Vánoční hity

Zpět
Vyfiltorvaných 208 produktů
-21 %
0+

National Geographic Zvířátka ze Severní Ameriky 770738 Rys - 25 cm

National Geografic Zvířátka ze Severní Ameriky 770738 Rys - 25 cm, výrobce Lelli. Plyšové zvířátko rys z kolekce zvířátek z Kanady a zemí Severní Ameriky. Opravdový rys žije vlesoch v Severní Americe. Rys však žije iv Evropě či Asii. Americký rys, podobně jako náš rys ostrovid, je známý především svým skvělým zrakem. Tvůj plyšový rys má pouze 25 cm, jeho skutečný bratříček je však větší - může narůst až do 100 cm a může mít až 20 kg! Zvířátka jsou velmi lehké a příjemné na dotek a jsou tak skvělým přátelům přes den iv noci. Zvířátka můžete prát v pračce na 30 stupňů, pokud se nevejdou, tak ručně se houbou. Po usušení jejich nezapomeňte učesat - budou jako nové! Díky kvalitnímu provedení může být společníkem jako dospělého člověka, tak i novorozeného miminka. Zvířátka pomáhají dětem poznávat a chránit přírodu a zejména si ji oblíbit. Díky kolekcím se děti hravou formou seznámí, kde mají zvířátka svůj domov. Plyšová zvířátka s licencí National Geografic jsou vytvořeny v Itálii a jejich společným rysem je to, že se věrně podobají svým sourozencům ve volné přírodě. Zvířátka vytvořila společnost Venturelli Angelo - Lelli. Pro děti od narození Italskou společnost Lella založil 1956 Angelo Venturelli, v té době dělník. První plyše vymyslel a na základě papírové formy vystřihl z látky ve své sklepě. Hračky mu sešila manželka, v té době švadlena, a naplnila jejich čím přišlo - slámou, korkem ... První rok zvířátka rozdávali rodině. Jelikož však poptávka výrazně rostl, rozhodl se založit skutečnou firmu na výrobu plyšových hraček. Samozřejmě, vše chtělo svůj čas, ale že se ubral správným směrem dokazuje, že společnost Venturelli Angelo se svou výhradní značkou Lella má dnes významné postavení na mezinárodním trhu. Důkazem je i to, že spolupracuje s takovou významnou vědeckou a vzdelácvacou neziskovou organizací, jakou je National Geographic.
-19 %
0+

National Geographic Zvířátka z Asie 770773 Panda velká - 26 cm

National Geografic Zvířátka z Asie 770773 Panda velká - 26 cm, výrobce Lelli. Plyšové zvířátko medvídek panda z kolekce zvířátka z Asie - zvířátek, které můžete potkat na tomto největším kontinentu světa. Opravdová panda v přírodě žije v Číně - ve vysokých horách. Tvá plyšová pandička má 26 cm, její skutečná sestřička je mnohem větší - může narůst až do 150 cm a má až 90 kg! Její příbuznou je panda červená, jejíž plyšovou sestřičku také najdeš v kolekci National Geografic. Zvířátka jsou velmi lehké a příjemné na dotek, snadno se čistí a jsou tak skvělým přátelům přes den iv noci. Díky kvalitnímu provedení může být společníkem jako dospělého člověka, tak i novorozeného miminka. Zvířátka pomáhají dětem poznávat a chránit přírodu a zejména si ji oblíbit. Díky kolekcím se děti hravou formou seznámí, kde mají zvířátka svůj domov. Plyšová zvířátka s licencí National Geografic jsou vytvořeny v Itálii a jejich společným rysem je to, že se věrně podobají svým sourozencům ve volné přírodě. Zvířátka vytvořila společnost Venturelli Angelo - Lelli. Pro děti od narození Italskou společnost Lella založil 1956 Angelo Venturelli, v té době dělník. První plyše vymyslel a na základě papírové formy vystřihl z látky ve své sklepě. Hračky mu sešila manželka, v té době švadlena, a naplnila jejich čím přišlo - slámou, korkem ... První rok zvířátka rozdávali rodině. Jelikož však poptávka výrazně rostl, rozhodl se založit skutečnou firmu na výrobu plyšových hraček. Samozřejmě, vše chtělo svůj čas, ale že se ubral správným směrem dokazuje, že společnost Venturelli Angelo se svou výhradní značkou Lella má dnes významné postavení na mezinárodním trhu. Důkazem je i to, že spolupracuje s takovou významnou vědeckou a vzdelácvacou neziskovou organizací, jakou je National Geographic.
-28 %
3+

Zapf Creation BABY born Little, holčička, 36 cm

Panenka se 7 skvělými funkcemi, které fungují bez baterií. Součástí jsou také doplňky, které podporují využití funkcí. Panenka pije vodu z lahvičky, umí se vyčůrat do látkové plenky, chodit na růžový nočník, a dokáže dokonce ronit skutečné panenkové slzy. Kromě pití z lahvičky se už pokouší jíst lžičkou z talíře, ale prozatím bez kaše či jiné pevné stravy. S talířkem ve tvaru zajíčka a lžičkou s rukojetí ve tvaru medvídka jí to skvěle jde. Po jídle si zdřímne. Jakmile položíš panenku na záda, zavře oči. Občas ještě potřebuje k usnutí dudlík. Je přišit k pruhovanému overalu, aby nezmizel v postýlce nebo se neztratil na cestách. Ruce, nohy a hlava panenky jsou velmi pohyblivé. Díky její pohyblivosti a oblečení ve stylu „easy fit“ hravě zvládnou převlékání i ty nejmenší ručičky. Svlékání je důležité zejména při koupání, na které se BABY born Little vždy velmi těší. Panenka měří 36 cm, což je optimální velikost pro malé rodiče panenek od 2 let. BABY born Little. Se 7 realistickými funkcemi pro spoustu zábavy. Různé hry s panenkou BABY born povzbuzují představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj společenských dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie. Funguje bez baterií. BABY born Little, holčička, 36 cm má na sobě overal a čepičku. Součástí balení je nočník, látková plenka, lahvička, talířek se lžičkou, dudlík a rodný list.
-24 %
0+

National Geographic Zvířátka z pouště 770813 Pouštní ježek - 26 cm

National Geografic Zvířátka z pouště 770813 Pouštní ježek - 26 cm, výrobce Lelli. Plyšové zvířátko pouštní ježek z kolekce zvířátek z pouští a přilehlých oblastí různých kontinentů. Opravdový pouštní ježek žije v Africe a arabských zemích. Ježek pouštní vypadá podobně jako náš ježek. Je však velmi odolný nejen vůči teplu, ale i uštknutí hada či hmyzu, což mu pomáhá přežít. Tvůj malý plyšový pouštní ježek má 26 cm, přesto není až takový malý - jeho skutečný bratříček může narůst do 23 cm a může mít 0,7 kg! Zvířátka jsou velmi lehké a příjemné na dotek a jsou tak skvělým přátelům přes den iv noci. Zvířátka můžete prát v pračce na 30 stupňů, pokud se nevejdou, tak ručně se houbou. Po usušení jejich nezapomeňte učesat - budou jako nové! Díky kvalitnímu provedení může být společníkem jako dospělého člověka, tak i novorozeného miminka. Zvířátka pomáhají dětem poznávat a chránit přírodu a zejména si ji oblíbit. Díky kolekcím se děti hravou formou seznámí, kde mají zvířátka svůj domov. Plyšová zvířátka s licencí National Geografic jsou vytvořeny v Itálii a jejich společným rysem je to, že se věrně podobají svým sourozencům ve volné přírodě. Zvířátka vytvořila společnost Venturelli Angelo - Lelli. Pro děti od narození Italskou společnost Lella založil 1956 Angelo Venturelli, v té době dělník. První plyše vymyslel a na základě papírové formy vystřihl z látky ve své sklepě. Hračky mu sešila manželka, v té době švadlena, a naplnila jejich čím přišlo - slámou, korkem ... První rok zvířátka rozdávali rodině. Jelikož však poptávka výrazně rostl, rozhodl se založit skutečnou firmu na výrobu plyšových hraček. Samozřejmě, vše chtělo svůj čas, ale že se ubral správným směrem dokazuje, že společnost Venturelli Angelo se svou výhradní značkou Lella má dnes významné postavení na mezinárodním trhu. Důkazem je i to, že spolupracuje s takovou významnou vědeckou a vzdelácvacou neziskovou organizací, jakou je National Geographic.

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí