Péče o dítě3453 produktů

Nepřehlédni
Bazény s dopravou zadarmo
Bazény s dopravou zadarmo
Nejprodávanější produkty
1
Avent baby monitor SCD502
3 - 7 dnů
1 799 Kč
2
Philips AVENT Dudlík Obrázek slon 6-18m fialové, 2 ks
3 - 7 dnů
159 Kč
3
Angelcare Náhradní kazeta Single
3 - 7 dnů
190 Kč
Vyfiltorvaných 3 453 produktů
Novinka

DR.BROWN'S Dudlík na láhve Option+ široké hrdlo 9m+ silikonový 2ks

Dudlík ve tvaru prsu pro přirozenější krmení, určený pro láhve se širokým hrdlem , stupeň 4. Tvarovaná savička s měkkou hlavičkou, která postupně přechází do pevnějšího základu. Pomáhá lepšímu přisátí a přirozenější zkušenosti s krmením. Jedinečně navržená savička spolu s vnitřním ventilačním systémem kojenecké láhve pomáhá batolatům krmit se vlastním tempem. Dudlíky jsou určeny výhradně pro kojenecké láhve se širokým hrdlem Dr.Brown´s Options+. Na jiné láhve tyto dudlíky nemusí správně pasovat a jejich použití při krmení dítěte může vést k obtížím. K dispozici jsou dudlíky na úzké láhve Dr.Brown´s (Narrow) se 6 stupni průtoku: Preemie – pro předčasně narozené děti, stupeň 1 – pro novorozence, stupeň 2 – pro kojence od 3 měsíců, stupeň 3 – pro kojence od 6 měsíců, stupeň 4 – pro kojence od 9 měsíců, Y-cut – dudlík se zářezem ve tvaru Y ke krmení kojenců od 9 měsíců. Umožňuje rychlejší průtok potravy s vyšší hustotou. Stupeň 4 – krmení kojenců ve věku od 9 měsíců Když se dávky mléka zvyšují a krmení z dudlíku stupně 3 trvá déle, mnozí rodiče se rozhodnou přejít na dudlík stupně 4. Vhodný stupeň, pokud dítě déle přijímá potravu bez přerušení a užívá větší množství z prsu a láhve. Zvažte úroveň 4 pro své dítě, pokud se krmí prsty, pije ze sklenice pítkem nebo pokud dětský lékař doporučil zahušťovat své mléko. Dudlík je vyroben ze super měkkého silikonu vysoké kvality, neobsahuje BPA. Upozornění: Dudlíky na krmení nejsou určeny k tišení nebo uklidňování dětí.

BAMBI Nature Jednorázové pleny 4 Tall, 48 ks, pro 7-14 kg

Dětské univerzální plenkové kalhotky pro dívky i chlapce s predychovým povrchem a se suchým zapínáním. Vyrábí Abena A / S, Dánsko, při dodržení nejpřísnějších kritérií týkajících se výrobní technologie a použitých materiálů. O kvalitě plenkových kalhotek Bambo Nature dostatečně vypovídá přidělení prestižní severské ekoznačky SWAN. Na její získání musí výrobce splnit řadu přísných omezení - např. zákaz používání chloru nebo jiných organických bělidel, parfémů nebo jakýchkoliv alergenů při výrobě atd. Hlavním kritériem je dosažení max. ochrany uživatele i životního prostředí při výrobě i recyklaci. Výhody plenkových kalhotek Bambo Nature: TOP DRY - vnější povrch zajišťuje dokonalý pocit suchosti a bezpečí dvoujádro se superabsorbentem okamžitě mění tekutinu na gel - predýchaný a měkký povrch pro maximální ochranu dětské pokožky odpružené bočnice a měkké okraje zajišťují dokonalé přilnutí pleny k tělu a umožňují dítěti volnost pohybu hypoalergenní dermatologicky testováno Vlastnosti dětských ekologických plen Bambo Nature: obsahují NOVÝ indikátor PH a vlhkosti pás změní barvu a připomene, že je čas kalhotky vyměnit zapnutí na suché zipy super-absorpční jádro s unikátní vrstvou, která odčerpává vlhkost pryč od dětské pokožky, udržuje ji tak suchou i při opakovaném močení nové flexibilnější bočnice pro větší komfort lehčí a volnější pohyb vašeho miminka predychová vnější vrstva umožňující přístup vzduchu k dětské pokožce, snižuje vlhkost a minimalizuje riziko podráždění pokožky vašeho dítěte zapínání na suchý zip umožňuje otevírání a zavírání pleny tak často, jak je potřeba. Díky pružným bočnicím s elastik se mnohonásobně zvyšuje komfort a volnost pohybu miminka. Efektivní zábrany proti úniku moči - super savé jádro zajistí vysokou absorpční kapacitu a suchý povrch pleny Složení: Superabsorber (sodium polyacryl, SAP), virgin cellulose fluff, elemental chlorine free ECF. Polyester / co-polyester integrated acquisition distribution layer in top sheet, white non-woven Polypropylene (PP) coverstock, permanently hydrophilic, PP non-woven on the sides, hydrofobní, Elastane (Lycra® / Spandex), polyurethane, Breathable textilu backsheet ( BTBS), polyethylene (PE) foil, PP, calcium carbonate, Hotmelt (glue) sprayed between layers, based on synthetic resin, Siliconized PP tape, adhesive, hooks for repositioning, PE, PP
0+

Avent dudlík ultra air obrázek 0-6 měsíců 2 ks dívka

• 0-6 měsíců • silikonové • dejte dítěti to nejlepší • bez BPA • Kotouč má extra velké otvory, přes které může pokožka miminka lépe dýchat. • Sterilizátor / obal na přenášení umožňují sterilizovat dudlík vašeho dítěte v mikrovlnné troubě a nosit ho s sebou. Nové dudlíky ultra air nabízí miminkům ještě větší komfort. Tyto dudlíky mají větší otvory, čímž zaručují lepší cirkulaci vzduchu a předcházejí tak hromadění slin za kotoučem. Dudlíky ultra air nejen utiší miminko, ale také se starají o jeho citlivou pokožku. V nabídce jsou pro 2 věkové kategorie av baleních po dvou kusech. Dudlíky ultra air se vyrábějí ve 2 velikostech: • 0-6 měsíců • 6-18 měsíců Dudlíky miminka uklidňují. Když selžou všechny metody k utišení děťátka, mohou Vám pomoci dudlíky AVENT, aby se Vaše děťátko utišilo a klidně odpočívalo. Miminka s dudlíkem klidnější spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučeno i pediatrem. Používání dudlíku zmenšuje závislost miminka na láhev, snižuje možnost poškození zoubků a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytvářejí nevhodný tlak na dásně a přední zoubky. Všechny dudlíky AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než kaučukové dudlíky. Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte. Viz video:
Nepřehlédni
Bazény s dopravou zadarmo
Bazény s dopravou zadarmo

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí