Šťastné dítě – šťastní rodiče

 

Děti a hračky – to je spojení, které k sobě patří odedávna. Děti si rády hrají vždy, se všemi a všude. S přibývajícími slunečními paprsky je to ale čím dál více táhne ven, pobyt na čerstvém vzduchu přece jen přináší daleko větší možnosti a spoustu zábavy a dobrodružství. Například takové skluzavky, prolézačky a houpačky, které se dají snadno zavěsit třeba na strom, nikdy neomrzí. A co teprve pískoviště! Vždyť, kde jinde by se dal postavit takový parádní hrad? Společně s kamarády a tím správným náčiním jako jsou lopatky, kyblíky, bagry, nakladače a další hračky na písek to půjde raz dva. Vybírejte vždy kvalitní hračky od prověřených výrobců, jen tak budete mít jistotu, že jsou vaše děti v bezpečí. Přece jenom pro ně chceme to nejlepší. A tím se řídíme i při výběru jeslí a školky.

 

Svěřit někomu do péče, i když jen na chvíli, to nejcennější, co máme, totiž rozhodně není nic lehkého. Obzvláště v případě jeslí, které nabízí hlídání už od 6 měsíců věku dítěte. Agentura Beránek se vám toto období snaží co nejvíce usnadnit, ať už flexibilitou v oblasti doby umístění dítěte do jeslí, specializovanými službami sestavenými na míru podle vašich potřeb či zaručením plnohodnotného dne podle rytmu každého dítěte. Kvalifikovaný personál zajistí individuální péči, výchovu i pestrý program, takže se nemusíte bát svěřit vaši ratolest do jejich péče. Na jesle navazuje soukromá školka Beránek. I zde je velký důraz kladen na individuální přístup k dítěti a na všestranný rozvoj jeho osobnosti. Učí se zde samostatnosti, odpovědnosti, osvojuje si potřebné návyky, znalosti a dovednosti.

 

A pokud potřebujete pravidelné nebo nárazové profesionální hlídání dětí v Brně a okolí, pak je tu pečovatelka, která se plně přizpůsobí vašim potřebám. Výhodou je, že se o vaše dítě postará u vás doma, tedy v jeho vlastním prostředí, kde má své hračky, kde to dobře zná a cítí se bezpečně. 

 

Kromě těchto služeb nabízí Agentura Beránek také možnost doučování dětí v rozsahu učební látky základní školy, což ocení především rodiče, kteří nemají dostatek času na to, aby se mohli jejich přípravě plně věnovat.

 

Každopádně prostředí, ve kterém dítě poznává svět kolem sebe, navazuje kamarádství a k dispozici má nejednu místnost plnou hraček, poskytne to nejlepší zázemí, které si můžete představit.