2 022 Kč s DPH 2 157 Kč
Poslední 2 kusy
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 13.5.2021
  • Doprava: 129 Kč
points Nákupem získáte
72 bodů
Platí do 15.5.2021
SLEVA - 10%
SLEVA - 10%
Popis produktu

Rising Sun

Desková hra, která se odehrává v legendárním feudálním Japonsku!
Třešňové květy opadávají, OBSAH A ČEST vládne, slunce vychází.

Desková hra Rising Sun se odehrává v legendárním feudálním Japonsku. Hráči ovládají velké klany shromážděné mocnými bohy, aby obrodil krajinu a navrátili její slávu a duchovní tradice.

Každý klan využívá své unikátní schopnosti, aby ukázal svou sílu napříč provinciemi. Aby vybudoval pevnosti, sklidil bohatství země a vedl válku proti ostatním. Jak se mění roční období, od jara přes léto až po podzim, mohou hráči obohacovat své klany strategickými vylepšeními, vznešenými ctnostmi, a dokonce mocnými monstry z legend, která jim pomohou uspět. Klany mohou také prozíravě uctívat bohy, protože každý bůh jim nabízí zajímavé schopnosti. Nicméně diplomacie je také mocný nástroj. Klany uzavírají vzájemně výhodná spojenectví a vyjednáváním budují svou cestu k vítězství. V této politické aréně je čest hodnotnější než zlato a zrada může všechno proměnit na děsivou válku. Bitvy nevyhrává jen hrubá síla, ale i strategie a mazanost.

Zvol si svoji cestu moudře a své spojence obezřetně. Jakmile zimní sníh pokryje krajinu, budeš ty tím vyvoleným, který bude vládnout zemi vycházejícího slunce?

OBSAH BALENÍ

58 plastových figurek o 40 barevných
podstavců pro figurky o 65 plastových
mincí o 10 plastových žetonů klanů
66 karet o 1 hrací plán o 99 žetonů
5 zástěn klanů o 1 pravidla

Recenze
Platí do 15.5.2021
SLEVA - 10%
SLEVA - 10%

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí