Stavebnice Tronic(21 produktů)

Nejprodávanější produkty
1
VÝPRODEJ - Seva Army mini 1
Poslední 2 kusy
257 Kč 410 Kč
2
VÝPRODEJ - Seva City Mini 2 stavebnice
Skladem> 5 ks
556 Kč 822 Kč
3
VÝPRODEJ - Mosaic Maxi / 2 - (Počty)
Poslední 3 kusy
402 Kč 492 Kč
Vyfiltorvaných 21 produktů
Výprodej -38 %
6+

VÝPRODEJ - Monti 27.1 Toptrans Trafic

Monti je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými se vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. Monti sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Největší výhodou těchto stavebnic je, že na sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších flexibilních mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvakněte nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisované už barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a při nových Monti systémům mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení najdete i samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti od 6 let. Monti s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto modely jsou určeny pro děti od 8 let. Monti je oceněna, poctivá a kvalitní česká stavebnice, kterou uděláte radost nejen svým dětem, ale určitě i dospělým. Z nabídky si bez pochyby vybere každý fanoušek autíček. Nabízíme široký sortiment, ze kterého si můžete postavit závodní autp nebo vojenský speciál, autobus, ambulanci, hasiče, policii, přepravní kamiony, tahače, cisterny, nákladní auta a další úžasné modely propracované do posledního detailu. Vhodné od 6 let.
Výprodej -52 %
3+

VÝPRODEJ - Stavebnice BLOK - Flora 1

Stavebnice BLOK - Flora 1 obsahuje 126 ks. Kromě základních dílků zde naleznete dílky pro sestavení různobarevných květin. Stavebnice BLOK je určena pro nejmenší a děti předškolního věku. Pomáhá jim rozvíjet fantazií a jemnou motoriku. Stavebnice nabízí obrovské možnosti a díky variabilitě z ní sestavíte téměř cokoli. Dílky stavebnice jsou dostatečně velké, takže si s ní mohou bezpečně hrát již děti od 1 roku. Vyrábí se v množství provedeních. Stavebnice Blok 1 Blok - Flora 3 a Blok - Flora 4 jsou určeny pro děti od 1 roku, protože neobsahují žádné malé dílky a nehrozí jejich spolknutí, vdechnutí nebo jiné poranění. Zbývající stavebnice BLOK jsou určeny pro děti od 3 let. Podle zakoupeného balení si můžete ze stavebnice BLOK sestavit domeček, zámek, automobil, letadlo, kytičky, stromky, zvířátka ze zoo nebo farmy, postavičky a vše co vás nebo vaše děti napadne. Všechny stavebnice BLOK jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky. Ryze česká stavebnice! Všechny hračky a stavebnice, které vyrábíme, jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a vzhledem k tomu, že ses stavebnicemi budou hrát naše / vaše děti. Bezpečnost především !!! Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti dle normy EN71. Ani stavebnice Blok neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některé dětském pokojíčku.
Výprodej -40 %
4+

VÝPRODEJ - Seva City Mini 1 stavebnice

Stavebnice SEVA CITY Mini 1 obsahuje 145 dílků včetně dvou unikátních zvukových modulů. Jde o Dalího stavebnici SEVA, která má zvukové moduly. Jeden modul poskytne autíčku či skútru zvuk motoru a druhý klaksonu. Věkové určení 4+ Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila své 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky ... Její věková hranice není nijak omezena. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů se s ní zahrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některé dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat. SEVA se již nevyrábí jen v modrobílém provedení, ale existuje mnoho dalších barevných provedení. Série SEVA CITY 1 je vyráběna v pestrých a veselých barvách. Konkrétně je to kombinace bílých křížových spojek a zelených a fialových dílků. Dívčí SEVA je vyráběna v dívčích barvách, nebo armádní SEVA ve vojenských barvách. Bezpečnost především !!! Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71.
Výprodej -18 %
4+

VÝPRODEJ - Mosaic Maxi / 2 - (Počty)

Stavebnice Počty - Mosaic Maxi / 2 obsahuje 110 dílků v 5 barvách (žlutá, červená, zelená, modrá a bílá) a je určená nejmladším pro seznámení se s čísly a jednoduchými počítáním. Určeno pro děti od 4 let. Popis produktu Mosaic Maxi / 2 - (Počty) Stavebnice mozaikového typu Mosaic MAXI je nejen skvělá hračka, ale i výborná vzdělávací pomůcka pro předškoláky. Děti předškolního věku si procvičí nejen svou motoriku, ale naučí se abecedu (MOSAIC MAXI / 3), nebo základy počítání (MOSAIC MAXI / 2). Základ stavebnice tvoří podložka, která připomíná včelí plástev. Na tuto podložku se skládají různobarevné dílky stavebnice a děti si mohou vytvořit různé obrázky podle své fantazie nebo přiloženého návodu. Všechny stavebnice Mosaic MAXI jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky. Historie Mosaic MAXI Stavebnice Mosaic MAXI se začala vyrábět v roce 1970 pod názvem Bee (včela) Olympic Mozaic. Název vznikl podle tvaru podložky a "kamenů", které se na ni pokládají. Vše vypadá jako včelí plástev. Nyní ji na trhu najdete pod názvem Mosaic MAXI / 1 Ryze česká stavebnice! Všechny hračky a stavebnice značky VISTA jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a vzhledem k tomu, že si se stavebnicemi budou hrát naše / vaše děti. Bezpečnost především !!! Všechny hračky značky VISTA vyráběné společností BENEŠ a LAT, as jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti dle normy EN71. Ani stavebnice Mosaic Color neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některé dětském pokojíčku.

Hrát se a nakupovat u nás se vyplatí