PLAYMOBIL189 produktů

Nejprodávanější produkty
1
PLAYMOBIL Back to the Future 70634 II Pronásledování s hoverboard
Skladem> 5 ks
561 Kč 1 046 Kč
2
PLAYMOBIL City Action 9468 Hasiči s vodním čerpadlem
Poslední 2 kusy
395 Kč 600 Kč
3
PLAYMOBIL City Life 70193 Pacient na invalidním vozíku
Poslední 2 kusy
157 Kč 259 Kč
Vyfiltorvaných 189 produktů
Výprodej -35 %
4+

PLAYMOBIL 71072 Wiltropia: Mládě pandy

WILTOPIA je první ekologická řada výrobků společnosti PLAYMOBIL, která se v průměru skládá z více než 80 % z udržitelných materiálů. Sada obsahuje zvířátko PLAYMOBIL s doplňky, znalostní kartu zvířete ke sbírání a vzrušující zvukový obsah. Řada WILTOPIA od společnosti PLAYMOBIL umožňuje dětem objevovat zvířata a přírodu ve vlastním vesmíru a ponořit se do nápaditých herních rolí. Válejte se s mladou Pandou. Pomocí přiložené sběratelské karty zvířete s aplikací Wiltopia se děti mohou dozvědět vše o zvířatech a jejich životním prostředí a dokonce si s nimi pořídit selfie promítáním zvířat přímo u sebe doma prostřednictvím rozšířené reality. S Wiltopií - ekologickou produktovou řadou společnosti PLAYMOBIL, která se v průměru skládá z více než 80% z udržitelných materiálů - se děti mohou vydat na dobrodružné výpravy do živých oblastí po celém světě a podpořit tak porozumění jak pro divokou přírodu, která tam žije, tak pro naši planetu jako celek. Hrajte si s touto sadou samostatně nebo ji zkombinujte se zbytkem motivu Wiltopia (71048-71074, 71007-71012 - prodávají se samostatně) a užijte si ještě více divoké zvířecí zábavy! Sada obsahuje jednu pandu, příslušenství a odpovídající kartu zvířete k odemčení digitálního obsahu. Doporučeno pro děti od čtyř do deseti let. Upozornění. Nebezpečí udušení. Malé části. Není určeno pro děti do 3 let.
4+

PLAYMOBIL 71071 Wiltropia: Panda červená

WILTOPIA je první ekologická řada výrobků společnosti PLAYMOBIL, která se v průměru skládá z více než 80 % z udržitelných materiálů. Sada obsahuje zvířátko PLAYMOBIL s doplňky, znalostní kartu zvířete ke sbírání a vzrušující zvukový obsah. Řada WILTOPIA od společnosti PLAYMOBIL umožňuje dětem objevovat zvířata a přírodu ve vlastním vesmíru a ponořit se do nápaditých herních rolí. Přelezte lesem s akrobatickou pandou červenou. Pomocí přiložené sběratelské karty zvířete s aplikací Wiltopia se děti mohou dozvědět vše o zvířatech a jejich životním prostředí a dokonce si s nimi pořídit selfie promítáním zvířat přímo u sebe doma prostřednictvím rozšířené reality. S Wiltopií - ekologickou produktovou řadou společnosti PLAYMOBIL, která se v průměru skládá z více než 80% z udržitelných materiálů - se děti mohou vydat na dobrodružné výpravy do živých oblastí po celém světě a podpořit tak porozumění jak pro divokou přírodu, která tam žije, tak pro naši planetu jako celek. Hrajte si s touto sadou samostatně nebo ji zkombinujte se zbytkem motivu Wiltopia (71048-71074, 71007-71012 - prodávají se samostatně) a užijte si ještě více divoké zvířecí zábavy! Sada obsahuje jednu pandu, příslušenství a odpovídající kartu zvířete k odemčení digitálního obsahu. Doporučeno pro děti od čtyř do deseti let. Upozornění. Nebezpečí udušení. Malé části. Není určeno pro děti do 3 let.
4+

PLAYMOBIL 71069 Wiltropia: Surikaty

WILTOPIA je první ekologická řada výrobků společnosti PLAYMOBIL, která se v průměru skládá z více než 80 % z udržitelných materiálů. Sada obsahuje zvířátko PLAYMOBIL s doplňky, znalostní kartu zvířete ke sbírání a vzrušující zvukový obsah. Řada WILTOPIA od společnosti PLAYMOBIL umožňuje dětem objevovat zvířata a přírodu ve vlastním vesmíru a ponořit se do nápaditých herních rolí. Podívejte se na rychlé surikaty. Pomocí přiložené sběratelské karty zvířete s aplikací Wiltopia se děti mohou dozvědět vše o zvířatech a jejich životním prostředí a dokonce si s nimi pořídit selfie promítáním zvířat přímo u sebe doma prostřednictvím rozšířené reality. S Wiltopií - ekologickou produktovou řadou společnosti PLAYMOBIL, která se v průměru skládá z více než 80% z udržitelných materiálů - se děti mohou vydat na dobrodružné výpravy do živých oblastí po celém světě a podpořit tak porozumění jak pro divokou přírodu, která tam žije, tak pro naši planetu jako celek. Hrajte si s touto sadou samostatně nebo ji zkombinujte se zbytkem motivu Wiltopia (71048-71074, 71007-71012 - prodávají se samostatně) a užijte si ještě více divoké zvířecí zábavy! Sada obsahuje dvě surikaty, příslušenství a odpovídající kartu zvířete k odemčení digitálního obsahu. Doporučeno pro děti od čtyř do deseti let. Upozornění. Nebezpečí udušení. Malé části. Není určeno pro děti do 3 let.
4+

PLAYMOBIL 71063 Wiltropie: Srnka

WILTOPIA je první ekologická řada výrobků společnosti PLAYMOBIL, která se v průměru skládá z více než 80 % z udržitelných materiálů. Sada obsahuje zvířátko PLAYMOBIL s doplňky, znalostní kartu zvířete ke sbírání a vzrušující zvukový obsah. Řada WILTOPIA od společnosti PLAYMOBIL umožňuje dětem objevovat zvířata a přírodu ve vlastním vesmíru a ponořit se do nápaditých herních rolí. Sladké a nevinné srnče poznává svět kolem sebe. Pomocí přiložené sběratelské karty zvířete s aplikací Wiltopia se děti mohou dozvědět vše o zvířatech a jejich životním prostředí a dokonce si s nimi pořídit selfie promítáním zvířat přímo u sebe doma prostřednictvím rozšířené reality. S Wiltopií - ekologickou produktovou řadou společnosti PLAYMOBIL, která se v průměru skládá z více než 80% z udržitelných materiálů - se děti mohou vydat na dobrodružné výpravy do živých oblastí po celém světě a podpořit tak porozumění jak pro divokou přírodu, která tam žije, tak pro naši planetu jako celek. Hrajte si s touto sadou samostatně nebo ji zkombinujte se zbytkem motivu Wiltopia (71048-71074, 71007-71012 - prodávají se samostatně) a užijte si ještě více divoké zvířecí zábavy! Souprava obsahuje jedno srnče, příslušenství a odpovídající kartu zvířete pro odemčení digitálního obsahu. Doporučeno pro děti od čtyř do deseti let. Upozornění. Nebezpečí udušení. Malé části. Není určeno pro děti do 3 let.
Výprodej -48 %
4+

PLAYMOBIL 71070 Wiltropia: Mládě tuleně

WILTOPIA je první ekologická řada výrobků společnosti PLAYMOBIL, která se v průměru skládá z více než 80 % z udržitelných materiálů. Sada obsahuje zvířátko PLAYMOBIL s doplňky, znalostní kartu zvířete ke sbírání a vzrušující zvukový obsah. Řada WILTOPIA od společnosti PLAYMOBIL umožňuje dětem objevovat zvířata a přírodu ve vlastním vesmíru a ponořit se do nápaditých herních rolí. Zatleskejte mladému tuleni. Pomocí přiložené sběratelské karty zvířete s aplikací Wiltopia se děti mohou dozvědět vše o zvířatech a jejich životním prostředí a dokonce si s nimi pořídit selfie promítáním zvířat přímo u sebe doma prostřednictvím rozšířené reality. S Wiltopií - ekologickou produktovou řadou společnosti PLAYMOBIL, která se v průměru skládá z více než 80% z udržitelných materiálů - se děti mohou vydat na dobrodružné výpravy do živých oblastí po celém světě a podpořit tak porozumění jak pro divokou přírodu, která tam žije, tak pro naši planetu jako celek. Hrajte si s touto sadou samostatně nebo ji zkombinujte se zbytkem motivu Wiltopia (71048-71074, 71007-71012 - prodávají se samostatně) a užijte si ještě více divoké zvířecí zábavy! Sada obsahuje jednoho tuleně, příslušenství a odpovídající kartu zvířete k odemčení digitálního obsahu. Doporučeno pro děti od čtyř do deseti let. Upozornění. Nebezpečí udušení. Malé části. Není určeno pro děti do 3 let.

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí