Schleich Liška rezavá

Značka Schleich
kód produktu OLP102614782
117 Kč s DPH 120 Kč
Poslední 2 kusy
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 27.5.2020
  • Doprava: 129 Kč
points Nákupem získáte
4 body
S RajHracky.cz doma nebude nuda
Super hračky s dopravou zdarma + dárek
Popis produktu

Schleich Liška rezavá

Schleich 14782 lesní zvířátko liška obecná.

  • Nejznámější liškou je liška červená - má charakteristickou červenou srst. Na hrudi je bílá. Velký hustý ocas používá k udržení rovnováhy při běhu. V chladném období se ocasem dokonce zahřívá. Točí si ho kolem těla.
  • Liška je polní myši, žáby, červy a také ovoce. Liška se příliš neliší od původních psů, vlků, šakalů a jejich příbuzných a od psů domácích stavbou svého chrupu, zato se však odlišuje protáhlým tělem, dlouhým hustým ocasem a mírně prohloubeným výstupkem čelní kosti.
  • Její délka je 1,3 metru, váha 7 až 10 kilogramů, oči jsou šikmé a uši, které jsou u kořene širší a navrchu zašpičatělé, jsou vzpřímené. Tělo se zdá tučné pro dost hustou srst, ale ve skutečnosti je velmi štíhlé, přitom však velmi svalnaté a schopné nejrozmanitějších pohybů.
  • Zbarvení je plavo šedastočervené, co se zcela shoduje s barvou půdy. Hodí se právě tak pro les listnatý, jako jehličnatý, pro les nízký nebo vysoký a stejně pro pastviny jako pole a skaliska nebo kamenitou půdu. Opatrně se blížící lišku nelze ani zpozorovat, právě proto, že celé její okolí je podobně zbarvené jako ona, takže s ním splývá.
  • Rozměry zvířátka: 8,4 x 5,0 x 2,0 cm


Věk: 3-8 let.


Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky kterému umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoké, zvířátka z mořského světa, ale i pravěké, již vyhynulé. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými.

Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 28 + zákazníkov

Hrát se a nakupovat u nás se vyplatí