RC modely923 produktů

RC modely se těší oblibě u každé věkové skupiny. Díky jejich dálkovému ovládání a široké nabídce modelů, které se dokáží pohybovat po zemi, ve vzduchu i na vodě si na své přijde opravdu každý. V naší nabídce najdete RC modely všech oblíbených značek s dlouhým dosahem i dlouhou výdrží baterie.

Co je RC model a jak funguje?

RC modely patří do kategorie hraček, které fungují na principu rádiového ovládání. V dálkovém ovladači je zabudován vysílač, který vysílá radiové vlny na určité frekvenci. Tyto vlny zachycuje přijímač umístěný v RC modelu, který je převádí na elektrický signál, jehož prostřednictvím je RC model ovládán.

Typy RC modelů

Jak už jsme uvedli v úvodu, RC modely se dokáží pohybovat po zemi, ve vzduchu i na vodě. Nabídka je opravdu pestrá a záleží na každém, jaký druh dopravy preferuje. zábavu si ale užijete s každým z nich.

RC modely aut, kamionů, tanků bagrů i traktorů

RC modely aut představují nejběžnější a nejrozšířenější skupinu této kategorie. Setkat se můžete jak s realistickými modely, které vypadají jako by právě sjeli z výrobní linky automobilek nebo vyjeli z vaší garáže, tak i s terénními či závodními speciály, jež máme také v nabídce.

V poslední době jsou stále více oblíbené i RC modely vycházející z vojenské techniky, jejichž hlavní zástupcem jsou tanky, které dokáží dokonce střílet kuličky z děl nebo bagry, které ocení každý malý stavitel.

RC modely letadel a vrtulníků

Kdo by se jako malý nechtěl stát pilotem? Nyní má tu možnost opravdu každý, a to z pohodlí svého domova. Existují různé typy vzdušných RC modelů, od jednoduchých RTF (Ready-to-Fly) až po pokročilé skládací modely pro zkušené piloty.

RC model letadla funguje na stejných aerodynamických principech jako skutečná letadla. Křídla vytvářejí vztlak, jež drží letadlo ve vzduchu a motor či vrtule vytváří tah, který pohání letadlo kupředu.

RC model vrtulníku má tu výhodu, že dokáže z místa létat nahoru, dolů, dopředu i dozadu, a to díky rotoru, který vytváří vztlak i tah zároveň.

RC modely lodí a ponorek

Je libo jachta, závodní člun, plachetnice nebo ponorka? V naší nabídce najdete RC model od každého z nich. Nabízíme dokonce neplovoucí modely pirátských i historických lodí pro začátečníky i pokročilé, které si sami sestavíte.

RC modely dronů

Stále více získávají na své popularitě. Vybrat si můžete dokonce drony s kamerou a pořizovat dechberoucí záběry během vašich leteckých výprav.

Jak vybrat správný RC model?

Typ modelu - zjistěte, pro koho RC model kupujete, zdali se jedná o milovníka aut, vrtulníků nebo lodí. Případně dalších modelů jako jsou traktory, vojenská, stavební či zemědělská technika.
Měřítko - RC modely se vyrábějí v mnoha různých měřítkách, které určuje velikost modelu k reálné předloze. Pokud je tedy například model auta v měřítku 1:10, znamená to, že je 10x menší než skutečný automobil.
Pohon - RC modely mohou být poháněny elektromotorem, spalovacím motorem nebo být zcela bez pohonu, což je především specifikum plachetnic a větroňů, jež jsou poháněny pouze větrem. Spalovací motory bývají dražší a sáhnou po nich spíše pokročilejší uživatelé.

Nezapomeňte také na to, zdali se budete RC model využívat primárně doma nebo venku a podle toho uzpůsobte svůj výběr. K použití doma nebudete potřebovat velký rozsah přenosu signálu a v případě elektromotoru si vystačíte s menší výdrží baterie.

Nejprodávanější produkty
Vyfiltorvaných 920 produktů

NINCOAIR házedlo Maxi Glider 0.85m

Charakteristika:Házedlo NINCOAIR Maxi Glider s rozpětím křídla 0.85 metru. Lehká a odolná konstrukce s výbornou aerodynamikou pro dlouhý let. Velmi snadné sestavení bez lepení a použití nářadí. Zářivé žluté provedení pro dobrou viditelnost. Vhodné pro děti od 3 let. S modelem můžete pro delší dobu letu zajít na vhodný svah, kde lze využít mírného větru, který stoupá po svahu nahoru a díky tomu model letadla může ve svahovém proudění i stoupat. Když model po vypuštění rovně před sebe houpe, dejte na špici modelu malou zátěž (šroubek, vrut apod), let se srovná do klouzavého přímého sestupného letu a model poletí lépe. Pokud se vám létání s modelem letadla zalíbí, můžete si koupit řízený model (RTF sety pro začátečníky). Házedlo 2 v 1 Házedlo má dva letové módy, dle toho jak model sestavíte: Glider - dlouhý let Looping - přemet přes záda Nincoair Maxi Glider je vyroben z velmi odolného pěnového materiálu - tak že se jen tak lehce nezničí. Je vhodný pro venkovní použití. Kvalitní a odolná konstrukce zaručí Vašim dětem dlouhé hodiny hraní a zábavy. Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny. Vlastnosti házedla Snadné sestavení bez použití nářadí a lepidla Zářivě barevné provedení Dlouhý klouzavý let - až 50 metrů Vyrobeno z odolného materiálu Obsah balenia:Balení obsahuje házedlo Maxi Glider a nálepky.

NINCOAIR házedlo Glider 2 0.5m

Charakteristika:Úžasný model házecího kluzáku Nincoair Glider 2 0.5m od společnosti Ninco je určen především pro děti. Druhá generace kluzáku s vylepšenou aerodynamikou a křídly s Winglety. K sestavení není potřeba žádné nářadí ani lepidlo. Díky zářivým barvám je ve vzduchu velmi dobře vidět. Jeho dolet je na rovině až cca 15 metrů, pokud budete létat na svahu, může být doba letu delší. Nincoair Glider je vyroben z EPP - velmi odolného pěnového materiálu - tak že se jen tak lehce nezničí. Je vhodný především pro venkovní použití. Kvalitní a odolná konstrukce zaručí Vašim dětem dlouhé hodiny hraní a zábavy. Letové módy Házedlo má dva letové módy - dlouhý let a akrobacie. Výběr letového módu spočívá v tom jak se nasadí výškovka do trupu kluzáku. Nápisem UP nahoru - dlouhý let Nápisem UP dolu - akrobacie Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny. Klíčové vlastnosti házecího kluzáku Glider 2 0,5 Snadné sestavení bez použití nářadí a lepidla Zářivě barevné provedení Dlouhý klouzavý let - až 15 metrů Samolepky pro kreativní tvoření Vyrobeno z odolného EPP materiálu

Axial Yeti Jr. Can-Am Maverick 4WD 1:18 RTR

Charakteristika:Nenechte se zmást, RC model auta Axial Yeti Jr. Can-Am Maverick v měřítku 1:18, má plnou výbavu, náhon na všechna kola, skvěle vypadá i jezdí a řídí se proporcionální RC soupravou Spektrum 2.4 GHz STX2. Set obsahuje pohonnou baterii a nabíječ, vše potřebné k jízdě naleznete v balení. Axial Yeti Jr. Can-Am Maveric je jedním z prvních modelů aut 1:18, které mají přední nápravu v klasickém uspořádání nezávislého zavěšení dvou náprav a zadní pevné vlečené s 3-bodovým zavěšením. Dosud toto uspořádání využívala větší auta v měřítku 1:10, nyní tuto výhodu přenáší Axial i do aut typu Rock Racer a Crawler. Konstrukce odpružení poskytuje Yeti Jr citlivé ovládání a zlepšenou stabilitu při vyšších rychlostech. Motor řady 380 dává autu perfektní rychlost a točivý moment na kola a radiálními pneumatikami Maxxis® Bighorn 2.0. S nimi získáte důležitou trakci, kterou potřebujete pro rychlou jízdu prakticky na jakémkoli povrchu. Pevná zadní náprava AR18 Pro udržení správných rozměrů spolu s dostatečnou světlou výškou byla navržena nová náprava AR18. Mezi vlastnosti patří kompaktní dvoudílná konstrukce skříně a tří-bodové zadní zavěšení s integrovanou výkyvnou tyčí s podporou pro lepší ovládání. Osa o průměru 8mm s 12mm šestihranem Otevřený diferenciál Tlumiče 61mm - 90mm o průměru 7mm s hřídelí o prům. 3mm Více pozic montáže tlumiče Nastavitelné olejové tlumiče Tělo tlumiče se závitem je naplněno olejem a umožňuje nastavit míru tlumení. Kroužek se závitem stlačuje pružinu na zvolenou úroveň a díky tomu je pružení měkčí nebo tvrdší. Přední tlumiče o průměru 7mm a délkami 46 mm - 63 mm Zadní tlumiče o průměru 7mm a délkami 61 mm - 90 mm Tří-bodové zavěšení zadní nápravy Zadní náprava je pevná, vlečená, tlumiče jsou na samostatných ramenech. Uprostřed nápravy je kyvně upevněno třetí rameno, které omezuje kývavý pohyb nápravy. Nezávislé zavěšení přední nápravy Yeti™ Jr. je vybaven nezávislým zavěšením přední nápravy (IFS), který pomáhá udržovat vysokou rychlost jízdy na různém terénu. Systém IFS umožňuje lépe držet směr jízdy při vysokých rychlostech, protože dochází k nezávislému odpružení polovin nápravy a tyto rázy se nepřenáší do šasí. Stabilita, kterou poskytuje přední náprava IFS, je pro terénní jízdu prvořadá. Obrobené hliníkové CVD hřídele Osa 8mm s 12mm unášecím šestihranem Tlumiče o průměru 7mm, délky 46mm - 63mm, hřídel 3mm Více pozic pro upevnění tlumiče Nastavení mezizubové vůle Při výměně motoru či pastorku je potřeba nastavit mezizubovou vůli mezi pastorkem a hnaným kolem. Motor je upevněn na excentru, kterým lze otáčet a tím měnit vůli v převodu. Plně vybaveno kuličkovými ložisky Rotační součásti modelu jsou uloženy v kuličkových ložiscích. Kromě vysoké přesnosti uložení hřídelí, zaručují kuličková ložiska větší životnost a nižší valivý odpor. Díky tomu má auto vyšší výkony a delší dobu jízdy. Pneumatiky Maxxis Bighorn 2.0 Pneumatiky Maxxis Bighorn 2.0 mají nesměrový dezén běhounu, který je vhodný pro použití v nejrůznějších podmínkách, jako jsou tvrdý a měkký terén a měnící se povrchy. Proto se nemusíte příliš ohlížet na to, kde zrovna jezdíte. Disky Can-Am s 12 mm unášečem Masivní kola unáší šestihran 12 mm v discích Can-Am které jsou vyrobeny z houževnatého plastu a plní i důležitou vzhlednou funkci. Nastavitelný zásobník na baterie Zásobník na baterie je umístěn nad zadní nápravou. Je výškově nastavitelný a k dispozici je více konfigurací. Lze použít různé typy 6-článkových NiMH baterií. Integrovaný zásobník na baterie je snadno přístupný, není třeba odstraňovat jakékoli části karosérie. To umožňuje rychlou výměnu baterie. Konstrukce zadní nápravy Zadní hnací hřídel je propojena se zadní výstupní hřídelí diferenciálu, která je uložena v ložisku, aby byl zajištěn lehký přenos síly na hlavní výstupní hřídel nápravy. Volantová RC souprava Spektrum STX2 RC model auta Axial je dodáván s dvoukanálovým volantovým vysílačem STX2. Pracuje v pásmu 2.4 GHz, na vysílači lze nastavit reverzy, neutrál a omezit výchylky. Dále obsahuje možnost omezení max. rychlosti v krocích 50%, 75% a 100%. Vysílač se napájí 4 AA bateriemi, ze použít alkalické nebo nabíjecí NiMH články. Díky nastavitelným reverzů, neutrálu a koncových bodů výchylek můžete vysílač použít i do jiných modelů. Vysílač obsahuje možnost omezit výkon motoru na 50%, 75% nebo 100%. Volba 50% je ideální pro děti nebo začínající uživatele. Přijímač a regulátor Menší nároky na zástavbu do podvozku modelu nabízí krabička, která obsahuje přijímač a regulátor. Kabel má konektor baterie EC3, samostatný vypínač, voděodolná úprava elektroniky. POZOR! Tento produkt je kompatibilní pouze s bateriemi NiMH. Nelze použít LiPol. Motor Dynamite Tazer 380 Skvělé výkony modelu jsou zásluhou motoru Dynamite Tazer 380 s pastorkem a hnaným kolem. Motor má inovovanou konstrukci a větší otvory pro chlazení. Servo řízení s kovovými převody K řízení přední nápravy je použito mikro servo s kovovými převody a vysokým točivým momentem pro přesné proporcionální řízení. Praktický USB nabíječ Dynamite Součástí balení je nabíječ na pohonný 6-ti článkový NiMH akumulátor. Nabíječ je malý, snadno použitelný a má nabíjecí proud 0,5 A. Jednoduše připojte napájecí zdroj USB a baterii NiMH zapojte do nabíječe. Vlastnosti auta Yeti Jr™ Can-Am® Maverick X3 Licencovaná karosérie a kola Can-Am Maverick Licencované pneumatiky Maxxis Bighorn 2.0 Vysílač Spektrum STX2 2,4 GHz Voděodolné Spektrum Combo přijímač - regulátor Motor Dynamite 37T Mikro servo s kovovými převody Pevná zadní náprava AR18 s velkou světlou výškou Nastavitelné olejové tlumiče Tříbodové zadní zavěšení pro lepší ovladatelnost Nezávislé přední zavěšení pro vysokou rychlost Systém upevnění karosérie na zadním závěsu Převody s modulem 48P pro vysoký záběr Nastavitelný držák motoru a snadno přístupný podvozek Kuličková ložiska kompletní Nastavitelný zásobník na baterie Centrální zadní hnací hřídel pro trakci a sílu Prostor pro baterie je 107x38x20 mm Obsažen USB nabíječ * Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.Obsah balenia:V balení je kompletně sestavený RC model auta Yeti Jr. Can-Am® Maverick RTR v měřítku 1:18 s nainstalovanými komponenty: Motor stejnosměrný Tazer 380 37T, řídící jednotka Spektrum přijímač SRX210 FHSS s regulátorem, Spektrum servo SX107 Micro MG. Vysílač Spektrum STX2 FHSS, pohonná NiMH baterie 7.2 V 1300 mAh, USB nabíječ na pohonný NiMH akumulátor, 4 ks AA baterií do vysílače, drobné příslušenství, vícejazyčný manuál v angličtině, němčině, francouzštině a italštině a návod v češtině.Odporúčame dokúpiť:Vše co k provozu potřebujete, je obsahem balení. Pro více zábavy doporučujeme dokoupit náhradní pohonný akumulátor NiMH baterie 7.2 V 1300 mAh, prostor pro baterie je 107x38x20 mm. Pro zkrácení nabíjecí doby si můžete zakoupit výkonnější nabíječ. USB zdroj Pro napájení USB nabíječe doporučujeme výkonný USB zdroj QC 3.0. S tím to zdrojem dosáhnete výrazně kratší doby nabíjení, oproti klasickým 5V USB zdrojům (jako jsou například nabíječky k telefonům).

Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR bílý

Charakteristika:Zažijte velkou zábavu s menším RC modelem auta Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021, který se pohodlně vejde do batohu a užijete si s ním spoustu zábavy, ať už doma, na dvorku, či v terénu. Špičkově vybavený model v kompaktním měřítku 1:18 si zachovává výborné jízdní vlastnosti větších modelů 1:10. S pohonem 4x4 a detailní licencovanou karoserií překonáte všechny překážky hravě a stylově. Vše potřebné je obsahem balení včetně USB nabíječe a akumulátoru 2S LiPo 750 mAh s dobou jízdy až 60 minut. Podvozek TRX-4M eliminuje všechny nedostatky malých modelů a vyráží na trať plně vybaven s kovovým rámem podvozku, 4-bodovým zavěšením, olejovými tlumiči, úhlem zatáčení 45°, velkou světlou výškou, výkonem a odolností Traxxas. Jako u ostatních modelů je k dispozici široká paleta příslušenství, tuningových dílů a kompletní náhradní díly. Licencovaná karoserie je zpracována do nejmenších detailů až s maketovou přesností. Ať už na trati nebo vystavený na poličce bude model vždy vypadat úžasně. Nejnovější inovace v podobě bez-sponkové karoserie je obsažena i zde a demontáž karoserie pomocí skrytého zobáčku je otázka vteřiny. Pro večerní vyjížďky je v předním nárazníku instalované LED osvětlení. Pro model byla vyvinuta nová řídící jednotka ECM-2.5 a výkonný stejnosměrný motor 180 87T. Do jednotky jsou integrované všechny přednosti modelů TRX jako je voděodolné provedení, výběr ze 3 jízdních režimů a možnost instalace osvětlení ProScale (prodává se samostatně) s realistickými funkcemi světel jak na skutečném autě. Kovový rám podvozku Podvozek tvoří dva ocelové profily ve tvaru C spojené plastovými příčníky, tím je zajištěna tuhá konstrukce minimalizující kroucení. Těžší komponenty, jako je baterie a motor jsou uloženy na dně podvozku pro zachování nízkého těžiště. Zavěšení pro Trial TRX-4M používá sofistikované 4-bodové zavěšení pevných náprav s robustními táhly a koncovkami s kulovými čepy. Náhon 4x4 Náhon 4x4 je realizován prostřednictvím pevných diferenciálů. Pro extrémně hladký chod jsou na přední nápravě stejnoběžné CV klouby. Teleskopické hřídele Teleskopické středové hnací hřídel umožňují plný chod zavěšení a rovněž jsou opatřeny stejnoběžnými CV klouby. Úhel zatáčení 45° Úhel zatáčení předních kol 45° dodává modelu výjimečně malý poloměr otáčení a vysokou manévrovatelnost modelu, vhodnou pro jízdu v interiéru, či při trialových jízdách přes překážky. Proti jiným modelů této velikosti má TRX-4M poloměr otáčení až o 50% menší. Olejové tlumiče GTM TRX-4M je vybaven tlumiči GTM na plněnými olejem pro hladkou jízdu a realistické jízdní vlastnosti bez. Tlumiče absorbují nárazy a jízda je krásně hladká bez poskakování. Snadné nastavení předpětí pružin podložkami Dlouhý chod tlumičů s olejovou náplní Dvojité O-kroužky pro utěsnění Snadná demontáž akumulátoru Promyšlený systém uchycení akumulátoru v přepážce pomocí gumového pásu je maličkost, která však velmi zjednoduší a zrychlí výměnu akumulátoru. Gumový pás navíc akumulátor pevně zafixuje. Terénní kola a pneumatiky Design 1“ kol a pneumatik je převzatý z větších modelů TRX, ale i při menších rozměrech je zachována vysoká úroveň detailů. Pneumatiky s pěnovou vložkou a měkkou směsí poskytují vysokou trakci. Unašeč je šestihran 7 mm. Licencovaná karoserie Karoserie je vyrobena z ABS plastu, který je odolný a umožňuje vysokou míru detailů. Karoserie dále obsahuje maketu rezervního kola, střešní nosič, boční zrcátka, kliky dveří, přední masku a odsazené lemy blatníků. V předním blatníku je instalováno LED osvětlení, které lze rozšířit o multifunkční osvětlení ProScale. Montáž a demontáž karoserie je snadná díky západkovému systému. Servo řízení Digitální nano servo Traxxas servo 2065T se stejnosměrným motorem. Servo má moment 2.5 kg.cm a rychlost 0.20 s/60°@ 6.0 V. Pro odolnost vůči vodě* je krabička serva osazena těsněním. Převody jsou nylonové a pro vysokou odolnost je hlavní kolo převodů kovové. Výkonný motor Stejnosměrný motor Titan 180 87T poskytuje široký záběr od nízkých otáček pro technickou jízdu, až po vyšší rychlost pro přejezdy. Pevná mezi-zubová vůle je přesně vymezena a nepotřebuje seřízení. Řídící jednotka Nová řídící jednotka ECM-2.5 v sobě integruje regulátor i s přijímače. Elektronika je chráněna ve voděodolné* krabičce. Obsaženy jsou funkce: LVD – ochrana proti podvybití LiPo akumulátoru, snadné nastavení jedním tlačítkem EZ-Set a 3 speciální jízdní režimy. Napájení max. 2S LiPo. Výkonný BEC s napětím 6 V pro servo. Přesné a spolehlivé ovládání na frekvenci 2.4 GHz. Jednotka je připravena pro připojení ProScale osvětlení. Lze spárovat s vysílači TQi - jen základní nastavení. Jízdní režimy: Sport Mode – plyn, zpátečka a brzda (bez automatické brzdy v neutrálu) Trail Mode - plyn, zpátečka a brzda (pozvolná brzda v neutrálu), vhodné pro sjezdy Crawler Mode – plyn, okamžitá brzda v neutrálu, umožňuje přechod do zpátečky bez dvojího zmáčknutí. Vhodné pro technickou jízdu RC souprava Traxxas TQ Model je řízen dvoukanálovou proporcionální volantovou RC vysílačkou Traxxas TQ, pracující v pásmu 2.4 GHz - provoz bez rušení. Vysílač je napájen pouze 4 AA články. Na vysílači je otočný knoflík, kterým se trimuje řízení (aby model jel rovně, pokud je volant ve středové pozici). Stav baterií ve vysílači je indikován LED diodou. Na vysílači lze nastavit reverz na kanálu plynu a řízení. Akumulátor Přiložený akumulátor 2S LiPo 750 mAh poskytuje výkonné napájení pro až 1 hodinu provozu. Speciálně navržený konektor se zapojuje přímo do řídící jednotky. USB nabíječ Součástí balení je USB nabíječ pro pohodlné nabíjení. Speciálně navržený ID konektor je bezpečný a neumožňuje chybné zapojení. Stav nabití je zobrazen pomocí LED na nabíječi. I když je nabíječ možné napájet z jakéhokoliv USB-A výstupu, pro rychlé nabíjení proudem až 2A je nutné mít dostatečně výkonný USB zdroj, viz doporučujeme koupit Vlastnosti RC modelu auta Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 Model je kompletně sestaven a připraven k jízdě Licencovaná detailně provedená karosérie Ford Bronco 2021 z ABS Bez-sponkové upínání karoserie LED osvětlení v předním nárazníku Kovové profily podvozku 4-bodové zavěšení náprav Náhon 4x4, pevný diferenciál, stejnoběžné CV klouby Zatáčení předních kol 45° na obě strany Olejové tlumiče GTM 1" disky s terénními pneumatikami, hex 7 mm Výkonný stejnosměrný motor 180 87T Řídící jednotka s třemi jízdními režimy, precizní vysílač TQ Výkonné servo řízení s kovovým hlavním kolem Baterie a USB nabíječ Voděodolná* elektronika Doba jízdy až 60 min * Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.Obsah balenia:Balení obsahuje RC model auta Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor 180 87T, řídící jednotka ECM-2.5, servo řízení 2065T. Vysílač Traxxas TQ, akumulátor 2S LiPo 750 mAh, USB nabíječ 2A. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, SP. Odporúčame dokúpiť:Vše pro provoz je obsahem balení, stačí doplnit 4x AA baterie pro vysílač. USB nabíječ doporučujeme nabíjet výkonným USB zdrojem. Doporučené náhradní akumulátory Pro prodloužení doby jízdy doporučujeme pořízení dalšího totožného akumulátoru, který je obsahem balení. Akumulátor Traxxas 2S LiPo 750 mAh Pro nabíjení plným výkonem doporučujeme USB nabíječ napájet výkonným Síťový univerzální USB adaptér (zdroj). Doporučené univerzální nabíječe Traxxas + nabíjecí port Pro rychlé nabíjení plným výkonem a možnost uvedení baterie do režimu skladování Storage (60% nabití baterie), který výrazně prodlužuje životnost baterie, doporučujeme koupit univerzální nabíječ Traxxas spolu s nabíjecím portem iD pro propojení. Nabíjecí port iD umožňuje připojit baterii Traxxas z modelu TRX-4M k univerzálnímu nabíječi Traxxas EZ-Peak iD a získat tím všechny možnosti nabíjení a funkce jako u ostatních baterií Traxxas. V konektoru portu je integrovaný čip, který nabíječ Traxxas automaticky rozpozná a nastaví za Vás všechny parametry nabíjení akumulátoru. Více informací zde. Univerzální nabíječe Nabíječ Traxxas EZ-Peak 50W s jedním výstupem + Nabíjecí port iD Nabíječ Traxxas EZ-Peak Live 100W s jedním výstupem a možností BlueTooth připojení k telefonu + Nabíjecí port iD Další univerzální nabíječe Traxxas naleznete v příslušenství. Osvětlení ProScale Pro dechberoucí vzhled a nové funkce instalujte osvětlení Pro Scale, se kterým získáte realistické funkce jako na skutečném autě (přední světlomety, koncová světla, funkční brzdová a zpátečková světla, výstražná světla). LED lišty Vybavte model sadou osvětlení pro TRX-4M, která obsahuje střešní LED lištu a LED lištu do předního nárazníku. Jednotlivé osvětlení lze instalovat samostatně i kombinovat. Tažné zařízení s vozíkem Přepravujte náklad stylově s originálním tažným zařízením a vozíkem Traxxas. Přidejte další dávku realističnosti se sadou LED osvětlení pro přívěsný vozík TRX-4M, která obsahuje funkční brzdová, zpátečková a výstražná světla. Portálové nápravy Tuningové portálové nápravy zvyšují terénní schopnosti zvednutím náprav. Instalací portálových náprav se zvedne středová světlá výška o více než 10 mm pro bezkonkurenční průchodnost terénem. Dvoustupňová převodovka Tuningová dvoustupňová převodovka zvyšuje schopnosti v terénu a variabilitu přidáním nižšího převodového stupně pro pomalý přejezd přes překážky. Manuálně pákou na převodovce můžete přepínat mezi vyšším převodovým stupněm pro standardní rychlost modelu a nižším převodovým stupněm pro pomalou rychlost vhodnou pro technickou jízdu přes překážky. Tuningové příslušenství Vylepšete si RC model auta Traxxas TRX-4M s širokou paletou tuningových dílů a příslušenství, díky kterým můžete získat nové funkce, upravit jízdní vlastnosti, zvýšit odolnost a změnit vzhled přesně podle svých představ. Pro inspiraci navštivte náš blog: Tuningové příslušenství TRX-4M nebo TRX-4M Bronco – tuningové vylepšení. Sada vyššího zdvihu Sada Long Arm Lift Kit pro RC model auta Traxxas TRX-4M, zvýší světlou výšku modelu, pro lepší průchodnost terénem a agresivnější vzhled verzí High Trail. Další příslušenství Stojánek Hliníkový otočný stojánek s podložkou pro TRX-4M bude dokonalým doplňkem vašeho servisního stolu, či výstavní poličky. Stojánek usnadňuje údržbu modelu a zároveň zabraňuje deformaci (proležení) pneumatik při dlouhodobém stání. Pracovní podložka Pracovní podložka 91x51cm, pro servis RC modelů a jinou modelářskou práci. Brání poškození pracovního stolu, odolná vůči chemikáliím. Praktické přihrádky pro organizaci dílů a nářadí. Sady šroubů a ložisek K modelu jsou dostupné exkluzivní kompletní sady šroubů a ložisek. Sady využijete při servisu modelu a jako tuning pro jízdu v mokrý podmínkách doporučujeme instalaci sady nerez. Kompletní přehled sad k modelům Traxxas naleznete v blogu. Sada šroubů (černěné) Sada šroubů (nerez) Sada ložisek (standard) Příslušenství pro běžný provoz Pro běžný provoz RC auta Traxxas potřebujete lepidlo na šrouby, kvalitní lepidlo na pneumatiky, silikonový olej do tlumičů a sadu šroubováků. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro auta. Lepidlem na šrouby se zakápne závit nebo hlavička šroubu, čímž dojde k jeho fixaci a vibrace způsobené jízdou nedovolí povolení šroubového spoje. Lepidlo na šrouby má speciální složení, které umožňuje snadné povolení šroubového spoje přiměřeným momentem, aniž by došlo k poškození hlavy šroubu. Nikdy nepoužívejte běžné vteřinové lepidlo, takto zalepený šroub by mohlo být nemožné vůbec povolit! Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Nikdy nepoužívejte běžné vteřinové lepidlo - to po zatvrdnutí není pružné a kolem ráfků by se postupně vytvářely praskliny v pneumatice! Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají tzv. opravné sady. V nabídce tuningových dílů se dodávají ke všem tlumičům pístnice s extrémně tvrdým povlakem TiN (nitrid titanu). Pístnice s povrchem TiN snadno poznáte podle zlato-zelené barvy.

Dron Blade Nano QX RTF Mód 1

Obsah balení Baleno obsahuje kompletně sestavenou kvadrokoptéru Blade Nano QX, čtyřkanálový vysílač DSM2/DSMX v módu 1 (plyn na pravé ruce), LiPol akumulátor 3.7 V 150 mAh, nabíječ do USB portu. 4 AA alkalické baterie do vysílače, náhradní sadu vrtulí a náhradní kabinu. český návod k použití. Charakteristika Maličká kvadrokoptéra Nano QX s nejnovější technologií SAFE se systémem sofistikovaného softwaru řízení letu. Pro stabilní visení stačí pustit páky řízení a systém SAFE vše zařídí. Poté, co jste zvládli základy řízení, můžete vypnout SAFE systém a létat pokročilou pilotáž. Nano QX je vybavena nejnovější technologií SAFE, což je elektronický letový asistent, který umí přivést kvadrokoptéru do stabilní polohy při visení. Tím se zvyšuje pocit bezpečí a jistoty při létání a umožní seznámit se s létáním i začátečníkem. LiPol akumulátor lze snadno nabít pomocí USB adaptéru, který jednoduše připojíte ke svému počítači. K řízení je použit 4-kanálový DSM2/DSMX vysílač MLP4DSM, součástí balení jsou zelená a žlutá kabinka a sada náhradních vrtulí. Stačí nabít baterii a Nano QX je připraveno k letu. Vlastnosti Exkluzivní SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope) letový asistent Mikro provedení k létání v interiéru Odolná, lehká kostra s ochranou vrtulí Silné stejnosměrné motory Přijímač 4-v-1 DSMX/regulátor/mix/SAFE Obsahuje dvě karoserie s Nano QX grafikou a náhradní sadu vrtulí 4-kanálový vysílač MLP4DSM LiPol akumulátor E-flite 1S 3.7V 150 mAh s USB nabíječem Doporučujeme koupit Doporučujeme koupit náhradní LiPol akumulátor.

Axial SCX10III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 RTR šedá

Charakteristika:RC model expedičního RC modelu auta Axial® SCX10™ III Jeep® JLU Wrangler 4WD v měřítku 1:10 ve verzi RTR, zvyšuje realitu podvozku realistickým krytem převodovky, maketou motoru V8 a portálovými nápravami. Maketová šedá nebo oranžová karosérie a licencovaná kola. Vysílač Spektrum™ DX3, přijímač/regulátor Spektrum™ FIRMA™ SMART 40A je připraven poskytnout vám výhody inovativní technologie Spektrum ™ Smart. Převodovka SCX10™ III Jeep® JLU Wrangler vybavena funkcí DIG se třetím kanálem, který vám umožní zamknout zadní nápravu povelem z vysílače pro pohon předních kol a užší poloměr otáčení. Jako alternativu můžete místo toho nastavit dvourychlostní převodovku a vybrat mezi vysokou a nízkou rychlostí. Pokud chcete použít obě funkce, dvourychlostní přenos i funkci DIG, stačí přidat další servo a rádio s nejméně čtyřmi kanály (jako je 5-kanálový Spektrum ™ DX5). Wrangler SCX10™ III Jeep® JLU používá portálové nápravy ke zlepšení výkonů, zvýšením světlé výšky a snížením točivého momentu. Krabička baterie pojme standardní sadu baterií LiPol nebo NiMH. Nová konstrukce ocelových profilů rámu podvozku nabízí větší variabilitu uspořádání. Vnitřní kryty blatníků a podlahové lišty lépe ukrývají vnitřní komponenty, které by byly viditelné z boku podvozku. Na podvozku SCXIII je karosérie Jeep® Wrangler Unlimited, která obsahuje klec, masku přední kapoty, stěrače čelního skla, zrcátka, kliky dveří a další tvarované detaily, jakož i podrobné osvětlení interiéru a venkovní LED osvětlení. Nové vyšší a širší, oficiálně licencované pneumatiky Nitto Trail Grappler na 3-dílných discích beadlock, zvyšují realitu jízdy a větší přilnavost na různých površích, skalách a terénech. S exkluzivní technologií DSMR® vysílače Spektrum™ DX3™ má zařízení vynikající dosah, rychlou odezvu a vysokou odolnost proti rušení. Použijte Spektrum Smart LiPol baterii a můžete si zobrazit kapacitu baterie na indikátoru napětí vysílače DX3. Vlastnosti SCX10™ III Jeep® JLU Wrangler RTR 3-kanálový vysílač Spektrum™ DX3™ DSMR Přijímač/regulátor Spektrum™ FIRMA™ SMART 40A Maketa motoru V8 a kryt převodovky chrání motor a zlepšuje vzhled Servo řízení má moment 15kg.cm a kovové převody Podvozek pojme standardní baterie LiPol nebo NiMH Nastavení převodovky s funkcí DIG umožňuje uzamknout zadní nápravu pro menší poloměr otáčení Dvou-rychlostní převodovka pro jízdu vysokou a nízkou rychlostí Portálové nápravy zvyšují světlou výšku a redukují otáčky Nastavitelný rozvor podvozku umožňuje každému zvolit jeho velikost Vnitřní blatníky a boční podlahy skrývají vnitřní komponenty, obvykle viditelné ze strany podvozku Licencovaná 3-dílné disky beadlock KMC Machete umožňují výměnu pneumatik bez lepení Pneumatiky Nitto Trail Grappler s oficiální licencí v nové větší velikosti zvyšují světlou výšku a trakci Nastavitelné olejové tlumiče mají eloxovaná závitová těla, nastavitelný přítlak pružiny a víčko emulze se šroubem Hotová karosérie Jeep® Wrangler včetně interiéru Šasi s blatníky a spodními kryty Šasi modelu tvoří ocelové profily spojené příčníky, což vytváří velmi tuhou konstrukci odolnou proti kroucení. Díky univerzálním držákům, můžete model osadit elektronikou dle vlastního výběru. Aby nebyly vidět komponenty elektroniky a vnitřní prostor, je šasi vybaveno blatníky a spodními kryty. Toto řešení zároveň minimalizuje pronikání nečistot dovnitř do modelu. Možnost nastavení rozvoru podvozku Rozvor podvozku modelu SCX10™ III Jeep® JLU Wrangler lze změnit pouze pomocí změny upevnění rámových profilů a doplněním volitelných hřídelí kyvné nápravy. Hřídele náhonu jsou navrženy pro vysoké zatížení a výrazně zlepšují jízdní vlastnosti i v členitém terénu. Držáky baterie Wrangler SCX10™ III Jeep® JLU má standardní bateriový zásobník, který pojme běžné LiPol nebo NiMH sady baterií. Na bočních kolejnicích je také prostor pro baterie menší velikosti, které jsou potřeba pro další příslušenství, jako osvětlení, naviják a podobně. Portálové nápravy s hypoidním převodem Výhodou portálových náprav AR45 je samozřejmě vyšší světlá výška, ale i výhodná redukce kroutícího momentu na výstupní hřídeli a snížení krouticího momentu na ostatních komponentech hnacího ústrojí. Vylepšena geometrie zavěšení Geometrie zavěšení je založena na předchozí verzi podvozku SCX10™ II, ale pro novou verzi podvozku je poněkud upravena. Přední zavěšení bylo optimalizováno tak, aby se snížilo zatížení řízení, úpravou zadního 4-článkového zavěšení se snižuje kroutící moment. Pohon na přední kola je zajištěn pomocí ocelových poloos s kardanovými klouby. Vlastnosti poloos Natočení kol až 45° Hladký chod Kompaktní, ale odolný design Tvrzená ocel Dvou-rychlostní převodovka s funkcí DIG RC model je vybaven dvou rychlostní převodovkou a funkcí DIG. Model je dodáván s 3-kanálovou RC souprava. Dálkově pomocí serva je standardně řízená funkce DIG. Servo na třetím kanálu je možno předělat na převodovku, tak aby jste měli dostupnou funkci dvou-rychlostní převodovky. Pokud by jste chtěli dálkově řídit obě funkce je nutné doplnit 4-kanálovou RC soupravu s modulací DSMR a micro servo - SPMSSX108 (součástí balení serva je speciální tisícihran pro servo-saver). Funkce DIG Pomocí této funkce můžete dálkově přes vysílač odpojovat a připojovat zadní nápravu. Zadní náprava je tak buď hnaná, nebo zablokovaná a kola se neotáčejí. Zablokováním zadních kol radikálně zvýšíte poloměr otáčení a model zatočíte takřka na místě. Funkci DIG rovněž oceníte při prudkých sjezdech, kdy snižuje riziko převrácení modelu. Olejové hliníkové tlumiče Jeep® JLU Wrangler má tlumiče s dlouhým zdvihem, které mají tělo vyrobeno ze světle eloxovaného hliníku. U vinutých pružin lze nastavit sílu přítlaku pro dosažení optimální míry tlumení (předpětí pružin lze pohodlně regulovat pomocí matice na těle tlumiče). Čepičky mají otvor se šroubem pro kontrolu stavu a plnění oleje. Díky velikosti a objemu tlumičů je zaručena jejich funkce v celé délce zdvihu. Maketový kryt motoru V8 Věrná maketa motoru V8 s převodovou skříní účelově ukryje a ochrání váš elektromotor a zároveň zvýší realistický vzhled šasí a motorové jednotky. Pro maximální pevnost je lože motoru hliníkové. PNEUMATIKY NITTO TRAIL GRAPPLER Pneumatiky S30 Nitto Trail Grappler S30, které jsou součástí soupravy SCX10 ™ III Jeep® JLU Wrangler, jsou vyšší a širší (4,74 x 1,7), což zvětší světlou výšku auta a zajistí lepší přilnavost pneumatik při jízdě v různých terénech. Licencované 3-dílné disky beadlock Oficiálně licencované disky KMC XD Machete, které jsou pověstné v terénním světě, jsou vylisovány v saténovém chromu a obsahují úžasné maketové detaily. Protože se jedná o tří-dílné disky, mohou být pneumatiky snadno namontovány, vyjmuty a vyměněny bez lepení. Vysílač Spektrum™ DX3™ 2.4GHz DSMR® Vysílač Spektrum™ DX3™ s integrovanou anténou a indikací stavu kapacity pohonné baterie Smart v modelu. Indikace stavu baterií ve vysílači. Vynikající dosah, odezva a odolnost proti rušení s exkluzivní technologii Spektrum DSMR. Rychlé nastavení potřebných parametrů. Podpora nejnovějších technologií, včetně telemetrie Spektrum SMART. LED indikace stavu nabití pohonné baterie Podpora telemetrie Spektrum SMART Nastavení - Reverz, velikosti výchylek, omezení plynu, trimy Ergonomický, lehký Volant s pěnovou obručí pro pohodlné držení Přijímač SPEKTRUM™ FIRMA™ SMART 40A a voděodolné servo 15kg.cm Díky přijímači Firma™ Smart 40A a vysílači DX3™ máte možnost využívat výhody telemetrie a exkluzivní technologií Spektrum™ Smart. Nainstalujte si baterii LiPol Spektrum Smart, abyste měli přehled o stavu baterie na indikátoru úrovně napětí vysílače. Skryté sponky karosérie Karosérie modelu auta je přesnou replikou skutečného aauta, proto jsou i sponky karosérie skryty aby nerušily linie karosérie. Jeep® Wrangler Unlimited má detailní interiér, volant a figurku řidiče, na karosérii spoustu detailů, jako přední maska, vstupy nasávání vzduchu na kapotě, stěrače, kliky dveří, zpětná zrcátky, blatníky, panty zadních dveří, osvětlení auta s prosklením včetně směrovek apod., * Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.Obsah balenia:V balení je hotový sestavený RC model auta Axial® SCX10™ III Jeep® JLU Wrangler s nainstalovanými komponenty: Axial stejnosměrný motor 540 35T, Combo: Spektrum stejnoměrný regulátor Firma 40A s 4CH přijímačem, Spektrum servo S614 MG WP 23T, Vysílač DX3™ 2,4GHz, 4x AA baterie do vysílače. Náhradní čepice pro řidiče, náhradní krabička přijímače, náhradní držák táhla přední nápravy. Křížový klíč, díly pro instalaci 2 rychlostní převodovky, vícejazyčný manuál v angličtině, němčině, francouzštině a italštině a návod v češtině.Odporúčame dokúpiť:Pohonný akumulátor a adekvátní nabíječ na pohonný akumulátor. Doporučené akumulátory LiPo Pro běžné ježdění doporučujeme 2 nebo 3 článkový LiPo akumulátor (7.4 V, 11.1V), s konektorem EC3, IC3. Smart LiPo akumulátor Spektrum 7.4 V 5000 mAh, nebo Smart G2 LiPo akumulátor Spektrum G2 7.4 V 5000 mAh Pro větší rozsah rychlosti Smart LiPo akumulátor Spektrum 11.1 V 5000 mAh, nebo Smart G2 LiPo akumulátor Spektrum G2 11.1 V 5000 mAh Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů. Výhody technologie Spektrum Smart naleznete zde. Baterie Smart G2 jsou ještě jednoduší a bezpečnější, díky absenci balančního konektoru. Baterie G2 mají navíc až 3x rychlejší automatické vybíjení do storage režimu. Baterie Smart G2 lze nabít pouze na nabíječích Spektrum Smart a Smart G2. Doporučené nabíječe pro Smart akumulátory Spektrum Nabíječi Spektrum Smart lze nabíjet jak akumulátory Smart a Smart G2, tak konvenční akumulátory. Dříve prodané nabíječe Smart po provedení aktualizace, rovněž podporují Smart G2. USB-C nabíječ Spektrum Smart S100 s jedním výstupem 1x100W. Síťový nabíječ Spektrum S155 s jedním výstupem 1x 55W. Síťový nabíječ Spektrum S1100 s jedním výstupem 1x 100W. Doporučené nabíječe pro konvenční LiPo a NiMH akumulátory Pokud se rozhodnete model provozovat na konvenční LiPo a NiMH akumulátory, můžete používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50 W. Nabíječ Dynamite Prophet Sport s jedním výstupem 50 W Nabíječ Robitronic Expert LD 80 AC/DC s jedním výstupem 80 W + nabíjecí kabel EC3 Doporučené komponenty pro tuning (dálkové ovládání převodovky): Vysílač: Spektrum DX5C DSMR + 4x AA baterie do vysílače EM-B1320 Servo převodovky: SX108 Micro MG Přepravní taška Přenášejte RC model pohodlně a bezpečně v přepravní tašce Robitronic. Taška je neprodyšná a má elastický okraj, který lze přizpůsobit modelu. Díky popruh se suchým zipem se model snadno přenáší. Syntetický materiál lze v případě potřeby snadno očistit vodou nebo mýdlovou pěnou. Osvětlení modelů Pro dech beroucí vzhled doporučujeme model vybavit LED osvětlením. Pokud již model základní osvětlení obsahuje můžete jej rozšířit, vylepšit, či upravit podle vlastních potřeb. Světelná sada Axial LED osvětlení Night Visions System Pokročilý systém s předními LED (rozsvítí se intenzivně při jízdě vpřed), brzdovými LED (rozsvítí se intenzivně při brždění), blinkry (blikají při zatočení na konkrétní stranu) a doplňkovými diodami (například pro světelnou rampu). Možnost zapojení dalších šesti světelných okruhů. Řídící jednotka Axial řídicí jednotka LED, 3-porty Řídící jednotka s možností zapojení tří svazků trvale svítících LED diod. Balení neobsahuje diody – ty si můžete dle vlastního potřeb vybrat v příslušenství u položky. Příslušenství pro běžný provoz Pro běžný provoz RC auta potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro RC auta. Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Z naší nabídky doporučujeme lepidlo Robitronic Tire Glue. Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu a měnit olej v diferenciálech. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly. Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlo na šrouby. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, šervík v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny. Ochranné obaly na akumulátory Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnou vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou pro dlouhý jízdní čas. Naopak LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození.

Blade 120 S2 RTF

Charakteristika:Chcete vyzkoušet létání s plnohodnotnými RC modely vrtulníků? RC model vrtulníku Blade 120 S2 na dálkové ovládání s bezpádlovou stabilizací vhodný pro začátečníky. Je kompletně sestaven a připraven k letu, s nezáludnými letovými charakteristikami a integrovanou telemetrií je ideální pro začínající RC piloty. Exkluzivní technologie SAFE poskytuje ideální stabilitu. Pokud se ocitnete v nesnázích, můžete aktivovat funkci Panika, který uvede RC vrtulník do stabilního visení. Klíčové vlastnosti RC mikro vrtulníku Blade 120 S2 Jedná se o vylepšení předchozí verze RC vrtulníku Blade 120 S Nový RC vysílač Spektrum MLP6 s telemetrií Vás pomocí LED a zvukové signalizace informuje o stavu pohonného akumulátoru. Model je kompletně sestaven a připraven k letu Patentovaná technologie SAFE umožňuje bezproblémové ovládání vrtulníku i začátečníkům Řídicí jednotka je uložena na gumových silentblocích Režim Panika může zabránit havárii Bezpádlová rotorová hlava je mechanicky jednoduchá Odolná konstrukce s komponenty z uhlíkových vláken Řídící jednotka se 3 progresivními letovými režimy pro postupný nácvik pilotáže Přesná lineární mikro serva s dlouhou dráhou LiPol baterie E-flite® 3,7 V 500 mAh obsahem balení USB nabíječ s nabíjecím proudem 500 mA nabije přiložený akumulátor asi za 1 hodinu Malý i do interiéru S mikro vrtulníkem Blade 120 S2 můžete létat za klidu v bezvětří venku a je zároveň dost malý na to abyste s ním létali v interiéru svého domu. Model je kompletně sestaven a připraven k letu, obsahuje vysílač Blade se systémem Spektrum 2,4GHz včetně 4ks AA baterií, přiložena je LiPol baterie 3.7 V 500 mAh. Tři letové režimy pro rychlý nácvik pilotáže SAFE technologie usnadňuje proces učení pilotování RC vrtulníku a umožňuje volbu režimu letu. Každý letový režim má různé vlastnosti, které přísluší stupni pilotáže a pokročilá stabilita pomáhá při řízení. Navíc, SAFE technologie umožňuje použití tlačítka Panika, které automaticky vrátí Blade 120 S2 do ustáleného letu. Díky technologii SAFE je Blade 120 S2 vhodný i pro začátečníky. Začátečník - vrtulník je snadno řiditelný, zabraňuje vzniku nevhodných letových poloh, výchylky jsou malé, proto omezuje maximální úhly náklonu. Pokročilý - limitu náklonu je omezen méně, ale letová obálka je stále chráněna vyšší stabilitou. Expert - není stanoven limit náklonu, řízení je volné bez omezení. Pevná a odolná konstrukce Lehký drak modelu je vytvořen z odolných plastů a komponentů z uhlíkových vláken, které zajišťují mechanickou přesnost a toleranci absorbující typické nehody Bezpádlová mechanika Mechanika rotorové hlavy obsahuje poměrně malé množství součástí, což snižuje hmotnost, zvyšuje přesnost řízení a zmenšuje nároky na opravu při havárii. Technologie Spektrum Řídicí jednotka 4-v-1 nainstalovaná v modelu je vybavena přijímačem kompatibilním s modulací Spektrum™ 2,4 GHz DSMX®, regulátorem hlavního a ocasního motoru a bezpádlovou stabilizací. Lze také využít telemetrii s kompatibilními vysílači Spektrum. Spolehněte se na špičkovou spolehlivost technologie Spektrum a zajistěte si bezpečné řízení. Multifunkční vysílač Spektrum ML6 s telemetrií Ve verzi RTF je obsažen 6-kanálový vysílač Spektrum MLP6. Pomocí třípolohového přepínače volíte letový režim, tlačítkem aktivujete funkci Panika. LED indikuje stav napájecího akumulátoru (zelená, žlutá a červená). Pokud svítí červená, vysílač vydává varovný tóny. Samozřejmostí jsou dvojí výchylky a digitální trimy. Baterie s nabíječem uvnitř balení Nabíječ USB lze napájet z USB zdrojů nebo počítačů. Baterie LiPol 3.7 V 500 mAh obsažená v setu, nabízí průměrnou dobu letu 5 minut.Obsah balenia:Balení obsahuje kompletně sestavený RC model vrtulníku Blade 120 S2 RTFs nainstalovanými komponenty: Blade motor hlavního rotoru: 120 S/S2, Blade řídící jednotka: 120 S2, Spektrum servo S2029L 35mm: 120 S, Spektrum servo S2030L 60mm: 120 S, Blade motor ocasní vrtulky: 120 S/S2. V balení je RC vysílač Spektrum MLP6 2.4GHz mód 2, pohonný akumulátor E-flite LiPo 3.7V 500mAh 25C JST, E-flite nabíječ LiPo 3.7V 500mA JST USBr, 4x AA baterie do vysílače a návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.Odporúčame dokúpiť:Vše co potřebujete, je obsahem balení. Pro více zábavy doporučujeme koupit náhradní pohonný LiPo akumulátor. Pro napájení USB nabíječe doporučujeme použít výkonný Síťový univerzální USB adaptér QC3.0 19W. Originální baterie E-flite LiPo 3.7V 500mAh 25C JST Příslušenství pro údržbu vrtulníků Blade Pro běžný provoz létajících RC modelů vrtulníků potřebujete vhodnou sadu nářadí a obal na skladování LiPol baterií. Z našeho sortimentu doporučujeme kvalitní sadu imbus šroubováků 1.5/2.0/2.5/3.0mm a Modelcraft křížové šroubováky (sada 6ks). Pro montáž se jistě bude hodit Modelcraft mini kleště v pouzdru (sada). Lepidla pro rychlou opravu Pro rychlou opravu modelů vrtulníků z doporučujeme rychle vytvrzující sekundové lepidloy. Z naší nabídky doporučujeme Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml nebo Roket Cyano Gel gelové vteřinové lepidlo 20ml. Přípravky pro zajištění šroubů K zajištění šroubů proti uvolnění lze doporučit Robitronic lepidlo na šrouby modré 10ml. Přípravky na mazání převodů Pro jemné promazání převodů lze doporučit Modelcraft precizní olejnička s teflonovým olejem 7.5ml. Ochrana elektroniky Pro jemné promazání převodů lze doporučit NANOPROTECH ELECTRIC 75ml. Ochranné obaly na akumulátory Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnout vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou. LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození a proto je potřeba jej důkladně chránit.

Hobbyzone Carbon Cub 2 1.3m SAFE BNF Basic

Charakteristika:RC model Carbon Cub S2 v novém provedení s funkcí SAFE a letovými módy, s nainstalovaným přijímačem Spektrum Serial Micro SRXL2 DSMX, řídící jednotkou pro GPS (SPMA3173 volitelný GPS modul), s kompatibilními vysílači Spektrum budete mít k dispozici telemetrické údaje Carbon Cub S2 je vybaven exkluzivní technologií SAFE® (Sensor Assisted Flight Envelope), proto lze využít výhody ochrany letové obálky. Systém SAFE zajistí limitní hodnoty náklonu a stoupání nebo klesání. Model nelze přivést do extrémních letových poloh a po vrácení řídících pák do neutrálu se model srovná do horizontálního letu. A můžete se okamžitě vrátit k ustálenému letu pomocí Panic Recovery (tlačítko Panika) při ztrátě orientace nebo z nezvyklé letové polohy. Velká kola umožňují vzlétnout a přistát na různých površích, včetně trávy, cest, stezek s nečistotami či dlažby, nebo můžete nainstalovat volitelné plováky, aby bylo možné vzlétnout z vody - což zvyšuje univerzálnost a možnosti modelu. PLNOHODNOTNÁ TELEMETRIE K DISPOZICI Carbon Cub S 2 je vybaven střídavým 30A regulátorem s telemetrií, který poskytuje vysílači DXS, který je součástí verze RTF, data o napětí pohonné baterie. V případě použití kompatibilního vysílače Spektrum G2 , budete mít k dispozici celou řadu telemetrických dat, souvisejících s výkonem systémů v reálném čase, včetně otáček motoru, proudu, napětí baterie a dalších prostřednictvím menu Spektrum™ AirWare™. Přidání exkluzivních součástí Spektrum Smart LiPol baterie a SMART nabíječe, usnadňuje správné a bezpečné nabíjení SMART TELEMETRIE Můžete využívat všech výhod technologie Smart™, použijte k modelu baterii Smart a data telemetrie, jako je proud, napětí, teplota a otáčky, se budou odesílat přímo do vašeho vysílače v reálném čase. V setu obsažený vysílač DXS indikuje pouze napětí pohonné baterie. INTEGROVANÝ BAROMETR Přijímač Spektrum™ AR637T je vybaven integrovaným barometrem (vestavěný tlakový senzor), který poskytuje kompatibilním vysílačům Spektrum telemetrii data o nadmořské výšce a vario, bez nutnosti zakoupení dalších senzorů Předlohou modelu byl letoun Cub Crafters, který v moderním modelářském provedení vybaven exkluzivní a inovativní technologií SAFE s možností instalace volitelného modulu GPS. Pokud zvolíte volitelný modul GPS, budete mít přístup k pokročilým funkcím, jako automatické přistání AutoLand, kroužení Holding Pattern a virtuální plot Virtual Fence, které usnadňují prakticky každému začínajícímu pilotovi úspěšný první let. Ale jsou zde i další možnosti modelu, přídavné turbulátory křídla, velké Tundra pneumatiky a volitelné klapky a plováky. Díky tomu je model velmi univerzálním a to i pro pokročilé létání a další rozvíjení pilotních dovedností. Možnost telemetrie Carbon Cub S 2 je vybaven střídavým regulátorem, který může poskytovat celou řadu telemetrických dat souvisejících s výkonem pohonného systému v reálném čase, včetně otáček motoru, proudu, napětí baterie a dalších prostřednictvím kompatibilních vysílačů, vybavených v menu Spektrum AirWare™ (včetně DX6e a 8e, DX6 G2 / G3 a 8 G2, DX9, iX12, iX20 a další) za letu. Odolná konstrukce Model je vyroben z pevné a velmi odolné hmoty Z-Foam. Model vyniká klidným letem díky křídlu s polosymetrickým profilem, let je proto přiměřeně pomalý a velmi stabilní. Široký 3-kolý podvozek má příďové kolo řiditelné, takže vzlet i přistání jsou velmi snadné. Snadný přístup k baterii Carbon Cub S2 je dodáván s nainstalovanou kompletní elektronikou a pohonem, Rozměrná kola Tundra Velká balonová kola modelu Carbon Cub S2 dokáží bezpečně absorbovat nerovný a neupravený povrch vzletové plochy, který by většina modelů této velikosti nemohla zvládnout Volitelné vztlakové klapky Funkční klapky jsou volitelnou možností pro působivý vzlet a přistání na krátké vzdálenosti. Tato funkce vyžaduje 7-kanálový vysílač Spektrum, serva a prodlužovací kabely. (Prodává se samostatně) Volitelné plováky Plováky jsou volitelnou možností pro přestavbu na hydroplán a létání na vodní hladině. Instalace trvá jen několik minut a veškeré potřebné příslušenství je součástí setu a plovákové sady.(HBZ7390 - Prodává se samostatně) Letové funkce, které pomohou začátečníkům při prvním letu. Panic Recovery - Obnovení letu Panika Pokud někdy ztratíte nad letounem kontrolu v pokročilejších letových režimech, jednoduše přepněte do režimu pro začátečníky a uvolněte ovládací páky. Technologie SAFE® Plus automaticky vrátí letoun do rovného letu. Mód Začátečník Začátečník, má omezen náklon výškovkou a křidélky, při puštění pák do neutrálu se model ustálí ve vodorovné poloze, otáčky motoru jsou regulovány podle stoupání nebo klesání a je zde i asistence při startu a přistání. Mód Pokročilý Režim Pokročilý, má povolen větší náklon modelu ale nedojde k převrácení na záda ani k pádu. Letové polohy mají omezení cca na 60° náklonu. Je zde již velká volnost řízení a prováděny minimální korekce letu. Při letu nad 15m není funkční automatické srovnání modelu do horizontální polohy po puštění pák. Mód Expert V letovém režimu Expert je řízení zcela volné bez korekcí a bez omezení letových poloh. Můžete dokonce létat na zádech a provádět akrobatické manévry. Když zakoupíte volitelný modul GPS, získáte funkci SAFE Plus! AutoLand, asistované přistání Po aktivaci a stisknutí tlačítka se funkce asistovaného přistání AutoLand aktivuje a Carbon Cub S+ samostatně přistane na místo inicializace při startu. Můžete kdykoli přerušit automatické přistání pouhým stisknutím tlačítka se vyhnuli překážkám nebo přizpůsobili směr nebo pokud nic nehrozí, necháte systém pracovat, aby dovedl model k bezpečnému přistání. Jakmile získáte větší jistotu, můžete převzít více kontroly a nakonec se naučit přistání bez asistence. Holding Pattern - kroužení nad místem vzletu Tato šikovná exkluzivní funkce SAFE Plus umožňuje v podstatě "pauzu" v letu tak, že po aktivaci a rychlém stisknutí tlačítka se letoun automaticky vrátí do polohy nad počátečním bodem GPS a krouží, dokud se příkaz nezruší. Je to skvělý způsob, jak bezpečně odevzdat řízení kamarádovi nebo získat zpět vizuální kontakt, pokud nemáte kontrolu a neznáte polohu modelu. Virtual Fence - Virtuální plot Je velmi snadné nechat model odletět příliš daleko, ale s Virtual Fence si už nemusíte dělat starosti, protože vytváří neviditelnou hranici, kterou model nepřekročí. Když dosáhne této hranice, automaticky se otočí a poletí zpět, pak kývne křídly pro informaci, že je kontrola řízení znovu obnovena. Panic Recovery - Obnovení letu Panika Pokud někdy ztratíte nad letounem kontrolu v pokročilejších letových režimech, jednoduše přepněte do režimu pro začátečníky a uvolněte ovládací páky. Technologie SAFE® Plus automaticky vrátí letoun do rovného letu.Obsah balenia:Obsahem balení je RC model letadla HobbyZone® Carbon Cub S2 1.3m, nainstalované komponenty: přijímač Spektrum Serial Micro SRXL2 DSMX, řídící jednotka, střídavý regulátor 30A, střídavý motor Parkzone 480 BL Outrunner 960Kv, serva E-flite servo DSV130 Digital MG, E-flite servo DSV130 Digital voděodolné. Návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT. Pro uvedení do provozu budete potřebovat doplnit si k setu ještě vysílač s modulací Spektrum a LiPol akumulátor 3S 1800 - 2200mAh s nabíječem - viz doporučené příslušenství.Odporúčame dokúpiť:K uvedení do provozu budete potřebovat doplnit vysílač 6–7+ kan. Spektrum DSMX®/DSM2®, pohonnou LiPol baterii 2200mAh 3S 11.1V a vhodný nabíječ. Pokud budete chtít funkci SAFE Plus s funkcemi automatického startu a přistání, virtuálního plotu, kroužením nad místem vzletu, budete potřebovat doplnit modul GPS. USB zdroj Pro napájení USB nabíječe doporučujeme výkonný USB zdroj QC 3.0. S tím to zdrojem dosáhnete výrazně kratší doby nabíjení, oproti klasickým 5V USB zdrojům (jako jsou například nabíječky k telefonům). Doporučené akumulátory Pro napájení modelu doporučujeme pohonný LiPol akumulátor se 3 články (11.1 V). Smart LiPo akumulátor Spektrum Smart LiPo 11.1V 2200mAh 30C IC3 s technologií Smart Větší výkon - Smart LiPo akumulátor Spektrum Smart LiPo 11.1V 2200mAh 100C IC3 s technologií Smart Smart LiPo akumulátorSpektrum Smart LiPo 11.1V 2200mAh 50C IC3 s technologií Smart G2 Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů. Výhody technologie Spektrum Smart naleznete zde. Doporučené nabíječe pro konvenční LiPol i Smart akumulátory Pokud se rozhodnete v RC modelech letadel, či vrtulníků používat moderní Smart LiPo akumulátory, nebo nabíjet vaše akumulátory od jiných výrobců, pak doporučujeme tyto nabíječe: Síťový nabíječ Spektrum S155 s jedním výstupem 1x 55W. Síťový nabíječ Spektrum S1100 s jedním výstupem 1x 100W. Síťový nabíječ Spektrum S2100 s jedním výstupem 2x 100W. Síťový nabíječ Spektrum S2200 se dvěma výstupy 2x 200W. Příslušenství pro běžný provoz Pro běžný provoz létajících RC modelů potřebujete vhodná lepidla, sadu nářadí a obal na skladování LiPol baterií. Z našeho sortimentu doporučujeme kvalitní sadu imbus šroubováků 1.5/2.0/2.5/3.0mm a Modelcraft křížové šroubováky (sada 6ks). Pro montáž se jistě bude hodit Modelcraft mini kleště v pouzdru (sada) a na řezání Modelcraft řezací nůž s podložkou A6. Pro rychlou opravu modelů letadel z doporučujeme rychle vytvrzující 4-minutové lepidlo Epoxy. Z naší nabídky doporučujeme Speed Epoxy 4 min. 71g Ochranné obaly na akumulátory Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnout vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou. LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození a proto je potřeba jej důkladně chránit.

Mantua Model Pinta 1:50 kit

Charakteristika:Stavebnice neplovoucího modelu známé plachetnice Mantua Model Pinta v měřítku 1:50 a délce 540mm. Spolu s lodí Nina a Santa Maria tvořila flotilu Kryštofa Kolumba, se kterou v roce 1492 objevil nový svět. Kit obsahuje dřevěné díly, kovové odlitky dekorací a podrobné stavení plány. Kolumbus byl přesvědčen, že našel námořní cestu do Indie. Objevením dříve neznámého kontinentu začalo v 16. století nesmírněkruté dobývání Ameriky Španěly. Sada obsahuje všechny dřevěné díly, které jsou vyřezány s milimetrovou přesností pomocí laseru, barevné vlajky a plachty, vzácné dřevěné lišty, tyče a rozsáhlou sadu kování. S pomocí všech potřebných maketových doplňků si můžete vytvořit nádherný model. Třetí loď Kolumbovy výpravy, Pinta, byla karavela se čtvercovými plachtami. Plachty se skládaly ze čtvercové přední plachty a velké hlavní plachty, zatímco mezistěžeň podpíral dlouhý yard pro zadní trojúhelníkovou plachtu. Měla na rozdíl od sesterské lodi Nina i příďovou plachtu. Pinta byla nejrychlejší ze tří lodí, což potvrdilo lodní deníky, které naznačovaly, že tato karavela byla během plavby často před ostatními dvěma loděmi. Stavebnice Mantua obsahuje překližkovou dřevěnou konstrukci trupu, stavební plány s obecnými detaily v angličtině, lišty, dřevěné stěžně a ráhna, mosazné a ořechové kování, detaily z leptané mosazi, na lanoví šňůry a hedvábná vlajka. Všechny plechové součásti jsou přesně řezány laserem. Obal s fotografií hotového modelu Stylová krabice s fotografií hotového modelu je pečlivě, vkusně a kvalitně graficky vyvedena a obsahuje název, technické údaje a měřítko modelu. Co naleznete v balení Po otevření víka krabice naleznete dřevěné díly modelu z překližky, sadu lišt, drobné součásti uzavřené v sáčcích, sadu výkresů a manuál. Sada výkresů Set obsahuje kompletní sadu výkresové dokumentace modelu v měřítku 1:1 s obrázky jednotlivých detailů. Na výkrese jsou v měřítku nakresleny montážní sestavy, jejich kompletace a to včetně stěžňů a ráhen a způsob vázání lanoví. Vícejazyčný postup stavby rámcově upravuje logické sestavení jednotlivých komponentů. Stavební obtížnost 2 Stavebnice pro mírně pokročilé jsou vhodné pro stavitele, kteří již postavili jednodušší model pro začátečníky a mají již základní modelářské zkušenosti. Modely této obtížnosti jsou propracovanější, obsahují již více detailů a stavba je časově náročnější. Italský výrobce Mantua Model je již desítky let významným výrobcem stavebnic modelů lodí. Díky svým velkým a bohatě vybaveným stavebnicím historických modelů lodí, jako je Sovereign of the Seas, San Felipe nebo Royal Caroline, stanovil Mantua Model vysoké standardy kvality a jako první zavedl technologii řezání laserem do modelářského průmyslu. Známí italští návrháři navrhli pro Mantua Model široký sortiment známých a klasických modelů lodí, které se staly nepostradatelnou součástí modelářského světa statických maket. Obsah balenia:Balení obsahuje laserem řezané dřevěné díly, plaňky, paluby, stožáry, kovové a dřevěné kování, kovové odlitky. Stavební plány, vícejazyčný návod. Odporúčame dokúpiť:Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy. Modelářské nářadí a podložka Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku. Lepidlo a barvy Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily). Doporučená minimální výbava lodního modeláře: Modelářský nůž nebo skalpel Mini vrtačka Vrtáky o průměrech 0,5 až 3mm Brusné papíry o různé zrnitosti Nůžky Pinzeta Kolíčky na prádlo Tužka Pravítko Sada jehlových pilníků Šicí stroj na šití plachty

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí