Sedací pytle199 produktů

Nejprodávanější produkty
1
Tuli Sedací pytel Relax Nesnímatelný potah - Polyester Tmavě šedá
3 - 7 dnů
2 355 Kč
2
Tuli Sedací pytel Relax Snímatelný potah - Polyester Vzor Pastel
3 - 7 dnů
4 276 Kč
3
Tuli Sedací pytel Block Snímatelný potah - Polyester Vzor Graffiti Modrá
3 - 7 dnů
3 946 Kč
Vyfiltorvaných 199 produktů

Tuli Sedací pytel Relax Snímatelný potah - Polyester Vzor Pastel

Seznamte se s nejprodávanějším a nejoblíbenějším vakem z dílny Tuli. K jeho nesporným výhodám nepatří jen vysoký komfort, ale také menší velikost a dobrá spratnost, díky čemuž jej lze využít i v menších prostorách. Tvarem připomíná malé elegantní křesílko, proto se hodí do obývacího pokoje, domácí kanceláře či dětského pokoje, v případě exteriérových modelů také na balkon a terasu. Můžete v něm relaxovat i pracovat, číst knihu nebo dívat se na televizi, hrát playstation nebo pracovat s notebookem. Tuli vak Relax je maximálně pohodlný pro děti a lidi menšího vzrůstu, příjemné sezení však poskytuje i dospělým. Jedině třeba počítat s tím, že si neopřete hlavu jako v případě jiných modelů Tuli vaků. Snadno se přenáší a je vysoce odolný, v exteriérovém provedení jej můžete použít také na terase či v zahradě. Materiál a šití Tuli vak Relax je navržen a vyroben na Slovensku. Pečujeme o to, aby si naše produkty zachovávaly vysokou kvalitu šití i použitých materiálů. Vak je vyroben z látky, která je odolná vůči tlaku i tření, přičemž celkovou odolnost zvyšuje také dvojitý zpevněný šev. Plusem je i mimořádně snadná údržba, protože jej vyčistíte obyčejným hadříkem a saponátem, tepováním nebo praním v pračce. Vnitřní náplň: Obsah vaku Relax tvoří kuličky ze zdravotně nezávadného potravinářského polystyrenu, stejně vyrobeného na Slovensku. Pokud se vak po čase vysedí, vak hravě odzipujete a doplníte novým granulátem. Polyesterové látce se vzorem na vašem Tuli vaku vyhovuje exteriér i interiér. Je také odolná a pružná na dotek, proto vydrží všechna roční období. Pokud by se vám podařilo na ni něco vylít, nic se neděje - je odolná proti vodě. Voda a sluneční světlo látce vůbec nevadí, a proto je skvělou volbou pro všechny, kteří mají v oblibě vysedávat na terase či zahradě. Pokud byste chtěli tuto látku vyprat, stačí vrchní obal Tuli vaku svléknout dolů a vyprat na 30° nebo očistit hadříkem.

Tuli Sedací pytel Relax Nesnímatelný potah - Polyester Tmavě šedá

Seznamte se s nejprodávanějším a nejoblíbenějším vakem z dílny Tuli. K jeho nesporným výhodám nepatří jen vysoký komfort, ale také menší velikost a dobrá spratnost, díky čemuž jej lze využít i v menších prostorách. Tvarem připomíná malé elegantní křesílko, proto se hodí do obývacího pokoje, domácí kanceláře či dětského pokoje, v případě exteriérových modelů také na balkon a terasu. Můžete v něm relaxovat i pracovat, číst knihu nebo dívat televizor, hrát playstation nebo pracovat s notebookem. Tuli vak Relax je maximálně pohodlný pro děti a lidi menšího vzrůstu, příjemné sezení však poskytuje i dospělým. Jedině třeba počítat s tím, že si neopřete hlavu jako v případě jiných modelů Tuli vaků. Snadno se přenáší a je vysoce odolný, v exteriérovém provedení jej můžete použít také na terase či v zahradě. Materiál a šití Tuli vak Relax je navržen a vyroben na Slovensku. Pečujeme o to, aby si naše produkty zachovávaly vysokou kvalitu šití i použitých materiálů. Vak je vyroben z látky, která je odolná vůči tlaku i tření, přičemž celkovou odolnost zvyšuje také dvojitý zpevněný šev. Plusem je i mimořádně snadná údržba, protože jej vyčistíte obyčejným hadříkem a saponátem nebo tepováním. Vnitřní náplň Obsah vaku Relax tvoří kuličky ze zdravotně nezávadného potravinářského polystyrenu, stejně vyrobeného na Slovensku. Pokud se vak po čase vysedí, vak hravě odzipujete a doplníte novým granulátem. Polyester: Polyesterová textilie na vašem Tuli vaku je správnou volbou do interiéru. Látka je odolná a pružná na dotek, proto je dobrým kamarádem všech výmyslníků. S vodou problém nemá, díky čemuž se nemusíte bát, když obal oblejete. Tekutina zůstane na povrchu a stačí ji setřít suchým hadříkem. Nedoporučujeme látku nechat dlouho na slunci, pokud nechcete, aby váš Tuli vak měnil barvu. Jelikož vak nemá snímatelný obal, nelze jej prát v pračce. Snadno jej však vytepujete nebo zbavíte špíny hadříkem a saponátem.

Tuli Sedací pytel Corny Double Rest Snímatelný potah - Natural Geo Grey-Green

Corny Double je unikátní modulární sedačka z kolekce Corny, která vám nabízí velkou sedací a opírací plochu a snadné vstávání. Sedačka je lehká, přenesete si ji právě tam, kam potřebujete. Výborně se hodí do obývacích prostor či v outdoorové látce na terasy. S kompatibilními prvky z kolekce Corny si můžete vytvořit libovolně velkou sestavu k sezení v chill atmosféře. Unikátní systém vnitřních textilních přihrádek optimalizuje množství náplně, čímž zvyšuje kvalitu sezení, pohodlnost a trvanlivost. Díky dvojitému pevnostnímu švu a kvalitním materiálům odolným vůči tlaku i tření je Corny velmi trvanlivý. Plněný je zdravotně nezávadným polystyrenovým granulátem a snadno se ošetřuje. Jelikož tento materiál má snímatelný potah, můžete jej jednoduše svléknout a vyprat v pračce. Kolekce Corny s designem od špičkového slovenského designéra Michala Staška byla nominována na Národní cenu za design 2018. Natural GeoVrchní část vaku tvoří vysoce odolná textilie, která je příjemná na dotek a snadno se ošetřuje. Díky lněné příměsi jde o přírodní materiál s velmi krásnou strukturou, která podtrhne interiér vašich obývacích prostor. Nedoporučujeme však používat jej v exteriéru. Jelikož vak má snímatelný potah, můžete jej jednoduše svléknout a vyprat při nízkých teplotách, ideálně ručně. Nedoporučujeme používat pračku.

Tuli Sedací pytel Corny Taburet Snímatelný potah - Natural Geo Linen

Corny Taburet je modulární taburet z kolekce Corny, který vám nabízí velkou sedací a opírací plochu a snadné vstávání. Taburet je lehký, přenesete si jej právě tam, kam potřebujete. Výborně se hodí do obývacích prostor či v outdoorové látce na terasy. S kompatibilními prvky z kolekce Corny si můžete vytvořit libovolně velkou sestavu k sezení v chill atmosféře. Unikátní systém vnitřních textilních přihrádek optimalizuje množství náplně, čímž zvyšuje kvalitu sezení, pohodlnost a trvanlivost. Díky dvojitému pevnostnímu švu a kvalitním materiálům odolným vůči tlaku i tření je Corny velmi trvanlivý. Plněný je zdravotně nezávadným polystyrenovým granulátem a snadno se ošetřuje. Jelikož tento materiál má snímatelný potah, můžete jej jednoduše svléknout a vyprat v pračce. Kolekce Corny s designem od špičkového slovenského designéra Michala Staška byla nominována na Národní cenu za design 2018. Natural GeoVrchní část vaku tvoří vysoce odolná textilie, která je příjemná na dotek a snadno se ošetřuje. Díky lněné příměsi jde o přírodní materiál s velmi krásnou strukturou, která podtrhne interiér vašich obývacích prostor. Nedoporučujeme však používat jej v exteriéru. Jelikož vak má snímatelný potah, můžete jej jednoduše svléknout a vyprat při nízkých teplotách, ideálně ručně. Nedoporučujeme používat pračku.

Tuli Sedací pytel Duo Snímatelný potah - Polyester Cihlová + Elegant Terakota

Hledáte velký a pohodlný pytel? Model DUO nabízí výšku sezení až 45 centimetrů jako u běžného nábytku. Výjimečný je také svým barevným provedením – spojuje dvě různé barvy, ať už kontrastní, nebo v rámci colorblokingu. Diagonální řez, který tentokrát nevychází z jeho tvaru, podporuje jeho štíhlou linii, dynamiku a dodává mu jemně sportovní charakter. Díky možnosti různých barevných kombinací se však sedací vak hodí do jakéhokoli prostoru. Zamilujete si jej při lenošení v obýváku, vhodný je i pro teenagery do dětského pokoje či do pohodové domácí kanceláře. Exteriérové modely si zase můžete plně vychutnat na balkoně, terase či v zahradě. Sedací pytel DUO dobře drží tvar, snadno se přenáší tam, kde jej právě potřebujete, a je velmi odolný. Vyvýšená opora pro záda a hlavu z něj činí plnohodnotnou náhradu za vaše oblíbené pohodlné křeslo a stylový doplněk ke gauči. Materiál a šití Tuli vak DUO je navržen a vyroben na Slovensku. Pečujeme o to, aby si naše produkty zachovávaly vysokou kvalitu šití i použitých materiálů. Vak je vyroben z látky, která je odolná vůči tlaku i tření, přičemž celkovou odolnost zvyšuje také dvojitý zpevněný šev. Plusem je i mimořádně snadná údržba, pytel má totiž snímatelný potah, který lze jednoduše vyprat v pračce. Vnitřní náplň Obsah vaku DUO tvoří kuličky ze zdravotně nezávadného potravinářského polystyrenu, stejně vyrobeného na Slovensku. Pokud se vak po čase vysedí, vak hravě odzipujete a doplníte novým granulátem. Zakoupit si jej můžete ZDE. Polyester: Polyesterová textilie na vašem Tuli vaku je správnou volbou do interiéru. Látka je odolná a pružná na dotek, proto je dobrým kamarádem všech výmyslníků. S vodou problém nemá, díky čemuž se nemusíte bát, když obal oblejete. Tekutina zůstane na povrchu a stačí ji setřít suchým hadříkem. Nedoporučujeme látku nechat dlouho na slunci, pokud nechcete, aby váš Tuli vak měnil barvu. Jelikož vak nemá snímatelný obal, nelze jej prát v pračce. Snadno jej však vytepujete nebo zbavíte špíny hadříkem a saponátem. Elegant: Látka Elegant preferuje ruční praní, s pračkou se nekamarádí. Díky odolnému členitému povrchu si poradí is drobnými záděry. Je nehořlavá a prošla standardním testem Oeko-Tex® Standard. Nejvíce jí vyhovuje interiérové prostředí. Pokud byste chtěli Elegant vyprat, stačí vrchní obal Tuli vaku svléknout dolů a ručně vyprat nebo očistit hadříkem.

Tuli Sedací pytel Duo Snímatelný potah - Universal Azurová + Vanilková

Hledáte velký a pohodlný pytel? Model DUO nabízí výšku sezení až 45 centimetrů jako u běžného nábytku. Výjimečný je také svým barevným provedením – spojuje dvě různé barvy, ať už kontrastní, nebo v rámci colorblokingu. Diagonální řez, který tentokrát nevychází z jeho tvaru, podporuje jeho štíhlou linii, dynamiku a dodává mu jemně sportovní charakter. Díky možnosti různých barevných kombinací se však sedací vak hodí do jakéhokoli prostoru. Zamilujete si jej při lenošení v obýváku, vhodný je i pro teenagery do dětského pokoje či do pohodové domácí kanceláře. Exteriérové modely si zase můžete plně vychutnat na balkoně, terase či v zahradě. Sedací pytel DUO dobře drží tvar, snadno se přenáší tam, kde jej právě potřebujete, a je velmi odolný. Vyvýšená opora pro záda a hlavu z něj činí plnohodnotnou náhradu za vaše oblíbené pohodlné křeslo a stylový doplněk ke gauči. Materiál a šití Tuli vak DUO je navržen a vyroben na Slovensku. Pečujeme o to, aby si naše produkty zachovávaly vysokou kvalitu šití i použitých materiálů. Vak je vyroben z látky, která je odolná vůči tlaku i tření, přičemž celkovou odolnost zvyšuje také dvojitý zpevněný šev. Plusem je i mimořádně snadná údržba, pytel má totiž snímatelný potah, který lze jednoduše vyprat v pračce. Vnitřní náplň Obsah vaku DUO tvoří kuličky ze zdravotně nezávadného potravinářského polystyrenu, stejně vyrobeného na Slovensku. Pokud se vak po čase vysedí, vak hravě odzipujete a doplníte novým granulátem. Zakoupit si jej můžete ZDE. Universal: Látce Universal vyhovuje exteriér i interiér. Kvalitně utkaný materiál na ven i do pokoje je jasnou volbou všech milovníků pohodlí. Poradí si s vodou, nevybledne ze slunce a má sníženou hořlavost. Pokud byste chtěli Universal vyprat, stačí vrchní obal Tuli vaku svléknout dolů a vyprat na 30° nebo očistit hadříkem.

Tuli Sedací pytel Duo Snímatelný potah - Universal Levandulová + Chill Hroznové víno

Hledáte velký a pohodlný pytel? Model DUO nabízí výšku sezení až 45 centimetrů jako u běžného nábytku. Výjimečný je také svým barevným provedením – spojuje dvě různé barvy, ať už kontrastní, nebo v rámci colorblokingu. Diagonální řez, který tentokrát nevychází z jeho tvaru, podporuje jeho štíhlou linii, dynamiku a dodává mu jemně sportovní charakter. Díky možnosti různých barevných kombinací se však sedací vak hodí do jakéhokoli prostoru. Zamilujete si jej při lenošení v obýváku, vhodný je i pro teenagery do dětského pokoje či do pohodové domácí kanceláře. Exteriérové modely si zase můžete plně vychutnat na balkoně, terase či v zahradě. Sedací pytel DUO dobře drží tvar, snadno se přenáší tam, kde jej právě potřebujete, a je velmi odolný. Vyvýšená opora pro záda a hlavu z něj činí plnohodnotnou náhradu za vaše oblíbené pohodlné křeslo a stylový doplněk ke gauči. Materiál a šití Tuli vak DUO je navržen a vyroben na Slovensku. Pečujeme o to, aby si naše produkty zachovávaly vysokou kvalitu šití i použitých materiálů. Vak je vyroben z látky, která je odolná vůči tlaku i tření, přičemž celkovou odolnost zvyšuje také dvojitý zpevněný šev. Plusem je i mimořádně snadná údržba, pytel má totiž snímatelný potah, který lze jednoduše vyprat v pračce. Vnitřní náplň Obsah vaku DUO tvoří kuličky ze zdravotně nezávadného potravinářského polystyrenu, stejně vyrobeného na Slovensku. Pokud se vak po čase vysedí, vak hravě odzipujete a doplníte novým granulátem. Zakoupit si jej můžete ZDE. Universal: Látce Universal vyhovuje exteriér i interiér. Kvalitně utkaný materiál na ven i do pokoje je jasnou volbou všech milovníků pohodlí. Poradí si s vodou, nevybledne ze slunce a má sníženou hořlavost. Pokud byste chtěli Universal vyprat, stačí vrchní obal Tuli vaku svléknout dolů a vyprat na 30° nebo očistit hadříkem.' Chill: Látka Chill je dobrou volbou pro děti i pro domácí mazlíčky, protože odolá i poškrábání drápky. I přes vysokou odolnost je látka hebká na dotek a skvěle se hodí do obývacího pokoje či k jakémukoli pelíšku. Je voděodolná a nehořlavá. Úspěšně prošla standardním testem Oeko-Tex® Standard a také oficiálním testem, při kterém se zjišťovala nepřítomnost škodlivých látek k životnímu prostředí. Nejvíce jí vyhovuje interiér. Pokud byste chtěli Chill vyprat, stačí vrchní obal Tuli vaku svléknout a vyprat na 30° nebo očistit hadříkem.

Tuli Sedací pytel Funny Nesnímatelný potah - Polyester Tmavě šedá

Hledáte Tuli vak pro své nejmenší? Funny jsme navrhli speciálně pro děti a teenagery, samozřejmě tak, aby v něm příležitostně našel pohodlí i každý dospělý. Funny je jako sourozenec většího modelu Sofa ideální pro děti do 10 – 12 let, ale posadit do něj můžete také miminka. Díky speciální výplni vytváří v každé poloze měkkou, ale zároveň dostatečně pevnou oporu pro krk i ruce. Jedná se tedy o zdravé sezení, které vydrží celá léta a nepřipraví vás o úspory. Zároveň se velmi lehce přenáší. Lze jej vytvarovat minimálně do čtyř různých poloh, díky čemuž se na něm dá sedět, polehovat, dívat televize, hrát playstation, učit se, číst kniha nebo jen tak relaxovat. Vaše ratolesti však mohou klidně popustit uzdu fantazii a využít ho i jako doskočiště, matraci na kotrmelce, skákání či bláznivé akrobatické kousky. Tento pevný pytel vydrží opravdu všechno. Když z něj vaši potomci vyrostou, můžete jim koupit větší sedací pytel. Funny se hodí do interiéru, ale radost nejmenším udělá i na zahradě. Je nenáročný na prostor, takže se vejde i do menších dětských pokojů. Materiál a šití Tuli Funny pochází z domácí dílny – od myšlenky až po výrobu je dílem šikovných slovenských rukou. Naše produkce se vyznačuje vysokou kvalitou šití i použitých materiálů. Vak je vyroben z látky, která je odolná vůči tlaku i tření, přičemž celkovou odolnost zvyšuje také dvojitý zpevněný šev. Plusem je i mimořádně snadná údržba, protože jej vyčistíte obyčejným hadříkem a saponátem nebo tepováním. Vnitřní náplň Obsah vaku Funny tvoří kuličky ze zdravotně nezávadného potravinářského polystyrenu, stejně vyrobeného na Slovensku. Pokud se vak po čase vysedí, vak hravě odzipujete a doplníte novým granulátem. Zakoupit si jej můžete ZDE. Polyester: Polyesterová textilie na vašem Tuli vaku je správnou volbou do interiéru. Látka je odolná a pružná na dotek, proto je dobrým kamarádem všech výmyslníků. S vodou problém nemá, díky čemuž se nemusíte bát, když obal oblejete. Tekutina zůstane na povrchu a stačí ji setřít suchým hadříkem. Nedoporučujeme látku nechat dlouho na slunci, pokud nechcete, aby váš Tuli vak měnil barvu. Jelikož vak nemá snímatelný obal, nelze jej prát v pračce. Snadno jej však vytepujete nebo zbavíte špíny hadříkem a saponátem.

Tuli Sedací pytel Funny Snímatelný potah - Elegant Béžová

Hledáte Tuli vak pro své nejmenší? Funny jsme navrhli speciálně pro děti a teenagery, samozřejmě tak, aby v něm příležitostně našel pohodlí i každý dospělý. Funny je jako sourozenec většího modelu Sofa ideální pro děti do 10 – 12 let, ale posadit do něj můžete také miminka. Díky speciální výplni vytváří v každé poloze měkkou, ale zároveň dostatečně pevnou oporu pro krk i ruce. Jedná se tedy o zdravé sezení, které vydrží celá léta a nepřipraví vás o úspory. Zároveň se velmi snadno přenáší. Lze jej vytvarovat minimálně do čtyř různých poloh, díky čemuž se na něm dá sedět, polehovat, dívat televize, hrát playstation, učit se, číst kniha nebo jen tak relaxovat. Vaše ratolesti však mohou klidně popustit uzdu fantazii a využít ho i jako doskočiště, matraci na kotrmelce, skákání či bláznivé akrobatické kousky. Tento pevný pytel vydrží opravdu všechno. Když z něj vaši potomci vyrostou, můžete jim koupit větší sedací pytel. Funny se hodí do interiéru, ale radost nejmenším udělá i na zahradě. Je nenáročný na prostor, takže se vejde i do menších dětských pokojů. Materiál a šití Tuli Funny pochází z domácí dílny – od myšlenky až po výrobu je dílem šikovných slovenských rukou. Naše produkce se vyznačuje vysokou kvalitou šití i použitých materiálů. Vak je vyroben z látky, která je odolná vůči tlaku i tření, přičemž celkovou odolnost zvyšuje také dvojitý zpevněný šev. Plusem je i mimořádně snadná údržba, protože jej vyčistíte obyčejným hadříkem a saponátem nebo tepováním. Vnitřní náplň Obsah vaku Funny tvoří kuličky ze zdravotně nezávadného potravinářského polystyrenu, stejně vyrobeného na Slovensku. Pokud se vak po čase vysedí, vak hravě odzipujete a doplníte novým granulátem. Elegant: Látka Elegant preferuje ruční praní, s pračkou se nekamarádí. Díky odolnému členitému povrchu si poradí is drobnými záděry. Je nehořlavá a prošla standardním testem Oeko-Tex® Standard. Nejvíce jí vyhovuje interiérové prostředí. Pokud byste chtěli Elegant vyprat, stačí vrchní obal Tuli vaku svléknout dolů a ručně vyprat nebo očistit hadříkem.

Tuli Sedací pytel Kanoe Snímatelný potah - Universal Vanilková

Hledáte ideální středně velký pytel? Kanoe vás chytí za srdce svým atypickým, zato velmi praktickým tvarem, připomínajícím oblíbené indiánské plavidlo. Působí elegantně a dobře drží tvar, díky čemuž jej po použití nemusíte přetřásat. Vyvýšená část slouží jako pohodlná opěrka hlavy. Můžete na něm sedět klasicky, ale také obkročmo, případně ležet stranou. Potěší zejména středně vysoké lidi, ale také kojící mámy, které se v něm při krmení miminka budou cítit jako na obláčku. Samozřejmě, Kanoe se stane oblíbeným společníkem i pro vaše děti. Vak si zamilujete při lenošení, sledování televize či domácího kina, hraní playstation, čtení knihy, ale také při práci s notebookem nebo učení. Můžete jej klidně využít jako stylové a komfortní křeslo, a to nejen v obývacím pokoji, ložnici či pohodové domácí kanceláři, ale také na kryté terase či v zahradě. Exteriérové modely jsou přímo stvořené k tomu, abyste si naplno vychutnávali pobyt na čerstvém vzduchu. V případě interiéru je vak vhodnější do větších prostor. Velice snadno se však přenáší a je nesmírně odolný, takže vám jistě vydrží sloužit celá léta. Materiál a šití Tuli vak Kanoe je navržen a vyroben na Slovensku. Pečujeme o to, aby si naše produkty zachovávaly vysokou kvalitu šití i použitých materiálů. Vak je vyroben z látky, která je odolná vůči tlaku i tření, přičemž celkovou odolnost zvyšuje také dvojitý zpevněný šev. Plusem je i mimořádně snadná údržba, pytel má totiž snímatelný potah, který lze jednoduše vyprat v pračce. Vnitřní náplň Obsah vaku Kanoe tvoří kuličky ze zdravotně nezávadného potravinářského polystyrenu, stejně vyrobeného na Slovensku. Pokud se vak po čase vysedí, vak hravě odzipujete a doplníte novým granulátem. Universal: Látce Universal vyhovuje exteriér i interiér. Kvalitně utkaný materiál na ven i do pokoje je jasnou volbou všech milovníků pohodlí. Poradí si s vodou, nevybledne ze slunce a má sníženou hořlavost. Pokud byste chtěli Universal vyprat, stačí vrchní obal Tuli vaku svléknout dolů a vyprat na 30° nebo očistit hadříkem.

Tuli Sedací pytel Kuba Nesnímatelný potah - Polyester Cihlová

Hledáte originální menší taburet do obývacího pokoje? Kuba navrhl designér Michal Riabič a oblíbíte si jej díky jeho organickým tvarům a širokému využití. Taburet Kuba je univerzálním doplňkem do interiéru, který využijete jak podnožku ke křeslu, tak samostatně. Jelikož dobře drží tvar, poslouží nejen k vyložení nohou, ale ve vteřině se dokáže změnit na dočasné sezení pro návštěvy. V případě potřeby uzavře společenský kruh kolem konferenčního stolku jako doplňkové sezení. Jeho elegantní a pevný tvar v kombinaci se svislými švy jej předurčují k použití především do denních prostor. Své místo si však najde kdekoli. Taburet byl speciálně navržen k sedacímu vaku Moka, s nímž ve dvou funguje jako puf na vystření nohou. Oba produkty spojuje pevnost, příjemné oblé tvary a výrazný lem. Díky dvojitému pevnostnímu švu a kvalitním materiálům odolným vůči tlaku i tření je taburet velmi trvanlivý. Plněný je zdravotně nezávadným polystyrenovým granulátem a snadno se ošetřuje. Vyčistíte jej hadříkem a saponátem nebo tepováním. Polyester: Polyesterová textilie na vašem Tuli vaku je správnou volbou do interiéru. Látka je odolná a pružná na dotek, proto je dobrým kamarádem všech výmyslníků. S vodou problém nemá, díky čemuž se nemusíte bát, když obal oblejete. Tekutina zůstane na povrchu a stačí ji setřít suchým hadříkem. Nedoporučujeme látku nechat dlouho na slunci, pokud nechcete, aby váš Tuli vak měnil barvu. Jelikož vak nemá snímatelný obal, nelze jej prát v pračce. Snadno jej však vytepujete nebo zbavíte špíny hadříkem a saponátem.

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí