LEGO® VIDIYO ™ 43114 Punk Pirate Ship

Značka LEGO
kód produktu 2243114
1 116 Kč s DPH 1 518 Kč
Poslední 3 kusy
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 30.5.2024
  • Doprava: 119 Kč
points Nákupem získáte
39 bodů
Popis produktu

LEGO® VIDIYO ™ 43114 Punk Pirate Ship

Otevřete malým režisérem, producentem a hudebníkem dveře do světa tvorby punkrockových koncertních videoklipů se sadou LEGO® VIDIYO ™ Punk Pirate Ship (43114). Stáhněte si bezplatnou aplikaci, naskenujte si 3 minifigurky a nechte je předvést se na pódiu. Pak si pomocí aplikace naskenujte model a sledujte, jak se z lodi ve videoklipech vašich dětí stane opravdové pódium. Natočené videoklipy pak děti mohou sdílet s ostatními na zabezpečeném sociálním kanálu.

Show začíná!
Model Punk Pirate Ship je plný funkcí, které dětem přinesou dlouhé hodiny zábavy offline i ve spojení s aplikací. Děti budou s nadšením otáčet hlavy, reproduktory a světla na samotném modelu a měnit tak vzhled pirátských scén a osvětlení ve svých hudebních videoklipech.

Tvorba hudebních zážitků
Sady ze série LEGO VIDIYO nabízejí bezpečný sociální zážitek při hraní, díky čemuž dětem umožňují režírovat hudební videoklipy vlastní výroby a zároveň v nich účinkovat. Sledujte rozvoj jejich kreativity prinatáčaní videí, které jsou plné zábavných postav, písniček, tanečních pohybů a úžasných efektů.

  • Inspirujte děti k režírování vlastních hudebních videoklipů a účinkování v nich se sadou LEGO® VIDIYO ™ Punk Pirate Ship (43114). Její součástí jsou 3 minifigurky s hudebními doplňky, 14 náhodných BeatBitov a 3 speciální BeatBity.
  • Stáhněte si bezplatnou aplikaci LEGO® VIDIYO ™ a naskenujte si minifigurky a BeatBity se speciálními efekty. Po naskenování modelu vznikne digitální pódium s pirátskou lodí, na kterém postavičky odehrají své vystoupení.
  • Naskenováním BeatBitov v aplikaci odemknete speciální efekty jako stvořené na punkrockový koncert: vaše postavičky mohou například surfovat na žralokovi nebo můžete svých pirátů roztancovat.
  • Děti si mohou s pomocí tohoto LEGO® modelu upravovat scenérii ve videoklipech - záměnou dekorativní lebky za žraločí hlavu nebo výměnou reproduktorů ve tvaru truhlic s pokladem za kanóny.
  • Zábavný hudební zážitek pro chlapce nebo dívky ve věku od 8 let, které si zaslouží odměnu. Tato stavebnice zároveň poslouží jako vynikající dárek na svátky pro malého milovníka hudebních hraček, tance a vystoupení.
  • Model pirátské lodi měří přes 19 cm na výšku, 24 cm na délku a 18 cm na šířku.
  • Aplikace LEGO® VIDIYO ™ je kompatibilní s vybranými zařízeními se systémem iOS a Android. Kompatibilitu si můžete ověřit na adrese www.LEGO.com/devicecheck. Před připojením se na internet by si děti měly vyžádat povolení od rodičů.

Počet dílků 615
Vhodné pro děti od 8 let

 

Parametry produktu
Témata LEGO® Vidiyo
Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 6 + zákazníků

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí