Sylvanian Families

Naučte děti laskavosti a přátelství!

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy hledáte inspiraci, čím nejlépe potěšit své ratolesti? Hračky a hra jsou přirozenou součástí dětského světa. Mnoho rodičů již ví, že dětská hra není jen zábava, ale důležitá součást správného a zdravého vývoje dětí. Proto je dobré si nákup hračky v klidu rozmyslet. V dnešní uspěchané době je dobré dětem připomínat správné fungování rodiny, přátelství a zvládání emocí. S tímto vám může pomoci Sylvanian Families. Znáte tyto roztomilé postavičky? Seznamte se…

Pod zelenými horami, hluboko v lesích, najdeme nejkrásnější místo na světě, Sylvanian vesničku. To je domov těch nejsrdečnějších přátel na celém světě. Když se zaposloucháte, uslyšíte jejich radostné povídání… Vítejte ve světě Sylvanian Families!

Sylvanian Families je unikátní, roztomilá řada zvířecích postaviček s různými charaktery žijících v harmonické zemi. Sylvanian Families vznikla v roce 1985 v Japonsku a stala se ikonickou hračkou 80. let. Prodává se ve více než 50ti zemích. Do dnešního dne získala řadu ocenění po celém světě.

Hra Sylvanian Families je postavena na 3 hodnotách: příroda, rodina a láska.

 

 

Kdo jsou Sylvanian Families?
Lidé z celého světa milují Sylvanian Families již od roku 1985. Jsou to postavičky zvířátek vyrobené s nostalgickým nádechem, které přitahují lidi různých věkových skupin.
Filozofie Sylvanian Families je postavena na 3 konceptech: příroda, rodina a láska a na tomto základě si může dítě rozvíjet sílu představivosti a učit se pečovat a sdílet společně všechny pocity. Sylvanian Families je tady od toho, aby v dětech rozvíjela klíčové sociální dovednosti. Všechny rodiny bydlí v Sylvanian vesničce, kde všechny těší žít v blízkosti přírody. Naše značka nabízí spoustu herních možností a činností, které se mohou objevovat v různých herních vzorech. Děti si tak můžou vytvářet své vlastní příběhy.Každý se může stát členem rodiny a učit se laskavosti, přátelství a lásce k druhým.

K dispozici je řada domů, obchodů, nábytku a doplňků, a každé z nich jsou vyrobeny do nejmenších detailů. Každá postava má milý, jedinečný výraz, dobrý tvar a velikost. Semišem potažená figurka při doteku umocňuje v dětech pocit jemnosti vzhledu. Končetiny jsou pohyblivé. Oslovuje širokou skupinu holčiček, ale také chlapečků a nabízí spoustu možností a rozmanitých situací jako u hry s panenkami, zdobení domů, sestavování nábytku a převlékání. Neexistují žádná pravidla, která by dětem bránila vytvářet si své vlastní příběhy.Sylvanian Families podporuje zdravou hru, která pomáhá rozvíjet myšlenky a emoce. Domečky jsou navíc kompatibilní. Ať už si vaše dítko zamiluje rodinku kočiček, ježků, klokánků, myšek, pejsků, věřte, že i vás jako rodiče krása a něžnost zvířecích rodinek brzy zatáhne do hry. A to je to nejdůležitější. Hrát si spolu s dětmi.