vířivé bazény(13 produktů)

Nejprodávanější produkty
1
_vyr_863aspen.jpg
NetSpa nafukovací vířivka ASPEN
Poslední 3 kusy
11 301 Kč 14 560 Kč
2
fdthrthrth.jpg
Nafukovací mobilní vířivka BeneoSpa pro 4 osoby, antracitová
Poslední kus skladem
8 880 Kč 9 074 Kč
3
Caiman.jpg
NetSpa nafukovací vířivka Caiman
3 - 7 dnů
17 940 Kč
Vyfiltorvaných 13 produktů
fdthrthrth.jpg
Doprava
Zdarma
3+

Nafukovací mobilní vířivka BeneoSpa pro 4 osoby, antracitová

Nafukovací mobilní vířivka BeneoSpa pro 4 osoby, antracitová Laminovaný PVC termokryt s hliníkovou fólií pro udržení teploty vody. Komorová struktura dodává pevnost, odolnost a je prostorově úsporná Skvělá pro rodinu, párty s přáteli, a stejně tak pro zamilované dvojice. Změňte svůj dům či byt s terasou na luxusní sídlo se špičkovou vířivkou BeneoSpa! Léčebný přínos perlinkové masáže prokázala řada lékařských studií. Nejčastěji se zmiňují příznivé účinky na pohybový aparát. Uvolňující vliv na psychickou stránku člověka. Její nezpochybnitelný přínos je pak na naši pokožku. Bublinky ji prokrvují, masírují a zlepšují látkovou výměnu. Perlička tedy uvolňuje, snadno prokrvuje a má sedativní (tišící) účinky. BeneoSpa mobilní vířivka má skvělý poměr cena / výkon. Vnější průměr je 180 cm a pojme pohodlně 4 dospělých osob. Se zabudovaným samonafukovacím systémem je vířivka připravena k použití za pár minut, a to absolutně bez námahy. Pomocí integrovaného ohřevu si můžete zvolit teplotu koupele resp. masáže, která Vám nejvíce vyhovuje. Můžete si tak dopřát teplou uvolňující koupel (teplota vody 35 ° C až 38 ° C) nebo koupel horkou (teplota vody 38-42 ° C). Průtokový ohřev vody umožňuje zvyšovat teplotu až o 1,5 ° C za hodinu až do maximální teploty 42 ° C. Ovládací panel je zabudován do lemu vířivky pro maximální komfort používání. Rozměry: Vnější průměr: 180 cm, vnitřní průměr 140 cm, výška 65 cm Objem: 800 litrů Vhodný pro 4 dospělé osoby Laminované PVC pro extra tuhost a dlouhou životnost Počet trysek: 130 s průměrem 3 mm a výkonem 600W Balení obsahuje: Vířivku, kartušový filtr, izolační podložku, termokryt a opravnou soupravu Výkonný průtokový ohřev vody umožňuje zvyšovat teplotu až o 1,5 ° C za hodinu až do maximální teploty 42 ° C. Exkluzivní antracitová barva Automatická regulace teploty vody Zabudovaný ohřívač vody s výkonem 1200W Samonafukovací systém Délka přívodního kabelu 3,5 m Filtr: 12V CC, 50Hz 30W, 1880 L / 420 gallon / h Váha: 22 kg technické specifikace Kapacita 4 osoby Materiál 0,60 mm / 24 kalibr K80 stálý polyester laminovaný PVC Objem 800 litrů Vnější průměr 180 cm Vnitřní průměr 140 cm Výška vířivky 65 cm Počet trysek 130 Průměr trysek 3 mm Topný výkon 1200W / 1.63HP Výkon trysek 600W / 0.81HP Délka přívodního kabelu 3,5 m Filtrace Kartušový filtr 12V CC, 50Hz 30W, 1880 Litry / h Vrchní kryt Laminovaný PVC termokryt s hliníkovou fólií a uzávěry Hmotnost vířivky 22 kg

_vyr_863aspen.jpg
Doprava
Zdarma
0+

NetSpa nafukovací vířivka ASPEN

NetSpa nafukovací vířivka ASPEN Kompaktní a elegantní díky čtvercovému formátu je ideální pro 4 osoby. Stylové a robustní, Aspen nabízí ultra odolnou PVC laminovanou koženkovou vložku a perlovou vnitřní vložku. Aspen přichází s inteligentním a ekonomickým třífunkčním blokem motoru: topení, masáž a filtrace. Kapacita: 4 osoby Vnitřní rozměry: 128 cm x 128 x 70 cm Vnější rozměry: 168 cm x 168 cm x 70 cm Objem vody 700 L Hmotnost: 27 kg Vzduchové trysky: 110 Ohřev vody: 1500 W Max teplota vody: 42 ° C Napájení: 220 - 240 50 Hz Masážní čerpadlo: 650 W Cirkulační čerpadlo: 1200 L / h Součást balení: Podložka pod vířivku 2x kartušový filtr Vrchní krycí plachta Hadice na nafouknutí vířivky Návod proudový chránič separační sada V perličkové lázni stoupající perličky pod tlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu, zlepšují vnitřní dýchání. Kromě toho bublinky pokožku těla jemně masírují a zároveň ji prokrvují. Lázeň je vhodný při jednostranném zatížení páteře, nadměrném stresu a poruchách prokrvení, při chorobách pohybového systému a kloubů, klimakterických potížích i chorobné únavě. Z této mobilní vířivky se stane zcela jistě hlavní centrum vaší zahrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s přáteli ... vířivka Vás překvapí svou elegancí a praktičností. Vířivka je určena zejména pro lidi, kteří mají rádi prostor a chtějí efektivně zaplnit roh terasy nebo zahrady. 110 vzduchových trysek, s 700 litry vody, vytváří příjemné útočiště po náročném pracovním dni. Poskytuje dostatek prostoru pro 4 dospělé osoby. Přenosné - nafukovací vířivky můžete použít jednak jako vnější nebo i do jakéhokoliv interiéru. Jakákoliv vířivka Sspa vyniká svou kvalitou zpracování a pokročilým designem. Naše řada nafukovacích vířivých van obsahuje kompletní sortiment vířivek od tří až pro šest osob. Výhodou je jednoduchá instalace a manipulace, kterou zvládne opravdu každý. Pokud nafukovací vířivku používáte jako vnější, v zimě ji můžete jednoduše přemístit do interiéru a užívat si dále kvalitní perličkovou masáž. Nafukovací vířivky jsou vhodné na jakékoliv akce, ať už je to vířivka pro dva nebo větší mobilní vířivky. Vaše párty bude nezapomenutelná. Vyberte Váš model vířivky - ještě dnes!

_vyr_869montana.jpg
Doprava
Zdarma
0+

NetSpa nafukovací vířivka MONTANA L

NetSpa nafukovací vířivka MONTANA L Jeho vyhledávaný design z něj dělá skutečný objekt dekorace interiéru nebo exteriéru. Tento koupel je navržen v ultra odolné PVC vrstvené koženkové podšívce a perleťové vložce a kombinuje technologii a robustnost. K dispozici ve dvou velikostech - 4 a 6 míst - Montana má vnější blok motoru pro efektivní filtraci, efektivní masáž a rychlé a výkonné vytápění. Kapacita: 4 osob Vnitřní rozměry: 130 x 70 cm Vnější rozměry: 175 x 70 cm Objem vody: 700 L Hmotnost: 25 kg Vzduchové trysky: 110 Ohřev vody: 1500 W Max teplota vody: 42 ° C Napájení: 220 - 240 50 Hz Masážní čerpadlo: 650 W Cirkulační čerpadlo: 40 W Součást balení: Podložka pod vířivku 2x kartušový filtr Vrchní krycí plachta Hadice na nafouknutí vířivky Návod proudový chránič separační sada V perličkové lázni stoupající perličky pod tlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu, zlepšují vnitřní dýchání. Kromě toho bublinky pokožku těla jemně masírují a zároveň ji prokrvují. Lázeň je vhodný při jednostranném zatížení páteře, nadměrném stresu a poruchách prokrvení, při chorobách pohybového systému a kloubů, klimakterických potížích i chorobné únavě. Z této mobilní vířivky se stane zcela jistě hlavní centrum vaší zahrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s přáteli ... vířivka Vás překvapí svou elegancí a praktičností. Vířivka je určena zejména pro lidi, kteří mají rádi prostor a chtějí efektivně zaplnit roh terasy nebo zahrady. Přenosné - nafukovací vířivky můžete použít jednak jako vnější nebo i do jakéhokoliv interiéru. Jakákoliv vířivka vyniká svou kvalitou zpracování a pokročilým designem. Naše řada nafukovacích vířivých van obsahuje kompletní sortiment vířivek od tří až pro šest osob. Výhodou je jednoduchá instalace a manipulace, kterou zvládne opravdu každý. Pokud nafukovací vířivku používáte jako vnější, v zimě ji můžete jednoduše přemístit do interiéru a užívat si dále kvalitní perličkovou masáž. Nafukovací vířivky jsou vhodné na jakékoliv akce, ať už je to vířivka pro dva nebo větší mobilní vířivky. Vaše párty bude nezapomenutelná. Vyberte Váš model vířivky - ještě dnes!

_vyr_868malibu.jpg
Doprava
Zdarma
0+

NetSpa nafukovací vířivka MALIBU L

NetSpa nafukovací vířivka MALIBU L S elegantním a moderním designem se tyto 4 nebo 6-místné nafukovací lázně perfektně vejdou do moderního nebo klasického prostoru. Tento lázeňský komplex sestává z ultra odolného PVC laminovaného koženkového obložení a perlové vložky, která zve rodinu na nezapomenutelné chvíle relaxace. Stejně jako u jiných modelů řady NetSpa, malibu má inteligentní a ekonomickou jednotku vnějšího motoru se třemi funkcemi: topením, masáží a filtrací. Kapacita: 4 osob Vnitřní rozměry: 130 x 70 cm Vnější rozměry: 175 x 70 cm Objem vody: 700 L Hmotnost: 25 kg Vzduchové trysky: 110 Ohřev vody: 1500 W Max teplota vody: 42 ° C Napájení: 220 - 240 50 Hz Masážní čerpadlo: 650 W Cirkulační čerpadlo: 40 W Součást balení: Podložka pod vířivku 2x kartušový filtr Vrchní krycí plachta Hadice na nafouknutí vířivky Návod proudový chránič separační sada V perličkové lázni stoupající perličky pod tlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu, zlepšují vnitřní dýchání. Kromě toho bublinky pokožku těla jemně masírují a zároveň ji prokrvují. Lázeň je vhodný při jednostranném zatížení páteře, nadměrném stresu a poruchách prokrvení, při chorobách pohybového systému a kloubů, klimakterických potížích i chorobné únavě. Z této mobilní vířivky se stane zcela jistě hlavní centrum vaší zahrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s přáteli ... vířivka Vás překvapí svou elegancí a praktičností. Vířivka je určena zejména pro lidi, kteří mají rádi prostor a chtějí efektivně zaplnit roh terasy nebo zahrady. Přenosné - nafukovací vířivky můžete použít jednak jako vnější nebo i do jakéhokoliv interiéru. Jakákoliv vířivka vyniká svou kvalitou zpracování a pokročilým designem. Naše řada nafukovacích vířivých van obsahuje kompletní sortiment vířivek od tří až pro šest osob. Výhodou je jednoduchá instalace a manipulace, kterou zvládne opravdu každý. Pokud nafukovací vířivku používáte jako vnější, v zimě ji můžete jednoduše přemístit do interiéru a užívat si dále kvalitní perličkovou masáž. Nafukovací vířivky jsou vhodné na jakékoliv akce, ať už je to vířivka pro dva nebo větší mobilní vířivky. Vaše párty bude nezapomenutelná. Vyberte Váš model vířivky - ještě dnes!

Caiman.jpg
Doprava
Zdarma
0+

NetSpa nafukovací vířivka Caiman

NetSpa nafukovací vířivka Caiman Caiman přichází s inteligentním a ekonomickým blokem motoru se třemi funkcemi: topení, masáž a filtrace. Budete milovat jeho design, Kapacita 4 osoby Vnitřní rozměry L 128 cm xl 128 cm x H 70 cm Vnější rozměry L 168 cm x 168 cm x H 70 cm Objem vody 710 L Hmotnost balení 25 kg Vzduchové trysky 110 Vnější vložka Laminované PVC s povrchovou úpravou s efektem kůže Vnitřní vložka Pearl-effect PVC Ochrana podkladu Syntetická tkanina Kryt Laminovaný PVC o tloušťce 0,6 mm a hliníkovou povrchovou úpravou Popruhy Na bezpečné klipsové uzamčení Ovládací panel Integrovaný digitální ovládací panel Napájení 220-240V ~ 50Hz čerpadlo Vzduchové a bublinkové 650 W Hluk bublinové pumpy 68 dB na 1 m Filtrační čerpadlo 40 W Šum filtrační pumpy 55 dB na 1 m Rychlost filtrace 1200 L / h Topná jednotka PTC Výkon 1500 W Rychlost ohřevu vody 1,5 ° C - 2,5 ° C / hod Maximální teplota 42 ° C Provozní prostředí 5 ° C nebo vyšší Certifikace CE Balení obsahuje: RCD konektor Vzduchový ventil vrchní kryt konektory čerpadla ochranná podložka kryt filtru přívodní hadice filtrační kazety uzávěr odtoku odtoková hadice uzávěry Souprava na opravu V perličkové lázni stoupající perličky pod tlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu, zlepšují vnitřní dýchání. Kromě toho bublinky pokožku těla jemně masírují a zároveň ji prokrvují. Lázeň je vhodný při jednostranném zatížení páteře, nadměrném stresu a poruchách prokrvení, při chorobách pohybového systému a kloubů, klimakterických potížích i chorobné únavě. Z této mobilní vířivky se stane zcela jistě hlavní centrum vaší zahrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s přáteli ... vířivka Vás překvapí svou elegancí a praktičností. Vířivka je určena zejména pro lidi, kteří mají rádi prostor a chtějí efektivně zaplnit roh terasy nebo zahrady. Přenosné - nafukovací vířivky můžete použít jednak jako vnější nebo i do jakéhokoliv interiéru. Jakákoliv vířivka vyniká svou kvalitou zpracování a pokročilým designem. Naše řada nafukovacích vířivých van obsahuje kompletní sortiment vířivek od tří až pro šest osob. Výhodou je jednoduchá instalace a manipulace, kterou zvládne opravdu každý. Pokud nafukovací vířivku používáte jako vnější, v zimě ji můžete jednoduše přemístit do interiéru a užívat si dále kvalitní perličkovou masáž. Nafukovací vířivky jsou vhodné na jakékoliv akce, ať už je to vířivka pro dva nebo větší mobilní vířivky. Vaše párty bude nezapomenutelná. Vyberte Váš model vířivky - ještě dnes!

_vyr_865silver.jpg
Doprava
Zdarma
0+

NetSpa nafukovací vířivka SILVER

NetSpa nafukovací vířivka SILVER NetSpa vytváří lázně ROVER a SILVER s inovativním a trendovým osmiúhelníkovým designem, přičemž věnuje zvláštní pozornost pohodlí uživatele. Rozměry těchto lázní byly také revidovány směrem nahoru (mimo 185cm / uvnitř 145cm), aby poskytly optimalizovaný prostor pro 5 osob. Kapacita: 5/6 osob Vnitřní rozměry: 155 x 155x 70 cm Vnější rozměry: 195 x 195x 70 cm Objem vody: 850 L Hmotnost: 30 kg Vzduchové trysky: 130 Ohřev vody: 1500 W Max teplota vody: 42 ° C Napájení: 220 - 240 50 Hz Masážní čerpadlo: 650 W Cirkulační čerpadlo: 40 W Součást balení: Podložka pod vířivku 2x kartušový filtr Vrchní krycí plachta Hadice na nafouknutí vířivky Návod proudový chránič separační sada V perličkové lázni stoupající perličky pod tlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu, zlepšují vnitřní dýchání. Kromě toho bublinky pokožku těla jemně masírují a zároveň ji prokrvují. Lázeň je vhodný při jednostranném zatížení páteře, nadměrném stresu a poruchách prokrvení, při chorobách pohybového systému a kloubů, klimakterických potížích i chorobné únavě. Z této mobilní vířivky se stane zcela jistě hlavní centrum vaší zahrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s přáteli ... vířivka Vás překvapí svou elegancí a praktičností. Vířivka je určena zejména pro lidi, kteří mají rádi prostor a chtějí efektivně zaplnit roh terasy nebo zahrady. Přenosné - nafukovací vířivky můžete použít jednak jako vnější nebo i do jakéhokoliv interiéru. Jakákoliv vířivka vyniká svou kvalitou zpracování a pokročilým designem. Naše řada nafukovacích vířivých van obsahuje kompletní sortiment vířivek od tří až pro šest osob. Výhodou je jednoduchá instalace a manipulace, kterou zvládne opravdu každý. Pokud nafukovací vířivku používáte jako vnější, v zimě ji můžete jednoduše přemístit do interiéru a užívat si dále kvalitní perličkovou masáž. Nafukovací vířivky jsou vhodné na jakékoliv akce, ať už je to vířivka pro dva nebo větší mobilní vířivky. Vaše párty bude nezapomenutelná. Vyberte Váš model vířivky - ještě dnes!

_vyr_862malibu.jpg
Doprava
Zdarma
0+

NetSpa nafukovací vířivka MALIBU XL

NetSpa nafukovací vířivka MALIBU XL S elegantním a moderním designem se tyto 4 nebo 6-místné nafukovací lázně perfektně vejdou do moderního nebo klasického prostoru. Tento lázeňský komplex sestává z ultra odolného PVC laminovaného koženkového obložení a perlové vložky, která zve rodinu na nezapomenutelné chvíle relaxace. Stejně jako u jiných modelů řady NetSpa, malibu má inteligentní a ekonomickou jednotku vnějšího motoru se třemi funkcemi: topením, masáží a filtrací. Kapacita: 6 osob Vnitřní rozměry: 160 x 70 cm Vnější rozměry: 204 x 70 cm Objem vody: 930 L Hmotnost: 30 kg Vzduchové trysky: 140 Ohřev vody: 1500 W Max teplota vody: 42 ° C Napájení: 220 - 240 50 Hz Masážní čerpadlo: 650 W Cirkulační čerpadlo: 40 W Součást balení: Podložka pod vířivku 2x kartušový filtr Vrchní krycí plachta Hadice na nafouknutí vířivky Návod proudový chránič separační sada V perličkové lázni stoupající perličky pod tlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu, zlepšují vnitřní dýchání. Kromě toho bublinky pokožku těla jemně masírují a zároveň ji prokrvují. Lázeň je vhodný při jednostranném zatížení páteře, nadměrném stresu a poruchách prokrvení, při chorobách pohybového systému a kloubů, klimakterických potížích i chorobné únavě. Z této mobilní vířivky se stane zcela jistě hlavní centrum vaší zahrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s přáteli ... vířivka Vás překvapí svou elegancí a praktičností. Vířivka je určena zejména pro lidi, kteří mají rádi prostor a chtějí efektivně zaplnit roh terasy nebo zahrady. Přenosné - nafukovací vířivky můžete použít jednak jako vnější nebo i do jakéhokoliv interiéru. Jakákoliv vířivka vyniká svou kvalitou zpracování a pokročilým designem. Naše řada nafukovacích vířivých van obsahuje kompletní sortiment vířivek od tří až pro šest osob. Výhodou je jednoduchá instalace a manipulace, kterou zvládne opravdu každý. Pokud nafukovací vířivku používáte jako vnější, v zimě ji můžete jednoduše přemístit do interiéru a užívat si dále kvalitní perličkovou masáž. Nafukovací vířivky jsou vhodné na jakékoliv akce, ať už je to vířivka pro dva nebo větší mobilní vířivky. Vaše párty bude nezapomenutelná. Vyberte Váš model vířivky - ještě dnes!

_vyr_866montana.jpg
Doprava
Zdarma
0+

NetSpa nafukovací vířivka MONTANA XL

NetSpa nafukovací vířivka MONTANA XL Jeho vyhledávaný design z něj dělá skutečný objekt dekorace interiéru nebo exteriéru. Tento koupel je navržen v ultra odolné PVC vrstvené koženkové podšívce a perleťové vložce a kombinuje technologii a robustnost. Kapacita: 6 osob Vnitřní rozměry: 160 x 70 cm Vnější rozměry: 204 x 70 cm Objem vody: 930 L Hmotnost: 30 kg Vzduchové trysky: 140 Ohřev vody: 1500 W Max teplota vody: 42 ° C Napájení: 220 - 240 50 Hz Masážní čerpadlo: 650 W Cirkulační čerpadlo: 40 W Součást balení: Podložka pod vířivku 2x kartušový filtr Vrchní krycí plachta Hadice na nafouknutí vířivky Návod proudový chránič separační sada V perličkové lázni stoupající perličky pod tlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu, zlepšují vnitřní dýchání. Kromě toho bublinky pokožku těla jemně masírují a zároveň ji prokrvují. Lázeň je vhodný při jednostranném zatížení páteře, nadměrném stresu a poruchách prokrvení, při chorobách pohybového systému a kloubů, klimakterických potížích i chorobné únavě. Z této mobilní vířivky se stane zcela jistě hlavní centrum vaší zahrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s přáteli ... vířivka Vás překvapí svou elegancí a praktičností. Vířivka je určena zejména pro lidi, kteří mají rádi prostor a chtějí efektivně zaplnit roh terasy nebo zahrady. Přenosné - nafukovací vířivky můžete použít jednak jako vnější nebo i do jakéhokoliv interiéru. Jakákoliv vířivka vyniká svou kvalitou zpracování a pokročilým designem. Naše řada nafukovacích vířivých van obsahuje kompletní sortiment vířivek od tří až pro šest osob. Výhodou je jednoduchá instalace a manipulace, kterou zvládne opravdu každý. Pokud nafukovací vířivku používáte jako vnější, v zimě ji můžete jednoduše přemístit do interiéru a užívat si dále kvalitní perličkovou masáž. Nafukovací vířivky jsou vhodné na jakékoliv akce, ať už je to vířivka pro dva nebo větší mobilní vířivky. Vaše párty bude nezapomenutelná. Vyberte Váš model vířivky - ještě dnes!

Python.jpg
Doprava
Zdarma
0+

NetSpa nafukovací vířivka Python

NetSpa nafukovací vířivka Python NetSpa vytváří Python lázně s inovativním a trendovým osmiúhelníkovým designem, přičemž věnuje zvláštní pozornost pohodlí uživatele. Rozměry těchto lázní byly také revidovány směrem nahoru (mimo 195 cm / uvnitř 155 cm), aby poskytly optimalizovaný prostor pro 5 lidí. Kapacita 5 osob Vnitřní rozměry 155 x 155 x H 70 cm Vnější rozměry 195 x 195 x H 70 cm Objem vody 710 L Hmotnost balení 32 kg Vzdušné trysky 130 Vnější vložka Laminované PVC Vnitřní vložka Pearl-effect PVC Ochrana podkladu Syntetická tkanina Kryt Laminovaný PVC o tloušťce 0,6 mm a hliníkovou povrchovou úpravou Popruhy Na bezpečné klipsové uzamčení Ovládací panel Integrovaný digitální ovládací panel Napájení 220-240V ~ 50Hz čerpadlo Vzduchové a bublinkové 650 W Hluk bublinové pumpy 68 dB na 1 m Filtrační čerpadlo 40 W Šum filtrační pumpy 55 dB na 1 m Rychlost filtrace 2006 L / h Topná jednotka PTC Výkon 1500 W Rychlost ohřevu vody 1,5 ° C - 2,5 ° C / hod Maximální teplota 42 ° C Provozní prostředí 5 ° C nebo vyšší Certifikace CE Balení obsahuje: RCD konektor Vzduchový ventil vrchní kryt konektory čerpadla ochranná podložka kryt filtru přívodní hadice filtrační kazety uzávěr odtoku odtoková hadice uzávěry Souprava na opravu V perličkové lázni stoupající perličky pod tlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu, zlepšují vnitřní dýchání. Kromě toho bublinky pokožku těla jemně masírují a zároveň ji prokrvují. Lázeň je vhodný při jednostranném zatížení páteře, nadměrném stresu a poruchách prokrvení, při chorobách pohybového systému a kloubů, klimakterických potížích i chorobné únavě. Z této mobilní vířivky se stane zcela jistě hlavní centrum vaší zahrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s přáteli ... vířivka Vás překvapí svou elegancí a praktičností. Vířivka je určena zejména pro lidi, kteří mají rádi prostor a chtějí efektivně zaplnit roh terasy nebo zahrady. Přenosné - nafukovací vířivky můžete použít jednak jako vnější nebo i do jakéhokoliv interiéru. Jakákoliv vířivka vyniká svou kvalitou zpracování a pokročilým designem. Naše řada nafukovacích vířivých van obsahuje kompletní sortiment vířivek od tří až pro šest osob. Výhodou je jednoduchá instalace a manipulace, kterou zvládne opravdu každý. Pokud nafukovací vířivku používáte jako vnější, v zimě ji můžete jednoduše přemístit do interiéru a užívat si dále kvalitní perličkovou masáž. Nafukovací vířivky jsou vhodné na jakékoliv akce, ať už je to vířivka pro dva nebo větší mobilní vířivky. Vaše párty bude nezapomenutelná. Vyberte Váš model vířivky - ještě dnes!

cvgjzgfuj.jpg
Doprava
Zdarma
0+

NetSpa přenosná vířivka OCTOPUS

Přenosná Vířivka Octopus Vířivka Octopus mohou rovnat přínosem velkým 4-6 místním vířivkám s vnějšími rozměry 4-místní nafukovací vířivky. Jeho struktura v 13 cm pěnových panelech se shromažďuje za několik minut, aby se dosáhlo potřebná tuhost, ale také izolace a nezbytný komfort. Vnitřní vložka obsahuje izolační rohož a vertikální bublinové kanály, ideální pro relaxaci zad. Jeho inteligentní jednotka motoru poskytuje vytápění, filtraci a relaxační perličku. přenosná vířivka Snadná instalace a použití: Octopus může být umístěn v interiéru i venku. Postavený s důmyslným systémem 8 pěnových stěn, jeho instalace probíhá za méně než 15 minut! Optimální komfort: pevné pěnové stěny nabízejí lepší sezení pro ještě příjemnější relaxace. Design Moderně navrženy kožené provedení vířivky Octopus, ozdobí váš domov či zahradu s dávkou elegance. více komfortu NetSpa navrhl Octopus dle norem nejlepších pevných vířivek. Ultra-hluboká se 70 cm stěnami. Můžete zcela ponořit krk a ramena pro kompletní masáž. Filtrační jednotka integrovaná do vnějšího bloku motoru ušetří další prostor uvnitř vířivky, ideální pro 4 až 6 osob. 100% ochrana Externí napájecí zdroj s nízkou intenzitou rozdílu proudu - 10 mA Uzamykatelné lázně s bezpečnostním systémem Dvojitá izolovaná elektrická topná jednotka Tři druhy ochrany proti zpětnému toku Ochrana před přehřátím (voda do 42 ° C) Zamknutí ovládacího panelu Charakteristika Kapacita 4 osoby + 2 osoby Vnitřní rozměry O 165 cm x H 73 cm Vnější rozměry O 193 cm x H 73 cm Ojem vody 1000 L Hmotnost balení 36 kg Vzduchové trysky 100 Vnější vložka Textilní PVC pletený kryt tloušťky 0,8 mm Vnitřní vložka PVC perleťově bílá akrylátová 0,6 mm Stěny Pěna o tloušťce 14 cm - 8 kusů Kryt Izotermický kryt ohřívá vodu se sluneční energií Popruhy Na bezpečné klipsové uzamčení Podrobnosti o napájecí jednotce: Ovládací panel Integrovaný digitální ovládací panel Napájení 240V ~ 50Hz čerpadlo Vzduchové a bublinkové 850 W Hluk bublinové pumpy 68 dB na 1 m Filtrační čerpadlo 40 W Šum filtrační pumpy 55 dB na 1 m Rychlost filtrace 1200 L / h Topná jednotka PTC Výkon 2000 W Rychlost ohřevu vody 1,5 ° C - 3 ° C / hod Maximální teplota 42 ° C Provozní prostředí 5 ° C nebo vyšší Certifikace CE obsah balení RCD konektor filtrační kazety vrchní kryt odtoková hadice uzávěr kryt filtru Velikost balení 106 x 67 x 82 cm váha 38kg vlastnosti: Ochrana dvojitého ohřívače 10 mA Hluboké ponoření krku a ramen pro kompletní masáž. 3 funkce: masáž / vytápění / filtrace Inteligentní, ekonomický motor s regulací teploty Snadná instalace a používání optimální izolace V perličkové lázni stoupající perličky pod tlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu, zlepšují vnitřní dýchání. Kromě toho bublinky pokožku těla jemně masírují a zároveň ji prokrvují. Lázeň je vhodný při jednostranném zatížení páteře, nadměrném stresu a poruchách prokrvení, při chorobách pohybového systému a kloubů, klimakterických potížích i chorobné únavě. Z této mobilní vířivky se stane zcela jistě hlavní centrum vaší zahrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s přáteli ... vířivka Vás překvapí svou elegancí a praktičností. Vířivka je určena zejména pro lidi, kteří mají rádi prostor a chtějí efektivně zaplnit roh terasy nebo zahrady.

_vyr_867vita-premium.jpg
Doprava
Zdarma
0+

NetSpa rozkládací, mobilní vířivka VITA PREMIUM

NetSpa rozkládací, mobilní vířivka VITA PREMIUM Vita Premium společnosti NetSpa je inovací v lázeňském světě. Tyto nové vířivky poskytují skutečné řešení pro ty, kteří hledají přenosné vířivky. Ultra-hluboké -73 cm-toto přenosné lázně respektují nejvyšší standardy, které vám umožní úplné ponoření na kompletní masáž. Vnitřní prostor vířivky s filtrem integrovaným v bloku motoru byl optimalizován pro 4 až 6 osob. Kapacita 4 + 2 osoby Rozměry interiéru Průměr 160 x 73 cm Vnější rozměry 184 x 73 cm Objem vody: 1100 L Hmotnost: 46 kg Vzduchové trysky 88 ks Stěny pěnové stěny: 13 cm tlusté - 8 dílny Vnějšek koženkový potah premium 0,8 mm tlustý Vnitřní vložka akryl bílý PVC Ochrana podlahy syntetický tkaný koberec Ohřev vody: 2000 W Max teplota: 42 ° C Napájení: 220 - 240 50Hz Masážní čerpadlo: 500 W Cirkulační čerpadlo: 40W Součást balení: 2x kartušový filtr Hadice na nafouknutí vířivky Návod proudový chránič separační sada V perličkové lázni stoupající perličky pod tlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu, zlepšují vnitřní dýchání. Kromě toho bublinky pokožku těla jemně masírují a zároveň ji prokrvují. Lázeň je vhodný při jednostranném zatížení páteře, nadměrném stresu a poruchách prokrvení, při chorobách pohybového systému a kloubů, klimakterických potížích i chorobné únavě. Z této mobilní vířivky se stane zcela jistě hlavní centrum vaší zahrady. Relaxujte s rodinou, relaxujte s přáteli ... vířivka Vás překvapí svou elegancí a praktičností. Vířivka je určena zejména pro lidi, kteří mají rádi prostor a chtějí efektivně zaplnit roh terasy nebo zahrady. Jakákoliv vířivka vyniká svou kvalitou zpracování a pokročilým designem. Výhodou je jednoduchá instalace a manipulace, kterou zvládne opravdu každý. Hluboká vířivka (krk a ramena v naprostém ponoření pro 100% masáž). 3 funkce: Masáž / ohřev / filtrace inteligentní a ekonomická díky funkcím na motoru / automaticke řízení teploty / Snadná instalace a použití Integrovaný filtrační systém

Hrát se a nakupovat u nás se vyplatí

V průměru vám umíme doručit zboží do 48 hodin
V průměru vám umíme doručit zboží do 48 hodin
Máme pro vás 8 500 produktů ihned, skladem přes 20 000
Máme pro vás 8 500 produktů ihned, skladem přes 20 000
Věrnostní systém, který vás odmění při každém nákupu
Věrnostní systém, který vás odmění při každém nákupu