Globusy10 produktů

za MEGA ceny
Dřevěné domečky
Dřevěné domečky
Nejprodávanější produkty
Vyfiltorvaných 10 produktů
Výprodej -45 %
3+

Alayskys glóbus 32cm s podsvětlením a reliéfem CZ

Charakteristika:Alayskys Glóbus - s reliéfem zemského povrchu, který pomůže dítěti vizuálně a hmatově porozumět geografické struktuře našeho světa, vzájemnému umístění moří, kontinentů, poloze hor a jejich nadmořské výšce. Glóbus je podsvícený (napájení 2x AA tužkové baterie). Při podsvícení se barevně zvýrazní jednotlivé státy. Poznáváním glóbusu však zábava teprve začíná! Stáhněte si aplikaci IQ GLOBE a zeměkoule ožije v rozšířené realitě na Vašem telefonu, či tabletu. Popisky na glóbusu jsou v českém, slovenském, nebo anglickém jazyce, dle varianty. Kopule glóbusu je měkká, povrch je kvalitně zpracovaný, textury ve spoji polokoulí na sebe přesně navazují. Mapa obsahuje více než 2 000 podrobností, které poskytují komplexní geografický přehled o světě s nejdůležitějšími fyzickými a politickými informacemi. Glóbusy s reliéfem Mapa zeměkoule je světlá, dobře čitelná a provedena v přísném souladu s požadavky kartografie. Glóbusy mají nejvyšší vzdělávací a herní hodnotu pro školáky, kteří díky reliéfu snadno porozumí struktuře Země. Glóbus s reliéfem navíc parádně vypadá a bude se výborně vyjímat na stole, či poličce. Podsvícení Díky podsvícení je glóbus pro děti velice atraktivní. Měkké LED světlo neoslňuje a glóbus je možné použít jako lampičku. Podsvícení je napájeno pomocí baterií, které díky úsporné LED technologii dlouho vydrží. Schránka pro baterie je skryta uvnitř glóbusu. Ukázka instalace baterií zde. Zvýraznění států Ve dne je na glóbusu výborně vidět reliéf krajiny a jsou vyznačeny hranice států. Pokud večer zapnete podsvícení tak se barevně zvýrazní a odliší plocha jednotlivých států. Jazyk a spárování Jazyk aplikace je anglicky, německy, francouzsky, italsky, polsky, dánsky, finsky, rusky a ukrajinsky. Před spojením s glóbusem je nutné zadat heslo na obalu krabice. Pro načtení zeměkoule do aplikace držte telefon namířený na Evropu ze vzdálenosti 30-40 cm. Prostředí aplikace V přehledné grafické aplikaci máte na výběr z 9 témat: fauna a flóra, vesmírné střediska, sluneční soustava, mořský svět, politický systém, pamětihodnosti, přírodní monumenty, vesmír, objevitelé. Témata se zobrazí na glóbusu a po rozkliknutí například zvířete se zobrazí název a 3D model. K dispozici je také hlasový komentář. Odporúčame dokúpiť:Pro podsvícení je nutné doplnit 2x AA alkalické baterie.
Výprodej -52 %
3+

Alayskys glóbus 25cm ZOO pro nejmenší s podsvětlením

Charakteristika:Alayskys Glóbus ZOO - pomůže dětem studovat svět zvířat ve spojení s kontinenty, ostrovy, oceány, moři a horami a také zkoumat světovou faunu teplejších a chladnějších částech zeměkoule. Glóbus je krásně podsvícený a i ve tmě výborně čitelný. Podsvícení je napájeno pomocí baterií a díky technologii LED vydrží svítit opravdu dlouho. Poznáváním glóbusu však zábava teprve začíná! Stáhněte si aplikaci IQ GLOBE a zeměkoule ožije v rozšířené realitě na Vašem telefonu, či tabletu. Kopule glóbusu je měkká, povrch je kvalitně zpracovaný, textury ve spoji polokoulí na sebe přesně navazují. Popisky na glóbusu jsou v anglickém jazyce. Glóbusy ZOO Mapa zeměkoule je světlá, dobře čitelná a provedena v přísném souladu s požadavky kartografie. Glóbusy ZOO mají nejvyšší vzdělávací a herní hodnotu pro batolata a malé školáky! Děti můžou poznávat zvířata v různých částech světa a naučit se jejich názvy. Podsvícení Díky podsvícení je glóbus pro děti velice atraktivní. Měkké LED světlo neoslňuje a glóbus je možné použít jako lampičku. Podsvícení je napájeno pomocí baterií, které díky úsporné LED technologii dlouho vydrží. Schránka pro baterie je skryta uvnitř glóbusu. Ukázka instalace baterií zde. Jazyk a spárování Jazyk aplikace je anglicky, německy, francouzsky, italsky, polsky, dánsky, finsky, rusky a ukrajinsky. Před spojením s glóbusem je nutné zadat heslo na obalu krabice. Pro načtení zeměkoule do aplikace držte telefon namířený na Evropu ze vzdálenosti 30-40 cm. Prostředí aplikace V přehledné grafické aplikaci máte na výběr z 9 témat: fauna a flóra, vesmírné střediska, sluneční soustava, mořský svět, politický systém, pamětihodnosti, přírodní monumenty, vesmír, objevitelé. Témata se zobrazí na glóbusu a po rozkliknutí například zvířete se zobrazí název a 3D model. K dispozici je také hlasový komentář. Odporúčame dokúpiť:Pro podsvícení je nutné doplnit 2x AA alkalické baterie.
Výprodej -47 %
3+

Alayskys glóbus 32cm s reliéfem CZ

Charakteristika:Alayskys Glóbus - s reliéfem zemského povrchu, který pomůže dítěti vizuálně a hmatově porozumět geografické struktuře našeho světa, vzájemnému umístění moří, kontinentů, poloze hor a jejich nadmořské výšce. Poznáváním glóbusu však zábava teprve začíná! Stáhněte si aplikaci IQ GLOBE a zeměkoule ožije v rozšířené realitě na Vašem telefonu, či tabletu. Popisky na glóbusu jsou v českém, slovenském nebo anglickém jazyce, dle varianty. Kopule glóbusu je měkká, povrch je kvalitně zpracovaný, textury ve spoji polokoulí na sebe přesně navazují. Glóbusy s reliéfem Mapa zeměkoule je světlá, dobře čitelná a provedena v přísném souladu s požadavky kartografie. Glóbusy mají nejvyšší vzdělávací a herní hodnotu pro školáky, kteří díky reliéfu snadno porozumí struktuře Země. Glóbus s reliéfem navíc parádně vypadá a bude se výborně vyjímat na stole, či poličce. Jazyk a spárování Jazyk aplikace je anglicky, německy, francouzsky, italsky, polsky, dánsky, finsky, rusky a ukrajinsky. Před spojením s glóbusem je nutné zadat heslo na obalu krabice. Pro načtení zeměkoule do aplikace držte telefon namířený na Evropu ze vzdálenosti 30-40 cm. Prostředí aplikace V přehledné grafické aplikaci máte na výběr z 9 témat: fauna a flóra, vesmírné střediska, sluneční soustava, mořský svět, politický systém, pamětihodnosti, přírodní monumenty, vesmír, objevitelé. Témata se zobrazí na glóbusu a po rozkliknutí například zvířete se zobrazí název a 3D model. K dispozici je také hlasový komentář.
za MEGA ceny
Dřevěné domečky
Dřevěné domečky

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí