Péče o dítě3059 produktů

Výhodná cena
Dino Bikes
Dino Bikes
Nejprodávanější produkty
1
Philips AVENT Dudlík 0-6m Safari dívka 2 ks
3 - 7 dnů
161 Kč
2
Angelcare Náhradní kazeta Single
3 - 7 dnů
176 Kč
3
DR.BROWN'S Láhev antikolik Options+ úzké hrdlo 250 ml sklo
3 - 7 dnů
264 Kč
Vyfiltorvaných 3 086 produktů
Novinka

DR.BROWN'S Dudlík na láhve Option+ široké hrdlo 3m+ silikonový 2ks

Dudlík ve tvaru prsu pro přirozenější krmení, určený na láhve se širokým hrdlem, stupeň 2. Tvarovaná savička s měkkou hlavičkou, která postupně přechází do pevnějšího základu. Pomáhá lepšímu přisátí a přirozenější zkušenosti s krmením. Jedinečně navržená savička spolu s vnitřním ventilačním systémem kojenecké láhve pomáhá batolatům krmit se vlastním tempem. Dudlíky jsou určeny výhradně pro kojenecké láhve se širokým hrdlem Dr.Brown´s Options+. Na jiné láhve tyto dudlíky nemusí správně pasovat a jejich použití při krmení dítěte může vést k obtížím. K dispozici jsou dudlíky na úzké láhve Dr.Brown´s (Narrow) se 6 stupni průtoku: Preemie – pro předčasně narozené děti, stupeň 1 – pro novorozence, stupeň 2 – pro kojence od 3 měsíců, stupeň 3 – pro kojence od 6 měsíců, stupeň 4 – pro kojence od 9 měsíců, Y-cut – dudlík se zářezem ve tvaru Y ke krmení kojenců od 9 měsíců. Umožňuje rychlejší průtok potravy s vyšší hustotou. Stupeň 2 – krmení kojenců ve věku od 3 měsíců Když se dávky mléka zvyšují a krmení z dudlíku stupně 1 trvá déle, mnozí rodiče se rozhodnou přejít na dudlík stupně 2. Zvažte úroveň 2, pokud vaše dítě již přijímá tuhou stravu nebo pokud pediatr doporučil zahustit mléko. Dudlík je vyroben ze super měkkého silikonu vysoké kvality, neobsahuje BPA. Upozornění: Dudlíky na krmení nejsou určeny k tišení nebo uklidňování dětí.

Digitální bezkontaktní teploměr, Blue

Rychlý a zároveň spolehlivý teploměr je nezbytná pomůcka, bez které se dnes neobejde žádná rodina. A nejideálnější volbou je právě digitální, bezkontaktní teploměr pro měření teploty lidského těla z čela. Je totiž známo, že měření na čele je pohotovější a případné změny teploty se na něm projeví rychleji než na jiných částech těla, jako je například podpaží či ústa. Bezkontaktní teploměr Sejoy je tak praktický, že ho využijete velmi často, protože nabízí dvě možnosti měření. Buď měříte teplotu lidského těla z čela nebo objekty. Což prakticky znamená, že při zvolení režimu měření objektů snadno zjistíte teplotu libovolné věci, ať už se jedná o lahvičku s ohřátým mlékem pro kojence nebo cokoliv jiného. U bezkontaktního teploměru je určitě neocenitelná jeho pohotovost a schopnost velmi rychle a bez vyrušení (např. Spícího miminka) změřit kdykoliv jeho přesnou teplotu. Navíc, teploměr má paměť na posledních 10 měření pro přehledné sledování vývoje naměřených teplot. Přednosti teploměru v kostce bezkontaktní infračervená technologie Rychlé a přesné měření teploty Paměť na 10 posledních měření Dva režimy měření: čelní a měření objektů Možnost volby jednotek ° C nebo ° F Datum a čas Indikátor slabé baterie Napájení alkalickými bateriemi 2 × AAA
0+

Avent dudlík Natural.2 pomalý, 2 ks

Avent dudlík Natural.2 pomalý, 2 ks pomalý průtok pro děti od 1 měsíce materiál: ultra měkký a pružný silikon Dudlík na láhev AVENT Natural. Extra měkký silikonový dudlík. Ideální pro novorozence a kojené děti. Široký tvar měkkého dudlíku ve tvaru bradavky nutí vaše dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát podobně jako při bradavce na prsu. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky. Klinické pokusy * provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví. Silikonový dudlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, který má inovovaný dvojitý ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch proudí do lahvičky a ne do žaludku vašeho dítěte. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním. Kojenecké láhve AVENT Natural musí být používány s dudlíkem AVENT Natural, který má široký tvar podobný bradavce a jedinečný lupínkové design Na kojenecké láhve AVENT Classic můžete použít dudlík AVENT Classic / Antikolik, který má na základně těsnící manžetu.
Výhodná cena
Dino Bikes
Dino Bikes

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí