Steiff Soft Cuddly pejsek Taffy 20 cm

Značka Steiff
kód produktu SF083631
485 Kč s DPH 498 Kč
Poslední 2 kusy
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 18.5.2022
  • Doprava: 129 Kč
points Nákupem získáte
17 bodů
Nepřehlédni
Bazény s dopravou zadarmo
Bazény s dopravou zadarmo
Popis produktu

Steiff Soft Cuddly pejsek Taffy 20 cm

Steiff Soft Cuddly pejsek Taffy 20 cm

  • velikost cm
  • barva šedá
  • vyrobené z měkkého plyše
  • plnící plněné syntetickým výplňovým materiálem s plastovými očima
  • lze prát v pračce při teplotě 30 ° C
  • Záruka pravosti: mosazný "knoflík v oušku"Vynálezce plyšového medvídka Steiff vyrábí dodnes množství druhů plyšových medvídků, jejichž cena závisí na použitém materiálu, velikosti a varianty končetin.

Medvědi z alpaky a mohéru jsou obvykle určeny pro sběratele. Většina z nich má pohyblivé končetiny a některé implementován brumčiaci mechanismus.

Pro děti a kojence mají v nabídce medvídků z jemného plyše (polyester nebo polyester + akryl) nebo umělé kožešiny (bavlna + akryl), ta druhá je vzácnější a dražší varianta. Medvídci určení pro novorozeňata mají vyšívané očička. Medvídci určení pro batolata a děti mají plastové očka.

Steiff vyrábí medvědů i "realistických" lesních například Brown z roku 2016 nebo medvěd Urs.


Většina Steiff medvídků pro děti jsou medvídci s klopeným končetinami, tj nemají artikulovateľné nohy a ruce. Je to levnější varianta jako medvídek s pohyblivými klouby. Medvídci mohou sedět díky náplni z granulátovým kuliček v zadečku. Možná změna polohy poskytuje dětem větší zážitek.

Většina medvídků má v zadečku granuláty, medvídek Charly má granuláty iv končetinách. Jsou medvídci i bez granulátů, ale jsou vzácnější, například Molly nebo medvídci na dobrou noc pro kojence.

Medvídci s klouby jsou tou vzácnější a dražší variantou. Počítejte prosím s tím, že medvídci s klouby jsou tvrdě vycpaná a nejsou tak měkcí a přítulný jako medvídci s klopeným končetinami. A jsou io něco těžší.
Požadavek čistoty Steiff


Pro děti je to nejlepší jen to nejlepší
Když řekneme, že "to nejlepší je pro děti jen to nejlepší", to není prázdný slib, ale krédo, které se praktikovalo celé generace: děti jsou naší součástí a naší budoucností. Všechny plyšové hračky, které vyrábíme a prodáváme, musí proto splňovat nejvyšší standardy z hlediska kvality, bezpečnosti, zpracování a materiálových vlastností. Tento standard jsme stanovili nad rámec všech předepsaných mezinárodních kontrol a testů. Steiff Reinheitsgebot je nedílnou součástí podnikové kultury společnosti Steiff a základem důvěry našich zákazníků, která se rozrostla již mnoho let: A to je to, co Steiffská pečeť stojí.

Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 1 + zákazník
Nepřehlédni
Bazény s dopravou zadarmo
Bazény s dopravou zadarmo

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí