Akce -36 %
3+

Zapf Creation 709900 Baby Annabell Interaktivní Annabell, 43 cm

ZAPF - Baby Annabell Interaktivní Annabell, 43 cm Nejnovější dovedností Baby Annabell je miminkovská jóga. Ovečka na růžových dupačkách panenky předvádí první cvik: natáhnout nohy, ruce na stranu do výšky ramen, uvolnit se... Malá jogínka má velkou radost, když její maminka nebo tatínek hýbou ručičkami a nožičkami. U každé ásany se nadšeně směje. Nakonec si zacvičí obličejovou jógu. Pro tento cvik dostane Baby Annabell do pusinky dudlík, který pak cucá a při tom hýbe pusinkou a vydává roztomilé zvuky. Po hodině jógy má Baby Annabell žízeň. Malá maminka nebo tatínek jí nasadí bryndák a Baby Annabell saje ze své lahvičky. Pak je čas k relaxaci. Odpočinek je totiž také důležitý. Pokud Baby Annabell uložíš ke spánku, zavře modrá mrkací očka, roztomile si zívá a pak usne a něžně při tom odpočívá. Baby Annabell má měkké tělíčko a je proto ideální panenkou na mazlení a společné spinkání. Reaguje na doteky a pohyby. Baby Annabell umožňuje realistickou a nápaditou hru s panenkou a podporuje rozvoj zodpovědnosti a empatie. Funguje na baterie (nejsou součástí balení). Panenka Baby Annabell Interaktivní Annabell velikosti 43 cm je oblečená do dupaček a čepičky. Součástí balení je bryndák, lahvička dudlík, náhrdelník a dětské album s archem samolepek.
Akce -31 %
3+

Zapf BABY born Školka Malá sestřička, 36 cm

Malá sestřička chodí do školky s velkou radostí. Už se nemůže dočkat svého prvního dne ve třídě Medvídek. Vždyť je už koneckonců velká a dokáže stát úplně sama. Panenka má ohebná kolena a také celkově je velmi pohyblivá. Díky tomu je převlékání jejího oblečení hračkou. Šaty s vrstveným vzhledem mají ozdobné rukávy a sukni s volány. Jsou potlačeny tančícími medvědy, což je do třídy Medvídek jako stvořené. K nim si malá sestřička vzala do školky barevné pruhované legíny a růžové tenisky. Vodu už nepije z láhve pro miminka, ale ze sportovní láhve. Když je čas jít spát, vždy trochu protestuje a tečou jí skutečné panenkové slzy. Vždyť je už velká holka, tak proč by měla spát? Jakmile ji však položíme na záda, zavře statečně oči. Má také velmi ráda koupání a různé účesy. Při česání můžeš používat nejrůznější vlasové doplňky, které jsou součástí balení panenky. BABY born Malá sestřička. Se 7 realistickými funkcemi pro spoustu zábavy. Různé hry s panenkou BABY born povzbuzují představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj společenských dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie. Funguje bez baterií. BABY born Školka Malá sestřička, 36 cm má na sobě šaty, legíny a boty. Součástí balení je lahvička, kartáč, 4 sponky do vlasů, 2 spirálové gumičky a 1 náramek přátelství pro dítě a 1 pro panenku.
Novinka
3+

Bezdrátová noční lampička Super Mario

Tato noční mini lampička s energeticky úsporným LED světlem není jen funkčním nočním osvětlením pro klidné usínání, ale také krásnou dekorací do dětského pokoje. Nabízí funkci 2 v 1, která umožňuje přepínat mezi jemným bílým světlem a měnícími se vícebarevnými světly. Lampa disponuje nádherným barevným stínítkem, které vytváří uklidňující atmosféru díky jemnému osvětlení. S velikostí 18 cm se lampička snadno vejde na malý dětský stolek nebo poličku. Děti si lampičku, která je bezdrátová, mohou vzít kamkoli s sebou a díky jednoduchému ovládání ji samy zapnou a vypnou podle svých potřeb. Lampička je napájena třemi 1,5V bateriemi typu AA/LR6 (nejsou součástí balení). Přihrádku na baterie otevřete pomocí šroubováku (není součástí balení). Dekorativní lampička může v dětském pokoji sloužit jako krásný estetický prvek. Předměty s oblíbenými dětskými hrdiny dětem přinášejí radost a mohou přispět k pocitu bezpečí. Vytvořte dětem před spaním příjemnou uklidňující atmosféru, která jim pomůže uvolnit se a usnout. Klíčové vlastnosti Bezdrátová noční mini lampička Energeticky úsporné LED světlo Pomáhá dětem klidněji usnout Ideální na dětský noční stolek nebo poličku Perfektní jako noční osvětlení s funkcí 2 v 1 - jemné bílé světlo a měnící se vícebarevná světla Vytváří uklidňující příjemnou atmosféru před spaním Roztomilá a zároveň funkční dekorace do dětského pokoje Výška lampy: 18 cm Lehký plastový materiál a bezdrátové napájení jsou ideální pro přenášení kamkoli s sebou Krásné, barevné stínítko vytváří jemné bílé světlo a zabraňuje ostrému osvětlení Jednoduché ovládání pro děti Rozměry: 9,8 x 9,7 x 18,6 cm Napájení: 3x 1,5 V baterie typu AA/LR6 (nejsou součástí balení), přihrádku na baterie otevřete pomocí šroubováku (není součástí balení)

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí

Tipy, rady a recenze

Jak vybrat kolo pro vaše dítě?

Vaše děťátko roste jako z vody a za ten čas se naučilo kopu parádních věcí, jako i například jezdit na koloběžce či odrážedle, kde se naučilo rovnováze a stabilitě. Dětičky od cca 2 - 3 let si zaslouží pořádný dárek, a to parádní kolo. Právě kolo je skvělou volbou, protože děti žene ven na hřiště, do přírody a není nad čas strávený s kamarády na čerstvém vzduchu. číst více