Trampolíny279 produktů

Trampolíny jsou skvělým nástrojem, který propojuje zábavu s pohybem. Navíc jsou vhodné nejen pro děti, ale i dospělé. Naučte se nové akrobatické kousky, sportujte nebo jen relaxujte s rodinou a přáteli. Skákání na trampolíně navíc posiluje svaly, zlepšuje koordinaci i rovnováhu, a navíc spálíte i nějaké kalorie.

Typy trampolín dle umístění

Trampolíny lze rozdělit na dva základní typy:

Zahradní trampolíny – jsou větší, mají vyšší nosnost a jsou vhodné pro celou rodinu. Důležitá je kvalitní konstrukce a bezpečnostní prvky.
Fitness trampolíny do bytu – jejich průměr je zpravidla kolem 100 cm, mají nižší nosnost a jsou určeny především pro cvičení.

Velikost a nosnost trampolín

Velikost trampolíny – je důležitá hlavně pro bezpečnost. Pro rodinné využití jsou vhodné trampolíny o průměru alespoň 3 m. Pro akrobatické kousky a profesionální skákání je žádoucí, aby trampolína disponovala průměrem alespoň 4 m.
Nosnost trampolíny – určuje, kolik lidí na ní může skákat najednou. Pro rodinu je vhodná trampolína s nosností alespoň 100 kg. Profesionální trampolíny by měly mít nosnost alespoň 150 kg.

Bezpečnostní prvky trampolín

Trampolíny by měly být vybaveny ochrannou sítí, která zabraňuje pádu z ní. Dále by měly disponovat polstrovaným obvodovým pásem, který chrání před zraněním na pružinách.

Aby trampolína byla bezpečná, je důležité, aby byla vyrobeny z kvalitních a pevných materiálů s odolnou konstrukcí, která odolá nejrůznějším povětrnostním podmínkám, dešti i opotřebení. Trampolíny proto bývají vyráběny z galvanizované oceli, která vykazuje vysokou odolnost vůči korozi.

Odrazová plocha trampolín se vyrábí z polypropylenové tkaniny s vodoodpudivým povrchem, který je navíc odolný proti UV záření.

Jak se starat o trampolínu?

Pokud chcete zajistit dlouhou životnost trampolíny, je třeba dbát na její pravidelnou údržbu.

Čištění trampolíny

Trampolínu je třeba čistit pravidelně, ideálně jednou týdně. K čištění lze využít měkký hadr a vodu s trochou saponátu. Pokud je trampolína velmi špinavá, existují speciální čističe na trampolíny.

Mějte na paměti, že při čištění nesmí dojít k poškození povrchu trampolíny. Větší nečistoty lze také odstranit pomocí vysavače s měkkým nástavcem.

Kontrola ochranné sítě

Ochranná síť je nejdůležitější bezpečnostní prvek trampolíny. Proto je potřeba ji pravidelně kontrolovat, zda není poškozená nebo děravá. Pokud na poškození narazíte, je třeba ji bezprostředně opravit nebo vyměnit za novou.

Kontrola pružin

Aby pružiny byly bezpečné, je třeba je také pravidelně kontrolovat jako ochrannou síť. Pokud narazíte na poškozenou nebo prasklou pružinu, okamžitě proveďte její výměnu.

Nejprodávanější produkty
1
Raj Sport Trampolína 10ft - 305cm s vnitřní sítí + žebřík - Dark Green
Poslední 4 kusy
5 356 Kč 7 839 Kč
2
BERG schůdky k trampolíně L (pro 330, 380, 430- 520 cm a Grand Champion)
Poslední 4 kusy
985 Kč
3
Raj Sport Trampolína 8FT - 244cm s vnitřní sítí + žebřík - Dark Green
Skladem> 5 ks
4 093 Kč 6 528 Kč
Vyfiltorvaných 279 produktů
Léto Voda Zahrada
-32 %

Raj Sport Trampolína 10ft - 305cm s vnitřní sítí + žebřík - Dark Green

Raj Sport Trampolína 305 cm + vnitřní ochranná síť + žebřík Zcela nová modelová řada trampolín Raj Sport byla speciálně navržena a vyrobena pro bezpečnou zábavu Vašich dětí. Hi-Ten zesílená konstrukce trampolíny je vyrobena z kvalitní galvanizované oceli z vynikající odolností proti korozi. Tři nohy ve tvaru U poskytují trampolíně vynikající stabilitu při jejím užívání. Odrazová plocha trampolíny je vyrobena z polypropylénové tkaniny (PP Mesh) s vodoodpudivým povrchem a odolností proti UV záření. Horní ochranná síť vyrobená z Super-heavy duty PE materiálu, má vstup opatřený zipem a zajištěným pojistkou proti samovolnému rozepnutí. Maximální možnou bezpečnost trampolíny pak zajišťuje polstrovaný obvodový pás (kryt pružin), vyrobený z PVC, který překrývá pružiny po celém obvodu trampolíny. Všechny trampolíny Raj Sport splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy. Specifikace trampolíny Raj Sport 305 cm (10 ft) s vnitřní ochrannou sítí Technické parametry: Průměr odrazové plochy: 263 cm Průměr trampolíny: 305 cm (10 ft) Celková výška trampolíny: 233 cm Maximální zatížení: 150 kg Výška odrazové plochy od země: 65 cm Počet nohou: 3 nohy ve tvaru U Počet stojných tyčí: ks     Obsah balení: Trampolína 305 cm (10 ft) - (konstrukce + tyče + pěnové ochrany tyčí + šrouby) Vnitřní ochranná síť odrazová plocha Bezpečnostní kryt pružin pružiny nářadí žebřík montážní manuál
Léto Voda Zahrada
-37 %

Raj Sport Trampolína 8FT - 244cm s vnitřní sítí + žebřík - Dark Green

Ráj Sport Trampolína 244 cm + vnitřní ochranná síť + žebřík Zcela nová modelová řada trampolín Raj Sport byla speciálně navržena a vyrobena pro bezpečnou zábavu Vašich dětí. Hi-Ten zesílená konstrukce trampolíny je vyrobena z kvalitní galvanizované oceli s vynikající odolností proti korozi. Tři nohy ve tvaru U poskytují trampolíně vynikající stabilitu při jejím užívání. Odrazová plocha trampolíny je vyrobena z polypropylenové tkaniny (PP Mesh) s vodoodpudivým povrchem a odolností proti UV záření. Horní ochranná síť vyrobená z Super-heavy duty PE materiálu, má vstup opatřený zipem a zajištěným pojistkou proti samovolnému rozepnutí. Maximální možnou bezpečnost trampolíny pak zajišťuje polstrovaný obvodový pás (kryt pružin), vyrobený z PVC, který překrývá pružiny po celém obvodu trampolíny. Všechny trampolíny Raj Sport splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy. Specifikace trampolíny Raj Sport 244cm (8 ft) s vnitřní ochrannou sítí Technické parametry: Průměr trampolíny : 244 cm (8 ft) Průměr odrazové plochy: 216 cm Celková výška trampolíny : 231 cm Maximální zatížení: 140 kg Výška odrazové plochy od země: 51 cm Počet nohou : 3 nohy ve tvaru U Počet stojných tyčí: 6   Obsah balení: Trampolína 244 cm (8 ft) - (konstrukce + tyče + pěnové ochrany tyčí + šrouby) Vnitřní ochranná síť Odrazová plocha Bezpečnostní kryt pružin Pružiny Nářadí Žebřík Montážní manuál rozměry krabic 130x49x16 cm 27 kg 109x39x14 cm 12kg
Léto Voda Zahrada

Ráj Sport Trampolína 10FT - 305cm s vnitřní sítí + žebřík - Light Green

Ráj Sport Trampolína 305 cm + vnitřní ochranná síť + žebřík Zcela nová modelová řada trampolín Raj Sport byla speciálně navržena a vyrobena pro bezpečnou zábavu Vašich dětí. Hi-Ten zesílená konstrukce trampolíny je vyrobena z kvalitní galvanizované oceli s vynikající odolností proti korozi. Tři nohy ve tvaru U poskytují trampolíně vynikající stabilitu při jejím užívání. Odrazová plocha trampolíny je vyrobena z polypropylenové tkaniny (PP Mesh) s vodoodpudivým povrchem a odolností proti UV záření. Horní ochranná síť vyrobená z Super-heavy duty PE materiálu, má vstup opatřený zipem a zajištěným pojistkou proti samovolnému rozepnutí. Maximální možnou bezpečnost trampolíny pak zajišťuje polstrovaný obvodový pás (kryt pružin), vyrobený z PVC, který překrývá pružiny po celém obvodu trampolíny. Všechny trampolíny Raj Sport splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy. Specifikace trampolíny Raj Sport 305 cm (10 ft) s vnitřní ochrannou sítí Technické parametry: Průměr odrazové plochy: 263 cm Průměr trampolíny : 305 cm (10 ft) Celková výška trampolíny : 233 cm Maximální zatížení: 150 kg Výška odrazové plochy od země: 65 cm Počet nohou : 3 nohy ve tvaru U Počet stojných tyčí : ks      Obsah balení: Trampolína 305 cm (10 ft) - (konstrukce + tyče + pěnové ochrany tyčí + šrouby) Vnitřní ochranná síť Odrazová plocha Bezpečnostní kryt pružin Pružiny Nářadí Žebřík Montážní manuál
Léto Voda Zahrada

Ráj Sport Trampolína 8FT - 244cm s vnitřní sítí + žebřík - Light Green

Ráj Sport Trampolína 244 cm + vnitřní ochranná síť + žebřík Zcela nová modelová řada trampolín Raj Sport byla speciálně navržena a vyrobena pro bezpečnou zábavu Vašich dětí. Hi-Ten zesílená konstrukce trampolíny je vyrobena z kvalitní galvanizované oceli s vynikající odolností proti korozi. Tři nohy ve tvaru U poskytují trampolíně vynikající stabilitu při jejím užívání. Odrazová plocha trampolíny je vyrobena z polypropylenové tkaniny (PP Mesh) s vodoodpudivým povrchem a odolností proti UV záření. Horní ochranná síť vyrobená z Super-heavy duty PE materiálu, má vstup opatřený zipem a zajištěným pojistkou proti samovolnému rozepnutí. Maximální možnou bezpečnost trampolíny pak zajišťuje polstrovaný obvodový pás (kryt pružin), vyrobený z PVC, který překrývá pružiny po celém obvodu trampolíny. Všechny trampolíny Raj Sport splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy. Specifikace trampolíny Raj Sport 244cm (8 ft) s vnitřní ochrannou sítí Technické parametry: Průměr trampolíny : 244 cm (8 ft) Průměr odrazové plochy: 216 cm Celková výška trampolíny : 231 cm Maximální zatížení: 140 kg Výška odrazové plochy od země: 51 cm Počet nohou : 3 nohy ve tvaru U Počet stojných tyčí: 6    Obsah balení: Trampolína 244 cm (8 ft) - (konstrukce + tyče + pěnové ochrany tyčí + šrouby) Vnitřní ochranná síť Odrazová plocha Bezpečnostní kryt pružin Pružiny Nářadí Žebřík Montážní manuál
Léto Voda Zahrada

Ráj Sport Trampolína 14FT - 427cm s vnitřní sítí + žebřík - Light Green

Raj Sport Trampolína 427cm + vnútorná ochranná sieť + rebríkÚplne nová modelová rada trampolín Raj Sport bola špeciálne navrhnutá a vyrobená pre bezpečnú zábavu Vašich detí. Hi-Ten zosilnená konštrukcia trampolíny je vyrobená z kvalitnej galvanizovanej ocele z vynikajúcou odolnosťou proti korózii. Tri nohy v tvare U poskytujú trampolíne vynikajúcu stabilitu pri jej užívaní.Odrazová plocha trampolíny je vyrobená z polypropylénovej tkaniny (PP Mesh) s vodoodpudivým povrchom a odolnosťou proti UV žiareniu.Horná ochranná sieť vyrobená z Super-heavy duty PE materiálu, má vstup opatrený zipsom a zaisteným poistkou proti samovoľnému rozopnutiu. Maximálnu možnú bezpečnosť trampolíny potom zaistuje polstrovaný obvodový pás (kryt pružín), vyrobený z PVC, ktorý prekrýva pružiny po celom obvode trampolíny.Všetky trampolíny Raj Sport spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné normy.Špecifikácie trampolíny Raj Sport 427cm (6 ft) s vnútornou ochrannou sieťouTechnické parametre: Priemer trampolíny: 427cm (6 ft) Celková výška trampolíny: 390cm Maximálne zaťaženie: 110 kg Výška odrazovej plochy od zeme: 51 cm Počet nôh: 3 nohy v tvare U Počet stojných tyčí: 6 Obsah balenia: Trampolína 427cm (6 ft) - (konštrukcia + tyče + penové ochrany tyčou + skrutky) Vnútorná ochranná sieť Odrazová plocha Bezpečnostný kryt pružín Pružiny Náradie Rebrík Montážny manuál

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí