Modely - Monti(63 produktů)

Nejprodávanější produkty
1
36mont 07.jpg
Monti System 07 Dakar
Poslední 2 kusy
185 Kč
2
36mont 36.jpg
Monti System 36 Pilsner Urquell
Momentálně nedostupné
194 Kč
3
1fdgfdhgah.jpg
Monti System 76 Truck trial
Skladem 5 ks
265 Kč
Vyfiltorvaných 63 produktů
dvdvdfvb1.jpg
6+

Monti System 41 Police

Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými se vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. Monti System sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Největší výhodou těchto stavebnic je, že na sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších flexibilních mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zaklapnete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečného mikroba. Jednotlivé dílky jsou lisované už barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a při nových Monti systémům mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení najdete i samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti od 6 let. Monti System s označením PROFI je stavebnica s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto modely jsou určeny pro děti od 8 let. Monti System je oceněna, poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým. Z nabídky si bez pochyby vybere každý fanoušek autíček. Nabízíme široký sortiment, ze kterého si můžete postavit závodní autp nebo vojenský speciál, autobus, ambulanci, hasiče, policii, přepravní kamiony, tahače, cisterny, nákladní auta a další úžasné modely propracované do posledního detailu. Vhodné od 6 let.

1rdgwsgwfgv.JPG
6+

Monti 35 - UNPROFOR ambulance

Monti 35 - UNPROFOR ambulance Monti je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými se vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. Monti sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Největší výhodou těchto stavebnic je, že na sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších flexibilních mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvakněte nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisované už barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a při nových Monti systémům mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení najdete i samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti od 6 let. Monti s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto modely jsou určeny pro děti od 8 let. Monti je oceněna, poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým. Z nabídky si bez pochyby vybere každý fanoušek autíček. Nabízíme široký sortiment, ze kterého si můžete postavit závodní autp nebo vojenský speciál, autobus, ambulanci, hasiče, policii, přepravní kamiony, tahače, cisterny, nákladní auta a další úžasné modely propracované do posledního detailu. Rozměry: 15 x 22 x 6 cm Vhodné od 6 let.

1sdfasdafc.JPG
6+

Monti 48 - Baywatch

Monti 48 - Baywatch Monti je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými se vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. Monti sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Největší výhodou těchto stavebnic je, že na sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších flexibilních mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvakněte nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisované už barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a při nových Monti systémům mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení najdete i samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti od 6 let. Monti s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto modely jsou určeny pro děti od 8 let. Monti je oceněna, poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým. Z nabídky si bez pochyby vybere každý fanoušek autíček. Nabízíme široký sortiment, ze kterého si můžete postavit závodní autp nebo vojenský speciál, autobus, ambulanci, hasiče, policii, přepravní kamiony, tahače, cisterny, nákladní auta a další úžasné modely propracované do posledního detailu. Rozměry: 15 x 22 x 6 cm Vhodné od 6 let.

5fdgvsdgvsfd.jpg
6+

Monti 23 - Rallye monte carlo

Monti 23 - Rallye monte carlo Monti je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými se vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. Monti sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Největší výhodou těchto stavebnic je, že na sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších flexibilních mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvakněte nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisované už barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a při nových Monti systémům mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení najdete i samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti od 6 let. Monti s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto modely jsou určeny pro děti od 8 let. Monti je oceněna, poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým. Z nabídky si bez pochyby vybere každý fanoušek autíček. Nabízíme široký sortiment, ze kterého si můžete postavit závodní autp nebo vojenský speciál, autobus, ambulanci, hasiče, policii, přepravní kamiony, tahače, cisterny, nákladní auta a další úžasné modely propracované do posledního detailu. Rozměry: 15 x 22 x 6 cm Vhodné od 6 let.

8rtgh.JPG
6+

Monti 29 - Commando

Monti 29 - Commando Monti je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými se vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. Monti sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Největší výhodou těchto stavebnic je, že na sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších flexibilních mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvakněte nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisované už barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a při nových Monti systémům mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení najdete i samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti od 6 let. Monti s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto modely jsou určeny pro děti od 8 let. Monti je oceněna, poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým. Z nabídky si bez pochyby vybere každý fanoušek autíček. Nabízíme široký sortiment, ze kterého si můžete postavit závodní autp nebo vojenský speciál, autobus, ambulanci, hasiče, policii, přepravní kamiony, tahače, cisterny, nákladní auta a další úžasné modely propracované do posledního detailu. Rozměry: 15 x 22 x 6 cm Vhodné od 6 let.

36mont 07.jpg
6+

Monti System 07 Dakar

Model Monti System MS 07 - Dakar je závodní Liaz z rally Paříž - Dakar z roku 1985 s číslem zobrazíte alternativní překlady "class =" hps "> 627, tak jak ho řídila posádka Jiří Moskal, Jaroslav Joklík a Radek Fencl. Liaz Monti System MSrnatívne překlady "class =" hps "> 07 v měřítku 1:48 patří do řady modelů Monti System STANDARD, tedy mezi středně složité stavebnice. Stavebnice Monti System MS 07 - Dakar se sestavuje bez nutnosti použití lepidla a nanášení barev, jednotlivé díly vyrobené z barevného plastu do sebealternativní překlady "class =" hps "> přesně zapadají. Pro dokončení věrného vzhledu modelu obsahuje model arch samolepek. Použité materiály neobsahují nebezpečné ftaláty, modelyMonti System jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Liaz MS 07 - Dakar z řady Monti Systém 'standard' je při stavbě podle návodu vhodný pro stavitele od 6 let. Vozidlo lze ale podrobit i řadě ně překlady "class =" hps "> individuálních úprav a učinit z něj téměř maketový model nebo jej využít jako základ pro stavbu zcela nového modelu auta. Doplňky k jednotlivým stavebnicím ternatívne překlady "class =" hps "> ve stejném měřítku jako je MS 07 - Dakar jsou vzájemně zaměnitelné a dají se téměř libovolně kombinovat. Modely Monti Systém je také možnéeklady "class =" hps "> upravit do funkční podoby jako model na autodráhu nebo dokonce jako RC model na dálkové ovládání.

1ghfghdfgd.jpg
8+

Monti System 30 Bundeswehr

Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými se vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. MONTI SYSTEM sestavíme BEZ LEPIDLA A NANÁŠENÍ BAREV! Největší výhodou těchto stavebnic je, že na sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších flexibilních mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvakněte nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečného mikroba. Jednotlivé dílky jsou lisované už barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované au nových Monti Systémů mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení najdete i samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti od 6 let. Monti System s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto modely jsou určeny pro děti od 8 let. Monti System je oceněna, poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým. Z nabídky si bez pochyby vybere každý fanoušek autíček. Nabízíme široký sortiment, ze kterého si můžete postavit závodní nebo vojenský speciál, autobus, ambulanci, hasiče, Policii, přepravní kamiony, tahače, cisterny, nákladní auta a další úžasné modely propracované do posledního detailu. BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM !!! Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Stavebnice Monti System neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některé dětském pokojíčku. STAVEBNICE MONTI SYSTEM - PŘES 30 LET NA TRHU! Stavebnice Monti System je desetiletí prověřená hračka, která zabaví Vaše děti na dlouhou dobu. A to díky funkčnosti modelu a variabilitě. Jednotlivé dílky ze stejné série modelů se dají libovolně kombinovat, takže stačí zakoupit dvě nebo tři autíčka z jedné série a pak už záleží jen na vaší fantazii, co za autíčko si sestavíte. První modely Monti Systemu byly uvedeny na trh již v roce 1984. Okamžitě si získali obrovský zájem všech dětí i dospělých a to nejen díky jednoduché montáži, ale i úžasným detailem. Sestavený model je téměř dokonalá zmenšenina své předlohy. Výjimečnost stavebnice Monti System se potvrdila v roce 1988, kdy na Mezinárodním veletrhu v Lipsku získává zlatou medaili. Dosud bylo vyrobeno přes osm desítek modelů a většinu z nich lze zakoupit v našem e-shopu. Stavebnice Monti System jsou vyráběny v České republice a jako všechny stavebnice a hračky vyráběné firmou BENEŠ a LAT, as pod značkou VISTA,neobsahují nebezpečné ftaláty! MONTI SYSTEM SA VYRÁBÍ ve třech provedeních. BASIC Jedná se o modely, které jsou nejjednodušší na složení. Obsahují přibližně 30 dílků. Jsou určeny pro děti od 6 let. Modely řady BASIC jsou vyráběny v měřítku 1:35 nebo 1:28. STANDARD Modely z řady STANDARD jsou více detailnější a tím pádem obsahují více dílků. Počet dílků se pohybuje přibližně kolem 50. I přesto jsou modely řady STANDARD stále jednoduché na složení a zvládnou je sestavit děti od 6 let. Auta se vyrábějí v měřítku 1:48. PROFI Řada PROFI patří u Monti Systemu k modelům, které jsou propracované do posledního detailu. Tomu odpovídá i počet dílků, kterých může být až 200. Tyto modely jsou náročnější a pracnější na složení, proto jsou určeny pro děti od 8 let. Monti System ve variantě PROFI se vyrábí v měřítku 1:48.

svhdkhvdhv1.jpg
6+

Monti System 06 Ambulance

Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými se vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. Monti System sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Největší výhodou těchto stavebnic je, že na sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších flexibilních mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zaklapnete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečného mikroba. Jednotlivé dílky jsou lisované už barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a při nových Monti systémům mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení najdete i samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti od 6 let. Monti System s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto modely jsou určeny pro děti od 8 let. Monti System je oceněna,poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým. Z nabídky si bez pochyby vybere každý fanoušek autíček. Nabízíme široký sortiment, ze kterého si můžete postavit závodní autp nebo vojenský speciál, autobus, ambulanci, hasiče, policii, přepravní kamiony, tahače, cisterny, nákladní auta a další úžasné modely propracované do posledního detailu. Vhodné od 6 let.

xdvbdfbdbdbdb1.jpg
Výprodej
6+

VÝPRODEJ - Monti 27.1 Toptrans Trafic

Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými se vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. Monti System sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Největší výhodou těchto stavebnic je, že na sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších flexibilních mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zaklapnete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečného mikroba. Jednotlivé dílky jsou lisované už barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a při nových Monti systémům mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení najdete i samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti od 6 let. Monti System s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto modely jsou určeny pro děti od 8 let. Monti System je oceněna,poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým. Z nabídky si bez pochyby vybere každý fanoušek autíček. Nabízíme široký sortiment, ze kterého si můžete postavit závodní autp nebo vojenský speciál, autobus, ambulanci, hasiče, policii, přepravní kamiony, tahače, cisterny, nákladní auta a další úžasné modely propracované do posledního detailu. Vhodné od 6 let.

xdgvxddbdb1.jpg
6+

Monti System 37 ZOO Safari

Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými se vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. Monti System sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Největší výhodou těchto stavebnic je, že na sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších flexibilních mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zaklapnete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečného mikroba. Jednotlivé dílky jsou lisované už barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a při nových Monti systémům mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení najdete i samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti od 6 let. Monti System s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto modely jsou určeny pro děti od 8 let. Monti System je oceněna,poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým. Z nabídky si bez pochyby vybere každý fanoušek autíček. Nabízíme široký sortiment, ze kterého si můžete postavit závodní autp nebo vojenský speciál, autobus, ambulanci, hasiče, policii, přepravní kamiony, tahače, cisterny, nákladní auta a další úžasné modely propracované do posledního detailu. Vhodné od 6 let.

dydfbdfb1.jpg
6+

Monti System 45 Hasiči

Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými se vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. Monti System sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Největší výhodou těchto stavebnic je, že na sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších flexibilních mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zaklapnete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečného mikroba. Jednotlivé dílky jsou lisované už barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a při nových Monti systémům mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení najdete i samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti od 6 let. Monti System s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto modely jsou určeny pro děti od 8 let. Monti System je oceněna,poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým. Z nabídky si bez pochyby vybere každý fanoušek autíček. Nabízíme široký sortiment, ze kterého si můžete postavit závodní autp nebo vojenský speciál, autobus, ambulanci, hasiče, policii, přepravní kamiony, tahače, cisterny, nákladní auta a další úžasné modely propracované do posledního detailu. Vhodné od 6 let.

Hrát se a nakupovat u nás se vyplatí

V průměru vám umíme doručit zboží do 48 hodin
V průměru vám umíme doručit zboží do 48 hodin
Máme pro vás 8 500 produktů ihned, skladem přes 20 000
Máme pro vás 8 500 produktů ihned, skladem přes 20 000
Věrnostní systém, který vás odmění při každém nákupu
Věrnostní systém, který vás odmění při každém nákupu