Elektrická koloběžka City Boss RS500 bílá

Značka City Boss
kód produktu EPICC1096
13 082 Kč s DPH
3 - 7 dnů
 • Doručení kurýrem nejpozději do: 13.3.2024
 • Doprava: 119 Kč
points Nákupem získáte
467 bodů
za MEGA ceny
Dřevěné domečky
Dřevěné domečky
Popis produktu

Elektrická koloběžka City Boss RS500 bílá

Elektrická koloběžka City Boss RS500 vás úsporně a pohodlně dopraví do práce, do školy, po městě nebo na výlet. Obě velké 10" zesílené nafukovací pneumatiky snižují možnost defektu a významně tlumí vibrace při jízdě po nerovných silnicích.

Díky důmyslnému skládacímu mechanismu ji složíte či rozložíte do 2 vteřin a při délce složeného rámu 116 cm a hmotnosti 16 kg ji snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži.

Na integrovaném LCD displeji můžete sledovat základní informace o koloběžce jako je aktuální rychlost, stav baterie, indikaci připojení přes bluetooth k mobilnímu telefonu, jízdní režim v jakém se koloběžka nachází a indikaci osvětlení. Tlačítkem na horní straně displeje můžete přepínat mezi 4 jízdními režimy pro omezení Max. rychlosti a zapínat osvětlení.

Po připojení koloběžky k mobilnímu telefonu přes mobilní aplikaci City Boss lze sledovat informace o koloběžce jako jsou: celková ujetá vzdálenost, aktuální ujetá vzdálenost, nastavovat maximální rychlost v jízdních režimech, nastavit i rychlost při které dojde k zapnutí tempomatu. Koloběžku lze také zamknout proti nechtěné manipulaci vč. zadání vlastního PIN.

Koloběžka je voděodolná a prachuvzdorná dle standardu IP65 a lze s ní tak jezdit i za deště.

Baterie Li-Ion 15 Ah je chráněna spodním kovovým krytem a snadno ji dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za přibližně 8 hodin. S koloběžkou na jedno nabití ujedete až 45 km. Nouzově lze na koloběžce dojít i odstrkováním s vypnutým motorem.
Koloběžka je vybavena funkcí inteligentního snižování výkonu před úplným vybitím. V tomto rezervním režimu postupně snižuje rychlost a dává tak jezdci informaci, že je třeba ji nutně dobít. Baterii ale nenechá v jednom okamžiku zcela bez energie.

Výkonný motor 500W vás vyveze i do prudkého kopce. Protože je umístěn v zadním kole, nemá tendenci prokluzovat.

Výkonné přední LED světlo dostatečně osvětlí prostor před koloběžkou i při rychlosti 25 km/h. Spolu se zadním světlem s integrovanou odrazkou, přední bílou a bočními oranžovými odrazkami můžete jezdit bezpečně i za tmy. Koloběžku spolehlivě zastavíte duální brzdou. Během brzdění zadní kotoučovou brzdou se automaticky aktivuje i přední elektronická brzda, což zvyšuje účinnost brzdění a snižuje opotřebení brzdových destiček. Při stlačení brzdové páčky se navíc výstražně rozbliká zadní brzdové světlo.

Rám koloběžky vyrobený ze slitiny leteckého hliníku a magnesia snese zatížení až 120 kg. Splňuje tak přísné bezpečnostní normy.
Pro lepší ovladatelnost a stabilitu při vyšších rychlostech jsou řídítka rozšířena na 50 cm.
Z důvodu bezpečnosti je doporučený věk na používání koloběžky od 14 let.

Na displeji můžete přepínat stisknutím tlačítka mezi čtyřmi rychlostními režimy: WALK 6 km/h, ECO 10 km/h, DRIVE 20 km/ha nejrychlejší SPORT 25 km/h, která je omezena dle platné legislativy.
Koloběžka splňuje technické požadavky normy Evropské unie EN 17128.

 • Motor (W) 500
 • Kapacita baterie (Ah) 15
 • Provozní napětí (V) 36
 • Rychlost (km/h) 25
 • Dojezd (km) 45
 • Rychlost nabíjení (h) 8
 • Hmotnost (kg) 16
 • Max. nosnost (kg) 120
 • Velikost pneu (palec/cm)10/25,4
 • Druh pneu Vyztužené nafukovací
Recenze
za MEGA ceny
Dřevěné domečky
Dřevěné domečky

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí