NUK Dudlík Happy kids, latex, V3 (18+ m.) + Box Modré letadlo

Značka NUK
kód produktu AGS10737840-bl
89 Kč s DPH
Poslední 3 kusy
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 20.10.2021
  • Doprava: 129 Kč
points Nákupem získáte
3 body
Aktuální nabídka
NOVINKA Playmobil stavebnice
NOVINKA Playmobil stavebnice
Popis produktu

NUK Dudlík Happy kids, latex, V3 (18+ m.) + Box Modré letadlo

NUK Happy Kids latexový dudlík pro správný vývoj ústní dutiny dítěte, věk od 18 -36 měsíců, různé barvy.

vlastnosti:

  • vylepšený tvar dudlíku NUK
  • dudlík má stejný tvar jako matčina bradavka při kojení, dokonale padne do úst dítěte při sání
  • díky užšímu a plochejšiemu tvaru sací části se snižuje tlak na zuby a čelist
  • plochá nasávací část a hladká spodní strana jsou pro dítě příjemné a podporují přirozené sání - odolná, znovu použitelná cestovní krabička
  • věk od 18-36 měsíců, bez BPA


Nový latexová savička NUK Happy Kids: tvar dudlíku je stejný jako matčina bradavka při kojení Každý den čeká na vaše dítě mnoho vzrušujících podnětů, při kterých je dudlík nezbytným společníkem, který mu dává pocit jistoty a bezpečí. Ať už vaše dítě rozruší neznámé tváře, nové zvuky nebo prostředí, známé instinktivně sání dudlíku ho dokáže rychle uklidnit. Abychom tento pocit zesílily, specialisté vylepšili tvar dudlíků NUK. Nasávací část dudlíku napodobuje tvar matčiny bradavky při kojení, takže při sání se dokáže optimálně přizpůsobit dětským ústům.

Díky úzkému a plochému tvaru sací části se snižuje tlak na čelist a na zuby, a co jazyku poskytuje dostatek prostoru pro přirozené sací pohyby. Dudlíky NUK se dokonale přizpůsobí dětským ústům a děti si na ně velmi rychle zvyknou, což znamená větší pohodlí pro rodiče, i pro samotné děti.

Doporučené experty: nové dudlíky NUK uklidní děti velmi rychle Protože celkový vývoj dítěte pokládáme za velmi důležitý, chceme, aby každý dudlík značky NUK podpořil přirozený a zdravý vývoj dětských čelistí. Dudlíky NUK jsou na základě nejnovějších lékařských poznatků přizpůsobeny tak, aby dítě uklidnili rychleji než dosavadní, co se dosáhlo díky tvaru, který je dítěti velmi dobře znám.

Kojící matky potvrzují, že používání dudlíků NUK kojení nijak neovlivňuje. Maminky tak mají více času na odpočinek. Kromě toho používání dudlíků NUK nezpůsobuje žádné ortodontické problémy, např. křivé zuby nebo deformaci čelisti. Plochý a úzký tvar sací části dudlíku minimalizuje tlak na zuby i čelist av ústech nechává dostatek místa pro jazyk, tedy pro přirozené sací pohyby.

Díky tomu dudlíky NUK vysoce hodnotí a doporučují porodní asistentky, pediatři i ortodontológovia. Výsledky testů také hovoří ve prospěch nového typu dudlíku NUK: 100% oslovených ortodontológov potvrzuje, že nezpůsobuje žádné problémy, 95% dětí tento dudlík rychle přijme, 90% maminek jeho používání doporučuje a 92% kojících matek potvrzuje, že používání dudlíku nijak neovlivňuje kojení.

Nezávislý průzkum trhu, 307 oslovených matek, Německo 2017 Nezávislý průzkum trhu, oslovených 50 ortodontológov, 50 pediatrů a 50 porodních asistentek, Německo 2017 Latexový dudlík NUK Happy Kids - pro veselý a barevný každodenní život dítěte

Se svými jasnými a veselými motivy, přinášejí dudlíky NUK Happy Kids každý den mnoho barev a radosti vašemu malému pokladu. Praktický kroužek na dudlíku je vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu a je vhodný pro uchopení i pro ty nejmenší ručičky. Latex je dobře známý tím, že je vysoce elastický, extrémně pružný, velmi odolný proti roztržení a výjimečně flexibilní.

Lze ho likvidovat ekologicky a nepřitahuje prach. Všechny dudlíky NUK mají NUK Air Systém, který umožňuje, aby vzduch z dudlíku unikal, tedy aby ho dítě nehltali. Díky tomuto systému dudlík zůstává měkký a snadno se přizpůsobí dětským ústům. Multifunkční balení Dudlík NUK Happy Kids kromě toho obsahuje i vlastní domek: praktickou krabičku. Ta se postará o hygienické čištění dudlíku v mikrovlnné troubě a cestování a skladování v čistotě av bezpečí.

Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 3 + zákazníci
Aktuální nabídka
NOVINKA Playmobil stavebnice
NOVINKA Playmobil stavebnice

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí