Chodítka a vozítka25 produktů

Aktuální nabídka
NOVINKA Playmobil stavebnice
NOVINKA Playmobil stavebnice
Nejprodávanější produkty
1
Little Tikes autíčko Cozy Coupe 612060
Poslední 2 kusy
1 631 Kč 2 049 Kč
2
Little Tikes autíčko Cozy Coupe růžové 630750
Skladem> 5 ks
1 497 Kč 2 049 Kč
3
Chodítko: Herní centrum 2v1
3 - 7 dnů
544 Kč 807 Kč
Vyfiltorvaných 24 produktů
Výprodej -55 %
1+

Italtrike Chodítko Roberto ROB996642 Yellow

Italtrike chodítko Roberto ROB996642 Yellow, výrobce Italtrike. Jedinečné designové chodítko Made in Italy, je prvním chodítkem které je ideální na podporu rovnováhy a usnadnění prvních pokusů pro najmenších.Vyrobené z vysoce kvalitního odolného materiálu s ohledem na bezpečnost dětí. Kompaktní, praktická a lehké (váží pouze 2,5 kg) Zaoblený tvar z odolného plastu odolného vůči nárazům (nepoškozuje nábytek) Jednoduchá montáž, stačí vložit pevné řídítka Kola potažené gumou (žádné stopy na podlahách) Dá se použít na hladké povrchy a dřevěné podlahy, do interiérů, ale i exteriérů. Dvě brzdy pro nastavení rychlosti otáčení kol Dvě páky na zadních kolech, aby se zabránilo převrácení Testováno podle evropské normy pro hračky (EN 71, části 1, 2, 3) Vyrobeno v Itálii určeny jak pro domácnosti, tak i pro školy a školky díky tomu, že je stohovatelné, zabere minimum prostoru v zařízeních pro děti Rozměry: 40 x 42 x 34 cm Výška řidítek 42 cm nosnost: 20 kg váha 2,5 kg Pro děti od 1 do 2 let Italtrike, s podtitulem Kids on wheels (děti na kolech), je úspěšnou a tradiční italskou firmou, vyrábějící odrážedla, tříkolky, vozíky a kočárky pro domácí použití, ale i pro školky, školy či hřiště. Firma vznikla v roce 1983. Výrobky společnosti Italtrike jsou moderní, pevné a odolné, splňují nejvyšší požadované standarty. Své výrobky, jejichž inovativní design už desetiletí tvoří spolu s francouzským designérem Alainem Pineau, vyvážejí do mnoha zemí světa.
Výprodej -55 %
1+

Italtrike Chodítko Roberto ROB996775 Light blue

Italtrike chodítko Roberto ROB996775 Light blue, výrobce Italtrike. Jedinečné designové chodítko Made in Italy, je prvním chodítkem které je ideální na podporu rovnováhy a usnadnění prvních pokusů pro najmenších.Vyrobené z vysoce kvalitního odolného materiálu s ohledem na bezpečnost dětí. Kompaktní, praktická a lehké (váží pouze 2,5 kg) Zaoblený tvar z odolného plastu odolného vůči nárazům (nepoškozuje nábytek) Jednoduchá montáž, stačí vložit pevné řídítka Kola potažené gumou (žádné stopy na podlahách) Dá se použít na hladké povrchy a dřevěné podlahy, do interiérů, ale i exteriérů. Dvě brzdy pro nastavení rychlosti otáčení kol Dvě páky na zadních kolech, aby se zabránilo převrácení Testováno podle evropské normy pro hračky (EN 71, části 1, 2, 3) Vyrobeno v Itálii určeny jak pro domácnosti, tak i pro školy a školky díky tomu, že je stohovatelné, zabere minimum prostoru v zařízeních pro děti Rozměry: 40 x 42 x 34 cm Výška řidítek 42 cm nosnost: 20 kg váha 2,5 kg Pro děti od 1 do 2 let Italtrike, s podtitulem Kids on wheels (děti na kolech), je úspěšnou a tradiční italskou firmou, vyrábějící odrážedla, tříkolky, vozíky a kočárky pro domácí použití, ale i pro školky, školy či hřiště. Firma vznikla v roce 1983. Výrobky společnosti Italtrike jsou moderní, pevné a odolné, splňují nejvyšší požadované standarty. Své výrobky, jejichž inovativní design už desetiletí tvoří spolu s francouzským designérem Alainem Pineau, vyvážejí do mnoha zemí světa.
Výprodej -55 %
1+

Italtrike Chodítko Roberto ROB996642 Red

Italtrike chodítko Roberto ROB996642 Red, výrobce Italtrike. Jedinečné designové chodítko Made in Italy, je prvním chodítkem které je ideální na podporu rovnováhy a usnadnění prvních pokusů pro najmenších.Vyrobené z vysoce kvalitního odolného materiálu s ohledem na bezpečnost dětí. Kompaktní, praktická a lehké (váží pouze 2,5 kg) Zaoblený tvar z odolného plastu odolného vůči nárazům (nepoškozuje nábytek) Jednoduchá montáž, stačí vložit pevné řídítka Kola potažené gumou (žádné stopy na podlahách) Dá se použít na hladké povrchy a dřevěné podlahy, do interiérů, ale i exteriérů. Dvě brzdy pro nastavení rychlosti otáčení kol Dvě páky na zadních kolech, aby se zabránilo převrácení Testováno podle evropské normy pro hračky (EN 71, části 1, 2, 3) Vyrobeno v Itálii určeny jak pro domácnosti, tak i pro školy a školky díky tomu, že je stohovatelné, zabere minimum prostoru v zařízeních pro děti Rozměry: 40 x 42 x 34 cm Výška řidítek 42 cm nosnost: 20 kg váha 2,5 kg Pro děti od 1 do 2 let Italtrike, s podtitulem Kids on wheels (děti na kolech), je úspěšnou a tradiční italskou firmou, vyrábějící odrážedla, tříkolky, vozíky a kočárky pro domácí použití, ale i pro školky, školy či hřiště. Firma vznikla v roce 1983. Výrobky společnosti Italtrike jsou moderní, pevné a odolné, splňují nejvyšší požadované standarty. Své výrobky, jejichž inovativní design už desetiletí tvoří spolu s francouzským designérem Alainem Pineau, vyvážejí do mnoha zemí světa.
Aktuální nabídka
NOVINKA Playmobil stavebnice
NOVINKA Playmobil stavebnice

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí