Jak vytvořit vlastní laboratoř přímo v dětském pokoji?

Jak vytvořit vlastní laboratoř přímo v dětském pokoji?
Máte i vy doma malého vědátora či milovníka fyziky nebo chemie, ale kvůli zavřené škole nemůže v laboratoři dělat své oblíbené pokusy? Nebo vám doma rozjímá malá milovnice vlastnoručně vyrobené kosmetiky? Řešením je produktová řada Science4You od společnosti Trefl, kterou tvoří vzdělávací sady dokonale kombinující zábavu s výukou prostřednictvím praktických pokusů.

Děti jsou přirozeně zvídavé. O to více, pokud začnou přicházet na chuť různým vědeckým či chemickým pokusům, které jim doslova vyrazí dech a zabaví je na dlouhé hodiny. Vědecké a vzdělávací hračky Science4you podporují přirozený zájem dětí, pomáhají jim rozvíjet širokou škálu fyzických, emočních a sociálních dovedností a schopností, jakož i kreativitu a soustředěnost. Mají příznivý vliv na jejich intelektuální rozvoj a umožňují jim využít vlastní potenciál. Prostřednictvím pokusů získávají děti hravým způsobem nové poznatky z různých odvětví a poznávají základní principy fyziky, chemie, biologie či techniky.

Vzdělávání hrou

Vědecké studie ukazují, že při zábavné činnosti nebo objevování nového se u dětí uvolňuje dopamin. Tento hormon je známý vyvoláváním pocitů jako motivace nebo odměna, a to je důvod, proč jsou experimenty spojené s pozitivními emocemi. Takové učení stimuluje mozek a rozvíjí různé dovednosti. Proto si Science 4 You klade za cíl tvořit hračky, které kombinují zábavu se vzděláváním na základě přirozené zvědavosti a experimentování.

Chemie či fyzika nemusí představovat jen noční můru. Právě naopak, jejich učení může být velmi zábavné a příjemné. Využijte čas, který kvůli současným opatřením trávíte s dětmi doma a společně se pusťte do různých projektů se sadami Science4You. Dělejte to, co se vašim dětem líbí a co je baví. V každém experimentu si mohou najít něco pro sebe.

Pro malého vědátora

Máte-li doma šikovného školáka, který má rád vědecké experimenty, tak hra Trefl Science 4 You – Vědecké experimenty, je přesně to, co ho bude bavit. Zábavným způsobem se dozví, jak zopakovat unikátní experimenty slavných vědců, elektromagnet, vlastní telegraf, zapojit funkční obvody a přerušovače a jak se bavit při plechovkových závodech a při trénování vlastní ruky. Díky pomůckám může vaše dítko uskutečnit až 11 experimentů. Sada experimentů rozvíjí u zvídavých dětí kreativitu, motoriku, koncentraci ale také uvažování.

Sada Science 4 You – Vědecké experimenty za 259 Kč

Pro malého chemika

Co může zaujmout dítě více než chemické pokusy, při kterých se smícháním různých látek začne dít něco nečekaného? Kreativní sada Trefl Science 4 You – Chemická laboratoř je určena k provedení mnoha chemických experimentů. Děti si mohou vyzkoušet několik veselých pokusů, jako vytváření barevné exploze nebo pěnového sloupu a podpořit tak vlastní kreativní myšlení. Nezapomnělo se ani na rukavice, ochranné brýle, nádoby, míchadla a potřebné ingredience. S touto sadou bude chemie skutečně zábavou.

 

                                                            

Pro milovnici domácí kosmetiky

I dívky milují aktivity, při kterých mohou něco kreativně vytvářet. Mladé dámy navíc potěší, pokud si vyrobí funkční věc, kterou mohou používat. Co takhle pustit se do výroby vlastních parfémů, mýdel a šamponů? Díky Továrně na parfémy, mýdla a šampony 3 v 1 si šikovné slečny mohou vlastnoručně vyrobit fantastické parfémy, voňavé a barevná mýdla, své vlastní šampony a vlasové masky, či masážní oleje. Kreativní sada obsahuje rukavice, formičky, odměrky, míchadla a celou řadu ingrediencí. Tato sada podporuje koncentraci, učení, tvořivost, sociální dovednosti a motorické schopnosti. To bude radosti!

 

                                                               

 

Pro milovnici relaxu v lázních a vůní

Pokud již vaše dcerka patří mezi mladé slečny, rozhodně ji potěší kreativní sada na tvorbu vlastních masek na obličej a koupelnových solí. Trefl Science 4 You – Studio Spa – Lázně pro přípravu vlastních relaxačních lázeňských procedur je určena pro dívky starší osmi let. Sada obsahuje rukavice, nádoby, míchadla, pipety a celou řadu ingrediencí. O zkrášlovací procedury doma určitě nebudete mít nouzi.

 

                                                                    

 

Stejně zajímavá je i sada na výrobu vlastního parfému. Sada Trefl Science 4 You – Výroba parfémů malý box nabízí vše, co k výrobě jedinečné voňavky potřebujete. Vaše holčičky si mohou vyzkoušet výrobu nejrůznějších vůní a podpořit tak vlastní kreativní myšlení.

 

                                                                           

Sada Science 4 You – Výroba parfémů malý box za 104 Kč

Spoustu kreativních sad pro malé vědátory a vědátorky a mnoho dalších her a hraček, najdete na e-shopu Rajhracky.cz. Navíc při nákupu vybraných hraček v kategorii sezónní produkty získáte dárek dle vašeho výběru zdarma, čas strávený v karanténě tak může být ještě zábavnější!