3x HOLLE Bio Špaldová kaše, 250 g

Značka HOLLE
kód produktu AGS109300
418 Kč s DPH
3 - 7 dnů
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 28.6.2024
  • Doprava: 119 Kč
points Nákupem získáte
14 bodů
Popis produktu

3x HOLLE Bio Špaldová kaše, 250 g

Holle je značka švýcarské dětské Bio výživy s 80 letou tradicí. Výživa pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce věku dítěte.

Alergenní informace:

obsahuje lepek, neobsahuje mléko, neslazená

Složení:

Špaldová celozrnná moučka v kvalitě bio - demeter, Vitamin B1

Holle je zárukou kvality. Organická mléčná kaše ze špaldy je vyrobena z organicky pěstovaných surovin. Mléčná kaše je neslazená.

Příprava:

Možnosti po 4. měsíci věku dítěte

  • Mléčná kaše: Připravte si 170 ml mléčné výživy podle návodu. Nalijte mléčnou výživu do talíře a přidejte 18 g Bio dětské Holle kaše (cca 3-4 polévkové lžíce), promíchejte, nechte zchladnout na cca 37°C a podávejte.
  • Polomléčná kaše: 100 ml plnotučného mléka smícháme se 100 ml vody, přivedeme k varu a necháme vychladnout na cca 50°C. Nalijeme do talířku a přidáme 5 polévkových lžic Bio kaše (cca 25 g). Dochladíme na teplotu 37 ° C a podáváme.
  • Příprava s mateřským mlékem: Vmíchejte cca 25 g Holle kaše do 130 ml mateřského mléka – hotovo. Pozor! Abychom plnohodnotně zachovali výživovou hodnotu, nesmí mléko přejít přes 40°C.
  • Bezmléčná kaše: Převaříme 200 ml vody a necháme zchladnout na 50°C. Přidáme 25 g Holle kaše (asi 5 polévkových lžic) a vmícháme 1 čajovou lžičku Holle dětského oleje, abychom dosáhli odpovídající konzistence – hotovo.
  • Bezmléčná ovocná nebo zeleninová kaše: Vmíchejte cca 20 g Holle kaše (4 polévkové lžíce) do 100 g ovocného příkrmu nebo 100 g ovocného pyré. Přidejte 1 čajovou lžičku dětského Holle oleje. Přidejte dle potřeby převařenou vodu (max 50°C) – hotovo.
    Alternativně můžete použít zeleninový příkrm - 160 ga přidat 2 čajové lžičky Holle dětského oleje.

Možnosti od 6. měsíce věku dítěte

Mléčná kaše: Převaříme 150 ml vody a necháme zchladnout na 50°C. Nejprve přidáme 5 polévkových lžic Holle pokračujícího mléka 2 a poté 18 g Holle kaše (3-4 polévkové lžíce) - hotovo.

Možnosti po 10. měsíci věku dítěte:

Po 10 měsíci věku můžeme přidávat pokračovací mléko 3 místo pokračovacího mléka 2.

1 polévková lžíce Bio kaše = 5 g, 1 čajová lžička Holle oleje = 4 g

Důležitá upozornění:

Kaši podávejte vždy lžící. Dodržujte prosím návod k přípravě. Správný dávkovací poměr dá vašemu dítěti vždy ty látky, které potřebuje. Potravina je součástí smíšené stravy, potravina musí být podávána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy. Připravte pokrm vždy čerstvý, zbytky nepoužívejte. Holle kaše je jen částí výživy a nesmí nahrazovat mateřské mléko v prvních 4 měsících věku dítěte. Jako smíšená strava nahrazuje výživu z láhve po 4. měsíci věku.
Ideální jako večerní výživa, aby si děťátko navyklo na lžíci a novou stravu. Neohřívejte v mikrovlnné troubě (nebezpečí přehřátí). Chraňte před horkem, skladujte v suchu a originálně zavřené spotřebujte do data uvedeného na spodku obalu. Po otevření uchovávejte v chladu a suchu. Otevřeno spotřebujte do 3-4 týdnů.

Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 1 + zákazník

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí