Mléko a výživa156 produktů

Aktuální nabídka
NOVINKA Playmobil stavebnice
NOVINKA Playmobil stavebnice
Nejprodávanější produkty
1
Výživa rehydratační ORS 200 jablko 200ml Hipp
3 - 7 dnů
39 Kč
2
Nápoj Bio švestkový 200ml Hipp
3 - 7 dnů
34 Kč
3
Mléko kojenecké Anti-Reflux 500g Hipp
3 - 7 dnů
419 Kč
Vyfiltorvaných 156 produktů
Novinka

Příkrm ovocný broskev 125g Hipp

Začínáte zkoušet ovocné příkrmy, které jsou plné mnoho nových chutí. Ty mohou být pro dítě neznámé a napoprvé nemusí zachutnat. V takovém případě zkuste do ovocného příkrmu přimíchat trochu mateřského nebo kojeneckého mléka. Dítěti bude připomínat známou mléčnou chuť a bude tak pro něj lákavější. Přestože je příkrm určen dětem od ukončeného 4. měsíce, kojeným dětem ho doporučujeme nejdříve po ukončení šestého měsíce. Broskve mají ve srovnání s jinými peckoviny daleko méně sacharidů a tím i méně kalorií. Jsou tedy vhodné i pro starší děti, které dodržují redukční dietu. Mají také vysoký obsah betakarotenu, vitamínu C a vitamínů skupiny B, které posilují imunitu. vlastnosti: bez přídavku cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry) velmi jemné - bez přídavku aromat, barviv, konzervačních látek a modifikovaného škrobu, veškerá kojenecká a dětská výživa podle zákona bez mléčné složky změkčuje stolici s nízkým obsahem alergenních složek v BIO kvalitě Složení: - ovoce 90% (broskve 75%, jablka 10%, koncentrát hroznové šťávy), pitná voda, rýžová krupice, rýžový škrob, vitamin C (kyselina L-askorbová) Návod k přípravě: Vhodné jako svačina, moučník nebo příchuť do kaše . Odeberte žádané množství, nespotřebovanou část příkrmu uzavřete ve sklenici, uložte do chladničky, skladujte při teplotě do + 6 ° C a spotřebujte do 3 dnů po otevření. Je důležité dodržovat návod k přípravě, podmínky uchování, skladování a zacházení s výrobkem, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte. Aby nedošlo k poškození skla, používejte pouze plastovou lžičku. https://blog.feedo.cz/navstivili-jsme-farmu-hipp-jsou-prikrmy-skutecne-bio-a-co-to-vlastne-znamena/?utm_source=web
Novinka

Mléko kojenecké Anti-Reflux 500g Hipp

Speciální kojenecká výživa HiPP AR pomáhá při častém ublinkávání, obsahuje přírodní zahušťovadlo karubin (= svatojánský chléb, hodnotná, přírodní vláknina), díky tomu je zahuštěná a způsobuje, že potrava zůstává v žaludku déle. Tím se snižuje návrat potravy do jícnu (reflux) a tedy i ublinkávání. Speciální kojenecká výživa je vhodná pro děti od narození. Speciální kojenecká výživa HiPP AR je potravina určená pro zvláštní lékařské účely. Je vhodná na dietetické léčbě při častém ublinkávání v kojeneckém věku a může být podávána jako výlučná výživa. Pokud budete chtít použít tuto speciální kojeneckou výživu, poraďte se prosím s lékařem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. vlastnosti: Obsahuje přírodní zahušťovadlo karubin (= svatojánský chléb, hodnotná, přírodní vláknina), díky tomu je zahuštěná a způsobuje, že potrava zůstává v žaludku déle S obsahem přírodních kultur mléčného kvašení, izolované z mateřského mléka S obsahem esenciálních omega 3 mastných kyselin důležitých pro vývoj mozku, nervových buněk a zraku Bez obsahu lepku lehce stravitelná Složení: Odstředěné mléko *, mléčná syrovátka * částečně demineralizovaná, rostlinné oleje * (palmový olej *, řepkový olej *, slunečnicový olej *), maltodextrin *, zahušťovací látka karubin, laktóza *, hydrogenuhličitan vápenatý, oleje s obsahem LCP1 (rybí olej, rostlinný olej z Mortierella alpina), chlorid vápenatý, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, L-tyrosin, chlorid draselný, vitamín C, L-phenylalanine, L-tryptophan, síran zinečnatý, síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, uhličitan hořečnatý, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum) 2, niacin, chlorid sodný, vitamin a, vitamin E, kyselina pantothenová, komplex mědi a lysinu, vitamin B1, vitamin B6, vitamin B2, jodičnan draselný, síran manganatý, kyselina listová, vitamin K, selenan sodný, vitamín D, biotin, vitamin B12. Návod na přípravu: Pitnou vodu před každou přípravou čerstvě provaříme a necháme vychladnout na teplotu cca 40 až 50 ° C. 2/3 připravené vody nalijeme do láhve. Odměrku lehce naplníme výrobkem a opačnou stranou nože zarovnáme. Odměřené množství výrobku přidáme do láhve. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme. Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme. zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca 37 ° C). Teplotu ověříme. Značka Hipp: Značka HiPP se výrobou dětských příkrmů zabývá již od roku 1932.
Novinka

Mléko kojenecké 1 počáteční BIO Combiotik 700g Hipp

HiPP 1 BIO Combiotik® je určen pro výživu kojenců od narození, během prvních měsíců života až do zavedení vhodných příkrmů, kteří jsou přikrmování nebo nemohou být kojeno, může se podávat podle potřeby stejně jako mateřské mléko - tak často, jak bude Vaše dítě požadovat. Při přechodu na HiPP 1 BIO Combiotik® lze změnit konzistence stolice díky vláknině GOS-stolice může být měkčí stejně jako u kojených dětí. Složení: odtučněné mléko *, PRODUKT MLÉČNÉ SYROVÁTKY *, rostlinné oleje * (palmový olej * (z certifikovaného udržitelného hospodářství), řepkový olej *, slunečnicový olej *), laktóza * (z MLÉKA *), galaktooligosacharidy * z LAKTÓZY * (z MLÉKA), RYBÍ olej1, chlorid vápenatý, citronan draselný, cholin, Mortierella alpina olej, citronan sodný, L-fenylalanin, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, síran hořečnatý, L-tryptofan, síran zinečnatý, síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, L-askorbát sodíku + L-askorbyl-6-palmitát (vitamin C), přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum®2), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamin E), nikotinamid, D-pantotenát vápníku, síran měďnatý, retinyl acetát (vitamin A), uhličitan vápenatý, thiamin hydrochlorid (vitamín B1), jodičnan draselný, hydrochlorid pyridoxinu (vitamin B6), kyselina listová, seleničitan sodný, fytomenadion (vitamin K), síran manganatý, cholekalciferol (vitamin D), D-biotin, kyanokobalamin ( vitamín B12). Vztahuje se k sušenému stavu potraviny. * Z ekologického zemědělství 1 obsahuje DHA ve smyslu požadavků předpisů platných pro všechny počáteční kojenecké výživy 2 Lactobacillus fermentum CECT5716 bez geneticky modifikovaných surovin (dle Nařízení pro Ekologické zemědělství)
Aktuální nabídka
NOVINKA Playmobil stavebnice
NOVINKA Playmobil stavebnice

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí