385 Kč s DPH
3 - 7 dnů
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 4.6.2020
  • Doprava: 129 Kč
points Nákupem získáte
13 bodů
S RajHracky.cz doma nebude nuda
Super hračky s dopravou zdarma + dárek
Popis produktu

ModelSet vrtulník 64954 - Bell AH-1G Cobra (1: 100)

Model vrtulníku ke slepenými. Velikost: 1: 100; 13,7 cm. Balení obsahuje: 52 dílků ke slepeného, lepidlo, štětec a 3 barvičky.

V prodeji od 11. 10. 2017.

Informace o modelu:
Model první výrobní série bojového vrtulníku Cobra.
- Pohyblivý hlavní rotor
- Malý kanón na přidal
- Raketnice

Autentická sada potisk pro následující verze:
- AH 1G, Vietnam, Bien Hoa, Jižní Vietnam, 1967

Detaily modelu:
Měřítko: 1: 100
Počet dílů: 52
Délka: 137 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 10 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti MOHOU výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebe stříkání na suchý, čistý povrch. Nehořlavá bázi, rychle zasychá - nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2-3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se Může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje Reden maximálně 20 - 25%. Štětec a pomůcky ihned po použití opláchnout vodou. Nádobku po použití pevné uzavření. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3 (2H) on a 2-methylizothiazol3 (2H) -on s chloridem hořečnatým a Dusičnan hořečnatý. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškod tento materiál a jeho obal ve sběr mist pro Zvláštní nebe nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti MOHOU výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavování modelů. Balení s Jehlový aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte Mirna tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Obsahuje: n-butylacetát. Hořlavá kapalina a páry. Může Způsob ospalost nebe zavřít. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem / Jiskra / otevřený plamenem / hořkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 1 + zákazník

Hrát se a nakupovat u nás se vyplatí