DĚTSKÉ VOZIDLA386 produktů

Nezmeškej naši nabídku
NOVINKY Bungi Bungi 2021
NOVINKY Bungi Bungi 2021
Nejprodávanější produkty
Vyfiltorvaných 385 produktů
Doprava
Zdarma
6+

AKCE - BERG Black Edition E-BF

BERG Black Edition E-BF Berg E-BF je upravená verze šlapadla s elektropohonu. Chcete jezdit bezstarostně s elektrickými pedály? Máme inovativní BERG E-go-kart pro vás. Můžete jezdit celé hodiny bez námahy. Podporované snímačem točivého momentu. Odnímatelná baterie 24 V pro bezstarostnou jízdu Systém E-BF je vybaven EW motorem 250 W Povolená maximální rychlost pro e-Skelter je jen 16 km / h Podpora čtyř stupňů při šlapání díky ECO, TOUR, SPORT a TURBO Vysoce kvalitní LCD displej s rychlostí, počítadlo kilometrů a kapacitou baterie S rezignací, ruční a parkovací brzdou S 8 různými polohami sezení Stabilní a bezpečný na čtyřech kolech Nafukovací odolné pneumatiky Rám XXL je o 10 cm delší než běžný rámeček BERG Rám byl posílen, a proto je ještě stabilnější, ocelový páteřový rám s výkyvnou nápravou Maximální hmotnost uživatele = 100 kg Tento model je vhodný pro děti nad 6 let. Romer 156 x 80 x 86 cm hmotnost 55 kg Většina modelů BFR lze zakoupit v verzi E-BF. Co znamená zkratka BFR? BFR znamená: Brzda, volnoběh a zpětný chod. V čem spočívá kouzlo jízdy na šlapacích čtyřkolkách? První, co Vás překvapí, je výborná ovladatelnost a manévrovatelnost. Šlapte vpřed i vzad, nebo odpočívejte při volnoběhu. Šlapací čtyřkolky snadno přizpůsobíte osobě, která na ní jezdí, na čtyřkolce může jezdit 6 leté dítě i dospělý. Proč se vyplatí investovat do šlapací čtyřkolky? Šlapací čtyřkolka Vám bude sloužit mnoho let, není to koupě na jednu sezónu. Odolná nosná konstrukce, kvalitní pneumatiky nebo převodovka udělají z jízdy opravdový zážitek. Nebo si rádi dopřejete něco, co nemá každý. Něco jedinečné. Šlapací čtyřkolky BERG TOYS jsou novinkou, která Vás a Vaši rodinu chytí za srdce. Objevte i Vy nový způsob jak aktivně trávit volný čas. Přejeme přijme šlapání.
Doprava
Zdarma
5+

BERG Black Edition BFR

Black Edition BFR je speciálně šlapadlo pro výjimečné děti. Díky své robustnosti a velkým pneumatikám zvládne každý zpevněný terén. Black Edition BFR je speciálně šlapadlo pro výjimečné děti. Díky své robustnosti a velkým pneumatikám zvládne každý zpevněný terén. Díky aerodynamickému spoileru, blatníkem a vzduchem znovuplnitelných pneumatikách je toto šlapadlo skutečně rychlým vozem. Díky kuličkovým ložiskům není toto šlapadlo skoro vůbec slyšet při jízdě. Umožňuje jízdu vpřed i vzad, je vybaveno brzdným systémem. Sedadlo lze nastavit dle potřeby do 6 poloh podle výšky jezdce. Šlapadlo je velmi stabilní díky výkyvné nápravě. Šlapadlo je vybaveno parkovací brzdou kvůli bezpečnosti, lze jej skladovat ve svislé poloze. Šlapadlo je vybaveno jedinečným systémem BFR, který umožňuje šlapání vpřed, vzad a brzdění pomocí sešlápnutí pedálů zpět. Samozřejmě je vybaveno i ruční brzdou po pravé straně řidiče. Rozměry: 155,5x80x86 cm Hmotnost: 43,6 kg Nosnost: 100 kg Věk: 5 + Každá z velkých Go-kart motokár je vybavena systémem BFR nebo systémem BFR-3. Ale co přesně a jaký je rozdíl mezi těmito dvěma systémy? Vysvětlíme vám to. Co znamená zkratka BFR? BFR znamená: Brzda, volnoběh a zpětný chod. Motokáry Go-karts se systémem BFR nebo BFR-3 mají následující výhody: Každá motokára má mechanismus volnoběhu, který zajišťuje, že můžete pedály udržet v klidu během otáčení kol. Každá motokára má i ruční brzdu. Každá šlapací čtyřkolka může okamžitě po sešlápnutí pedálů stát. Motokáry se systémem BFR-3 mají další funkci. Tyto motokáry mají až tři převody! To zajišťuje zrychlení nebo jízdu na kopci mnohem snadněji! Šlapací čtyřkolky BERG TOYS fungují výlučně na nožní pohon. Jsou bezmotorové, tedy zcela nehlučné, nezatěžují životní prestredie a představují novou formu sportovní aktivity. Šlapací čtyřkolky jsou určeny pro děti i dospělé. V čem spočívá kouzlo jízdy na šlapacích čtyřkolkách? První, co Vás překvapí, je výborná ovladatelnost a manévrovatelnost. Šlapte vpřed i vzad, nebo odpočívejte při volnoběhu. Šlapací čtyřkolky snadno přizpůsobíte osobě, která na ní jezdí, na čtyřkolce může jezdit 5 leté dítě i dospělý. Proč se vyplatí investovat do šlapací čtyřkolky? Šlapací čtyřkolka Vám bude sloužit mnoho let, není to koupě na jednu sezónu. Odolná nosná konstrukce, kvalitní pneumatiky nebo převodovka udělají z jízdy opravdový zážitek. Nebo si rádi dopřejete něco, co nemá každý. Něco jedinečné. Šlapací čtyřkolky BERG TOYS jsou novinkou, která Vás a Vaši rodinu chytí za srdce. Objevte i Vy nový způsob jak aktivně trávit volný čas. Přejeme přijme šlapání.
Doprava
Zdarma
Akce -5 %
5+

BERG Black Edition XXL-BFR

BERG Black Edition XXL-BFR Věděli jste, že kromě XL rámu máme také rám XXL? Tento rám je speciálně navržen tak, aby si nejen mladí a staří mohli vychutnat čtyřkolku, ale i vyšší lidé. Rám jsme zesílily, aby byl ještě silnější. Samozřejmě, tento rám je také vybaven pneumatikami, BFR a otočnou nápravou. Mimořádně robustní modely klasické konstrukce jsou základem současné rady BERG. BERG Black Edition XXL-BFR je úžasná šlapací čtyřkolka, která je vhodná pro jízdu na zpevněném povrchu. BERG Black Edition XXL-BFR je vyrobena z pevné oceli, stabilitu zaručuje výkyvná náprava, tichý chod zajišťují kuličková ložiska. Pro pohodlí vašich dětí nechybí nastavitelná výška volantu a polohy pro nastavení sedačky. Tato šlapací čtyřkolka je vybavena jedinečným systémem BFR, který zajišťuje jízdu vpřed i vzad a brzdění pomocí sešlápnutí pedálů vzad. K dispozici je i ruční brzda po pravé ruce řidiče. Vyztužený rám ještě silnější Vybaven brzdou, ruční brzdou a parkovací brzdou Rostou s každým uživatelem v důsledku 8 různých poloh sedadel Extra komfort díky pneumatikám Pevně a bezpečně uzemněny kvůli 4 kolečkům a otočné nápravě Systém BFR umožňuje brzdění pomocí pedálů, ale i okamžitě po jeho zastavení Rám XXL je o 10 cm delší než standardní rám XL Rozměry: 166x80x86 cm Nosnost: 100 kg Hmotnost: 48,3 kg Co znamená zkratka BFR? BFR znamená: Brzda, volnoběh a zpětný chod. Šlapací čtyřkolky BERG TOYS fungují výlučně na nožní pohon. Jsou bezmotorové, tedy zcela nehlučné, nezatěžují životní prestredie a představují novou formu sportovní aktivity. Šlapací čtyřkolky jsou určeny pro děti i dospělé. V čem spočívá kouzlo jízdy na šlapacích čtyřkolkách? První, co Vás překvapí, je výborná ovladatelnost a manévrovatelnost. Šlapte vpřed i vzad, nebo odpočívejte při volnoběhu. Šlapací čtyřkolky snadno přizpůsobíte osobě, která na ní jezdí, na čtyřkolce může jezdit 5 leté dítě i dospělý. Proč se vyplatí investovat do šlapací čtyřkolky? Šlapací čtyřkolka Vám bude sloužit mnoho let, není to koupě na jednu sezónu. Odolná nosná konstrukce, kvalitní pneumatiky nebo převodovka udělají z jízdy opravdový zážitek. Nebo si rádi dopřejete něco, co nemá každý. Něco jedinečné. Šlapací čtyřkolky BERG TOYS jsou novinkou, která Vás a Vaši rodinu chytí za srdce. Objevte i Vy nový způsob jak aktivně trávit volný čas. Přejeme přijme šlapání.
Nezmeškej naši nabídku
NOVINKY Bungi Bungi 2021
NOVINKY Bungi Bungi 2021

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí