Stavebnice SEVA(19 produktů)

Nejprodávanější produkty
1
0402-4.jpg
VÝPRODEJ - Mosaic Maxi / 3 - (Abeceda - CZ)
Poslední 4 kusy
318 Kč 474 Kč
2
gaegesrgerg.jpg
VÝPRODEJ - Stavebnice BLOK - Twister 1
Poslední 2 kusy
530 Kč 633 Kč
3
fgjhjzoáílôôô.jpg
VÝPRODEJ - Stavebnice BLOK 4 ZOO
Poslední kus skladem
636 Kč 739 Kč
Vyfiltorvaných 19 produktů
0401-6.jpg
Výprodej
4+

VÝPRODEJ - Mosaic Color 1

Stavebnice Mosaic Color 1 obsahuje 2016 dílků. Složte si svou mozaiku z barevných dílků podle předlohy nebo své představy. Určeno pro děti od 4 let Popis produktu Mosaic Color 1 Stavebnice mozaikovitě Mosaic Color je nejen skvělá hračka, ale také pomůcka pro cvičení jemné motoriky vašich dětí. Kromě motoriky si děti budou zlepšovat představivost a tvořivost. Základem stavebnice Mosaic Color je plastová mřížka, do které se vmačkávajú dílky podle fantazie nebo předlohy. Plastové mřížky jdou navíc spojovat, takže si můžete vytvořit neomezeně velké plátno pro vaši mozaiku! Dílky Mosaic Color jsou vyráběny v 6 základních barvách - žlutá, červená, modrá, zelená, bílá a černá. Všechny stavebnice Mosaic Color jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky. Ryze česká stavebnice! Všechny hračky a stavebnice značky VISTA jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a vzhledem k tomu, že si se stavebnicemi budou hrát naše / vaše děti. Bezpečnost především !!! Všechny hračky značky VISTA vyráběné společností BENEŠ a LAT, as jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Ani stavebnice Mosaic Color neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některé dětském pokojíčku.

0402-4.jpg
Výprodej
4+

VÝPRODEJ - Mosaic Maxi / 3 - (Abeceda - CZ)

Stavebnice Abeceda - Mosaic Maxi / 3 obsahuje 110 dílků v 5 barvách (žlutá, červená, zelená, modrá a bílá) a je určena nejmladším pro seznámením se s abecedou a skládání slov. Určeno pro děti od 4 let. Popis produktu Mosaic Maxi / 3 - (Abeceda - CZ) Stavebnice mozaikovitě Mosaic MAXI je nejen skvělá hračka, ale i výborná vzdělávací pomůcka pro předškoláky. Děti předškolního věku si procvičí nejen svou motoriku, ale naučí se abecedu (MOSAIC MAXI / 3), nebo základy počítání (MOSAIC MAXI / 2). Základ stavebnice tvoří podložka, která připomíná včelí plástev. Na tuto podložku se skládají různobarevné dílky stavebnice a děti si mohou vytvořit různé obrázky podle své fantazie nebo přiloženého návodu. Všechny stavebnice Mosaic MAXI jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky. Historie Mosaic MAXI Stavebnice Mosaic MAXI se začala vyrábět v roce 1970 pod názvem Bee (včela) Olympic Mozaic. Název vznikl podle tvaru podložky a "kamenů", které se na ni pokládají. Vše vypadá jako včelí plástev. Nyní ji na trhu najdete pod názvem Mosaic MAXI / 1 Ryze česká stavebnice! Všechny hračky a stavebnice značky VISTA jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a vzhledem k tomu, že si se stavebnicemi budou hrát naše / vaše děti. bezpečnost predovším !!! Všechny hračky značky VISTA vyráběné společností BENEŠ a LAT, as jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Ani stavebnice Mosaic Color neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některé dětském pokojíčku.

0301-24.jpg
4+

Seva pro dívky Mini 1

Stavebnice Seva pro dívky mini 1 obsahuje 180 dílků, ze kterých si můžete sestavit např.: Kočárek, postýlku a mnoho dalšího potřebného vybavení, každého pořádného domečku nejen pro Seváčky Věkové určení 4+ Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila své 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky ... Její věková hranice není nijak omezena. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů se s ní zahrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některé dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat. SEVA se již nevyrábí jen v modrobílém provedení, ale existuje mnoho dalších barevných provedení. Série SEVA CITY 1 je vyráběna v pestrých a veselých barvách. Konkrétně je to kombinace bílých křížových spojek a zelených a fialových dílků. Dívčí SEVA je vyráběna v dívčích barvách, nebo armádní SEVA ve vojenských barvách. Bezpečnost především !!! Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71.

0402-3.jpg
Výprodej
4+

VÝPRODEJ - Mosaic Maxi / 2 - (Počty)

Stavebnice Počty - Mosaic Maxi / 2 obsahuje 110 dílků v 5 barvách (žlutá, červená, zelená, modrá a bílá) a je určena nejmladším pro seznámení se s čísly a jednoduchými počítáním. Určeno pro děti od 4 let. Popis produktu Mosaic Maxi / 2 - (Počty) Stavebnice mozaikovitě Mosaic MAXI je nejen skvělá hračka, ale i výborná vzdělávací pomůcka pro předškoláky. Děti předškolního věku si procvičí nejen svou motoriku, ale naučí se abecedu (MOSAIC MAXI / 3), nebo základy počítání (MOSAIC MAXI / 2). Základ stavebnice tvoří podložka, která připomíná včelí plástev. Na tuto podložku se skládají různobarevné dílky stavebnice a děti si mohou vytvořit různé obrázky podle své fantazie nebo přiloženého návodu. Všechny stavebnice Mosaic MAXI jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky. Historie Mosaic MAXI Stavebnice Mosaic MAXI se začala vyrábět v roce 1970 pod názvem Bee (včela) Olympic Mozaic. Název vznikl podle tvaru podložky a "kamenů", které se na ni pokládají. Vše vypadá jako včelí plástev. Nyní ji na trhu najdete pod názvem Mosaic MAXI / 1 Ryze česká stavebnice! Všechny hračky a stavebnice značky VISTA jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a vzhledem k tomu, že si se stavebnicemi budou hrát naše / vaše děti. bezpečnost předo všech !!! Všechny hračky značky VISTA vyráběné společností BENEŠ a LAT, as jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Ani stavebnice Mosaic Color neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některé dětském pokojíčku.

0301-321.jpg
Akce
4+

Seva City Mini 1 stavebnice

Stavebnice SEVA CITY Mini 1 obsahuje 145 dílků včetně dvou unikátních zvukových modulů. Jde o Dalího stavebnici SEVA, která má zvukové moduly. Jeden modul poskytne autíčku či skútru zvuk motoru a druhý klaksonu. Věkové určení 4+ Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila své 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky ... Její věková hranice není nijak omezena. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů se s ní zahrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některé dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat. SEVA se již nevyrábí jen v modrobílém provedení, ale existuje mnoho dalších barevných provedení. Série SEVA CITY 1 je vyráběna v pestrých a veselých barvách. Konkrétně je to kombinace bílých křížových spojek a zelených a fialových dílků. Dívčí SEVA je vyráběna v dívčích barvách, nebo armádní SEVA ve vojenských barvách. Bezpečnost především !!! Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71.

drgdrgdrgreg.jpg
Výprodej
3+

VÝPRODEJ - Stavebnice BLOK - Flora 1

Stavebnice BLOK - Flora 1 obsahuje 126 ks. Kromě základních dílků zde naleznete dílky pro sestavení různobarevných květin. Stavebnice BLOK je určena pro nejmenší a děti předškolního věku. Pomáhá jim rozvíjet fantazií a jemnou motoriku. Stavebnice nabízí obrovské možnosti a díky variabilitě z ní sestavíte téměř cokoli. Dílky stavebnice jsou dostatečně velké, takže si s ní mohou bezpečně hrát již děti od 1 roku. Vyrábí se v množství provedeních. Stavebnice Blok 1 Blok - Flora 3 a Blok - Flora 4 jsou určeny pro děti od 1 roku, protože neobsahují žádné malé dílky a nehrozí jejich spolknutí, vdechnutí nebo jiné poranění. Zbývající stavebnice BLOK jsou určeny pro děti od 3 let. Podle zakoupeného balení si můžete ze stavebnice BLOK sestavit domeček, zámek, automobil, letadlo, kytičky, stromky, zvířátka ze zoo nebo farmy, postavičky a vše co vás nebo vaše děti napadne. Všechny stavebnice BLOK jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky. Ryze česká stavebnice! Všechny hračky a stavebnice, které vyrábíme, jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a vzhledem k tomu, že ses stavebnicemi budou hrát naše / vaše děti. Bezpečnost především !!! Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti dle normy EN71. Ani stavebnice Blok neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některé dětském pokojíčku.

AFawfcawqfcswf.jpg
Výprodej
1+

VÝPRODEJ - Stavebnice BLOK - Flora 4

Stavebnice Blok Flora 4 obsahuje 85 dílků, ze kterých si můžete sestavit plno různobarevných květin .... Stavebnice BLOK je určena pro nejmenší a děti předškolního věku. Pomáhá jim rozvíjet fantazii a jemnou motoriku. Stavebnice nabízí obrovské možnosti a díky variabilitě z ní sestavíte téměř cokoli. Dílky stavebnice jsou dostatečně velké, takže si s ní mohou bezpečně hrát již děti od 1 roku. Vyrábí se v množství provedeních. Stavebnice Blok 1, Blok - Flora 3 a Blok - Flora 4 jsou určeny pro děti od 1 roku, protože neobsahují žádné malé dílky a nehrozí jejich spolknutí, vdechnutí nebo jiná poranění. Zbývající stavebnice BLOK jsou určeny pro děti od 3 let. Podle zakoupeného balení si můžete ze stavebnice BLOK sestavit domek, zámek, automobil, letadlo, kytičky, stromky, zvířátka ze zoo nebo farmy, postavičky a vše co vás nebo vaše děti napadne. Všechny stavebnice BLOK jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky. Ryze česká stavebnice! Všechny hračky a stavebnice, které vyrábíme, jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a vzhledem k tomu, že ses stavebnicemi budou hrát naše / vaše děti. Bezpečnost především !!! Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Ani stavebnice Blok neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod pROČ by měla chybět v některé dětském pokojíčku.

rtzrzrdt.jpg
Výprodej
4+

VÝPRODEJ - Stavebnice BLOK Ski

Stavebnice Blok Ski Stavebnice Blok se převlékla do zimního kabátu. Staňte se správcem svého lyžařského střediska. Postavte si vše co je k provozu a údržbě takového střediska potřeba. Upravujte sjezdovky se sněhovou rolbou, nakládejte sníh bagrem nebo přepravovat nadměrné náklady s pomocí vrtulníku. Nejen to si můžete ze 116 dílků stavebnice BLOK SKI postavit. BLOK SKI - staňte se správcem lyžařského střediska Stavebnice BLOK je totiž natolik variabilní, že jsou její možnosti omezeny pouze dětskou představivostí. Se stavebnicí BLOK SKI si hravě poradí už vaše čtyřleté ratolesti. Vyrábí se v množství provedeních. Stavebnice Blok 1 Blok - Flora 3 a Blok - Flora 4 jsou určeny pro děti od 1 roku, protože neobsahují žádné malé dílky a nehrozí jejich spolknutí, vdechnutí nebo jiné poranění. Zbývající stavebnice BLOK jsou určeny pro děti od 3 let. Podle zakoupeného balení si můžete ze stavebnice BLOK sestavit domeček, zámek, automobil, letadlo, kytičky, stromky, zvířátka ze zoo nebo farmy, postavičky a vše co vás nebo vaše děti napadne. Všechny stavebnice BLOK jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky. Ryze česká stavebnice! Všechny hračky a stavebnice, které vyrábíme, jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a vzhledem k tomu, že ses stavebnicemi budou hrát naše / vaše děti. Bezpečnost především !!! Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti dle normy EN71. Ani stavebnice Blok neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některé dětském pokojíčku.

0305-61.jpg
Výprodej
3+

VÝPRODEJ - Stavebnice BLOK Twister 2

Stavebnice BLOK TWISTER 2 obsahuje 148 dílků. Rozvíjí fantazii a jemnou motoriku dítěte. Neobsahuje malé dílky, proto je ideální pro nejmenší .... Popis produktu BLOK Twister 2 Rozpohybujte si pomocí nich stavebnici BLOK. Složte si záhon plný rozkvetlých květů, které se otáčejí tam, kam budete chtít. Nebo si jednoduše kombinujte ozubená kola a roztočte co Vás napadne. Stavebnice BLOK je určena pro nejmenší a děti předškolního věku. Pomáhá jim rozvíjet fantazií a jemnou motoriku. Stavebnice nabízí obrovské možnosti a díky variabilitě z ní sestavíte téměř cokoli. Dílky stavebnice jsou dostatečně velké, takže si s ní mohou bezpečně hrát již děti od 3 let. Stavebnice BLOK Twister 2 obsahuje 148 dílků a je určena pro děti od 3 let. Otočná ozubená kola dávají stavebnice BLOK další rozměry a podpoří fantazii a jemnou motoriku dětí ještě více než dosud. Kromě toho si stavebnici mohou děti rozpohybovat. BLOK TWISTER 2 je plně kompatibilní s ostatními stavebnicemi BLOK. Stavebnice Blok 1, Blok - Flora 3 a Blok - Flora 4 jsou určeny pro děti od 1 roku, protože neobsahují žádné malé dílky a nehrozí jejich spolknutí, vdechnutí nebo jiná poranění. Zbývající stavebnice BLOK jsou určeny pro děti od 3 let. Podle zakoupeného balení si můžete ze stavebnice BLOK sestavit domek, zámek, automobil, letadlo, kytičky, stromky, zvířátka ze zoo nebo farmy, postavičky a všeco vás nebo vaše děti napadne. Všechny stavebnice BLOK jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky. Ryze česká stavebnice! Všechny hračky a stavebnice, které vyrábíme, jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a vzhledem k tomu, že ses stavebnicemi budou hrát naše / vaše děti. Bezpečnost především !!! Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují všechny požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Ani stavebnice Blok neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některé dětském pokojíčku.

Hrát se a nakupovat u nás se vyplatí

V průměru vám umíme doručit zboží do 48 hodin
V průměru vám umíme doručit zboží do 48 hodin
Máme pro vás 8 500 produktů ihned, skladem přes 20 000
Máme pro vás 8 500 produktů ihned, skladem přes 20 000
Věrnostní systém, který vás odmění při každém nákupu
Věrnostní systém, který vás odmění při každém nákupu