HRAČKY NA ZAHRADU(537 produktů)

Nejprodávanější produkty
Vyfiltorvaných 537 produktů
Doprava
Zdarma
Akce -14 %
3+

BERG Champion 270 + ochranná síť Deluxe 270

BERG Champion 270 + ochranná síť Deluxe270 Trampolíny jsou neodolatelné. Jejich výhodou je také to, že si na nich udržujete kondici, trénujete obratnost a rovnováhu. Nejmenší trampolína řady Champion. Zelená barva ochranného límce, galvanizované rámy vně i uvnitř, pružiny mají tvar dvojitého kužele, pružné lůžka propouští vodu. Ochranná síť Deluxe je vyrobena z pozinkované oceli a je odolná vůči korozi. Zajišťuje jednoduché a bezpečné zacházení. Pro optimální ochranu jsou všechny tyče opatřeny pěnovými návleky. Síť je optimálně silná a bezpečná, zároveň poskytuje dobrý výhled. Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, EazyFit, Grand Champion a Elite +. Kvalita: vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) Se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc opatřeny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti. Bezpečnost: speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuté. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže. Komfort skákání: nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání. Rozměry trampolíny: Průměr: 270 cm Výška: 70 cm Ochranný límec: šířka 38 cm, výška 3 cm Počet pružin: 64 Nosnost: testováno na 350 kg Rozměry ochranné sítě: Průměr: 270 cm Výška: 180 cm Schůdky nejsou součástí balení.
Doprava
Zdarma
Akce -16 %
3+

BERG Champion 330 + ochranná síť Deluxe 330

BERG Champion 330 + ochranná síť Deluxe 330 Trampolíny jsou neodolatelné. Jejich výhodou je také to, že si na nich udržujete kondici, trénujete obratnost a rovnováhu. Trampolína řady Champion. Zelená barva ochranného límce, galvanizované rámy vně i uvnitř, pružiny mají tvar dvojitého kužele, pružné lůžka propouštějí vodu. Ochranná síť Deluxe je vyrobena z pozinkované oceli a je odolná vůči korozi. Zajišťuje jednoduché a bezpečné zacházení. Pro optimální ochranu jsou všechny tyče opatřeny pěnovými návleky. Síť je optimálně silná a bezpečná, zároveň poskytuje dobrý výhled. Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, EazyFit, Grand Champion a Elite +. Kvalita: vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) Se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc opatřeny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti. Bezpečnost: speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuté. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže. Komfort skákání: nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání. Rozměry trampolíny: Průměr: 330 cm Výška: 85 cm Ochranný límec: šířka 38 cm, výška 3 cm Počet pružin: 96 Nosnost: testováno na 500 kg Rozměry ochranné sítě: Průměr: 330 cm Výška: 180 cm Schůdky nejsou součástí balení.
Doprava
Zdarma
Akce -11 %
3+

BERG Champion 380 + ochranná síť Comfort 380

BERG Champion 380 + ochranná síť Comfort 380 Trampolíny jsou neodolatelné. Jejich výhodou je také to, že si na nich udržujete kondici, trénujete obratnost a rovnováhu. Ttrampolíny řady Champion. Zelená barva ochranného límce, galvanizované rámy vně i uvnitř, pružiny mají tvar dvojitého kužele, pružné lůžka propouští vodu. Ochranná síť Comfort je vyrobena z pozinkované oceli a je odolná vůči korozi. Zajišťuje jednoduché a bezpečné zacházení. Pro optimální ochranu jsou všechny tyče opatřeny pěnovými návleky. Síť je optimálně silná a bezpečná, zároveň poskytuje dobrý výhled. Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, EazyFit, Grand Champion a Elite +. Kvalita: vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) Se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc opatřeny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti. Bezpečnost: speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuté. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže. Komfort skákání: nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání. Rozměry trampolíny: Průměr: 380 cm Výška: 90 cm Ochranný límec: šířka 38 cm, výška 3 cm Počet pružin: 112 Nosnost: testováno na 550 kg Rozměry ochranné sítě: Průměr: 380 cm Výška: 180 cm Schůdky nejsou součástí balení.
Doprava
Zdarma
Akce -12 %
3+

BERG Champion Grey 380 + ochranná síť Deluxe 380

BERG Champion Grey 380 + ochranná síť Deluxe 380 Trampolíny jsou neodolatelné. Jejich výhodou je také to, že si na nich udržujete kondici, trénujete obratnost a rovnováhu. Trampolína řady Champion. Zelená barva ochranného límce, galvanizované rámy vně i uvnitř, pružiny mají tvar dvojitého kužele, pružné lůžka propouštějí vodu. Ochranná síť Deluxe je vyrobena z pozinkované oceli a je odolná vůči korozi. Zajišťuje jednoduché a bezpečné zacházení. Pro optimální ochranu jsou všechny tyče opatřeny pěnovými návleky. Síť je optimálně silná a bezpečná, zároveň poskytuje dobrý výhled. Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, EazyFit, Grand Champion a Elite +. Kvalita: vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) Se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc opatřeny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti. Bezpečnost: speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuté. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže. Komfort skákání: nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání. Rozměry trampolíny: Průměr: 380 cm Výška: 90 cm Ochranný límec: šířka 38 cm, výška 3 cm Počet pružin: 112 Nosnost: testováno na 550 kg Rozměry ochranné sítě: Průměr: 380 cm Výška: 180 cm Schůdky nejsou součástí balení.
Doprava
Zdarma
Akce -9 %
3+

BERG Champion Grey 430 + ochranná síť Deluxe 430

BERG Champion Grey 430 + ochranná síť Deluxe 430 Trampolíny jsou neodolatelné. Jejich výhodou je také to, že si na nich udržujete kondici, trénujete obratnost a rovnováhu. Trampolína řady Champion. Zelená barva ochranného límce, galvanizované rámy vně i uvnitř, pružiny mají tvar dvojitého kužele, pružné lůžka propouštějí vodu. Ochranná síť Deluxe je vyrobena z pozinkované oceli a je odolná vůči korozi. Zajišťuje jednoduché a bezpečné zacházení. Pro optimální ochranu jsou všechny tyče opatřeny pěnovými návleky. Síť je optimálně silná a bezpečná, zároveň poskytuje dobrý výhled. Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, EazyFit, Grand Champion a Elite +. Kvalita: vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) Se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc opatřeny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti. Bezpečnost: speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuté. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže. Komfort skákání: nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání. Rozměry trampolíny: Průměr: 430 cm Výška: 95 cm Ochranný límec: šířka 38 cm, výška 3 cm Počet pružin: 128 Nosnost: testováno na 600 kg Rozměry ochranné sítě: Průměr: 430 cm Schůdky nejsou součástí balení.
Doprava
Zdarma
Akce -17 %
3+

BERG Champion Regular 430 Grey Levels + ochranná síť Deluxe 430

BERG Champion Regular 430 Grey Levels + ochranná síť Deluxe 430 Trampolíny jsou neodolatelné. Jejich výhodou je také to, že si na nich udržujete kondici, trénujete obratnost a rovnováhu. Trampolína řady Champion se zábavným skákacím plátnem Levels. Galvanizované rámy vně i uvnitř, pružiny mají tvar dvojitého kužele, pružné lůžka, propouští vodu. Ochranná síť Deluxe je vyrobena z pozinkované oceli a je odolná vůči korozi. Zajišťuje jednoduché a bezpečné Zacházení. Pro optimální ochranu jsou všechny tyče opatřeny pěnovými návleky. Síť je optimálně silná a bezpečná, zároveň poskytuje dobrý výhled. Pružiny TwinSpring Gold: Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, EazyFit, Grand Champion a Elite +. Kvalita: Vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) Se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc vybaveny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti. bezpečnost: Speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuté. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže. Komfort skákání: Nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání. Rozměry trampolíny: Průměr: 430 cm Výška: 95 cm Ochranný límec: šířka 38 cm, výška 3 cm Počet pružin: 128 Nosnost: 120 kg, testováno na 600 kg Rozměry ochranné sítě: Průměr: 430 cm Výška: 180 cm Schůdky nejsou součástí balení. Herní karty pro motorický a kognitivní vývoj S cílem stimulovat děti, aby se učili a rozvíjeli, BERG vyvinul ve spolupráci s elementárními učiteli tři hry s různou úrovní rovnováhy, matematickými dovednostmi a tréninkem v oblasti paměti.
Doprava
Zdarma
Akce -8 %
3+

BERG Elite + Grey 380 + ochranná síť Deluxe

BERG Elite + Grey 380 + ochranná síť Deluxe Trampolíny jsou neodolatelné. Jejich výhodou je také to, že si na nich udržujete kondici, trénujete obratnost a rovnováhu. Trampolína řady Elite + je certifikována pro veřejný sektor. Zelená barva ochranného límce, galvanizované rámy vně i uvnitř, pružiny mají tvar dvojitého kužele, pružné lůžka propouští vodu. Ochranná síť Deluxe je vyrobena z pozinkované oceli a je odolná vůči korozi. Zajišťuje jednoduché a bezpečné zacházení. Pro optimální ochranu jsou všechny tyče opatřeny pěnovými návleky. Síť je optimálně silná a bezpečná, zároveň poskytuje dobrý výhled. Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, EazyFit, Grand Champion a Elite +. Kvalita: vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) Se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc opatřeny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti. Bezpečnost: speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuté. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže. Komfort skákání: nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání. Rozměry trampolíny: Průměr: 380 cm Výška: 90 cm Ochranný límec: šířka 40 cm, výška 3 cm Počet pružin: 112 Nosnost: testováno na 550 kg Rozměry ochranné sítě: Průměr: 380 cm Výška: 180 cm Schůdky nejsou součástí balení.
Doprava
Zdarma
Akce -7 %
6+

BERG Elite + InGround Green 430 + ochranná síť Deluxe

BERG Elite + InGround Green 430 + ochranná síť Deluxe Používáte trampolínu, abyste zůstali fit a sportovali? Pak by tato sportovní verze mohla být právě pro Vás. Určeno pro soukromé použití i veřejný sektor Verze InGround Vám dá potěšení z trampolíny. Je vybavena inovativním systémem TwinSpring Gold. Tento systém se skládá z velkého počtu šikmo umístěných pružin, které poskytují jedinečné vlastnosti pro trampolínu. Trampolína má pevný rám silných trubek s podstatnou tloušťkou trubky: průměr 42 mm a tloušťka stěny 2 mm. Trampolíny BERG InGround jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech a máte k dispozici řadu ochranných límečků v různých barvách. Ochranná síť Deluxe je vyrobena z pozinkované oceli a je odolná vůči korozi. Zajišťuje jednoduché a bezpečné zacházení. Pro optimální ochranu jsou všechny tyče opatřeny pěnovými návleky. Síť je optimálně silná a bezpečná, zároveň poskytuje dobrý výhled. Pružiny TwinSpring Gold: Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, Grand Champion a Elite. Kvalita: Vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) Se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc vybaveny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti. bezpečnost: Speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuté. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže. Komfort skákání: Nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání. Rozměry trampolíny: Průměr: 430 cm Výška: 20 cm Ochranný límec: šířka 40 cm, výška 3 cm Počet pružin: 128 TwinSpring Gold Nosnost: 120 kg, testováno na 600 kg Barva: zelená Rozměry ochranné sítě: Průměr: 430 cm Výška: 180 cm
Doprava
Zdarma
Akce -10 %
14+

BERG Elite InGround Green 330

BERG Elite InGround Green 330 Trampolíny jsou neodolatelné. Jejich výhodou je také to, že si na nich udržujete kondici, trénujete obratnost a rovnováhu. Trampolína řady Elite + je certifikovaná pro veřejný sektor, jedná se o trampolíny zapuštěnou do země. Zelená barva ochranného límce, galvanizované rámy vně i uvnitř, pružiny mají tvar dvojitého kužele, pružné lůžka propouští vodu. Pružiny TwinSpring Gold: Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, EazyFit, Grand Champion a Elite +. Kvalita: Vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) Se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc opatřeny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti. bezpečnost: Speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuté. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže. Komfort skákání: nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání. Rozměry trampolíny: Průměr: 330 cm Výška: 27 cm Ochranný límec: šířka 40 cm, výška 3 cm Počet pružin: 96 Nosnost: testováno na 500 kg
Doprava
Zdarma
Akce -15 %
14+

BERG Elite InGround Green 380

BERG Elite InGround Green 380 Trampolíny jsou neodolatelné. Jejich výhodou je také to, že si na nich udržujete kondici, trénujete obratnost a rovnováhu. Trampolína řady Elite + je certifikovaná pro veřejný sektor, jedná se o trampolíny zapuštěnou do země. Zelená barva ochranného límce, galvanizované rámy vně i uvnitř, pružiny mají tvar dvojitého kužele, pružné lůžka propouští vodu. Pružiny TwinSpring Gold: Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, EazyFit, Grand Champion a Elite +. Kvalita: Vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) Se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc opatřeny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti. bezpečnost: Speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuté. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže. Komfort skákání: Nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání. Rozměry trampolíny: Průměr: 380 cm Výška: 27 cm Ochranný límec: šířka 40 cm, výška 3 cm Počet pružin: 112 Nosnost: testováno na 550 kg

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí