Mléko kojenecké speciální Comfort 500g Hipp

Značka HIPP
kód produktu AGS2314-02
416 Kč s DPH
3 - 7 dnů
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 5.8.2021
  • Doprava: 129 Kč
points Nákupem získáte
14 bodů
Velká LEGO ® nabídka
LEGO ®
LEGO ®
Popis produktu

Mléko kojenecké speciální Comfort 500g Hipp

Speciální kojenecká výživa HIPP Comfort. Citlivé bříško není v prvních týdnech a měsících života žádná vzácnost.

Trávicí ústrojí ještě není plně vyvinuté, což se může projevit nadýmáním, kolikou1 a zácpou. Průvodním jevem je často nadměrný pláč a křik, které představují silnou zátěž pro celou rodinu.

HIPP Comfort pomáhá při nadýmání, kolice1 a zácpách v kojeneckém věku. HIPP Comfort je adaptovaný pro výživové požadavky Vašeho dítěte.

vlastnosti:

  • Redukovaný obsah laktózy: obsahuje lehce stravitelné mléčné cukry. Některé děti laktózu nesnáší, proto je obsah laktózy nižší než v obvyklých kojeneckých výživách / obsahuje lehce stravitelné mléčné cukry.
  • Štěpená bílkovina: obsahuje pouze bílkovinné složky štěpeny na malé části, které tělo vnímá méně než cizorodé a může je tak lépe strávit.
  • Lehce stravitelný tuk, jehož struktura se blíží mastným kyselinám obsaženým v mateřském mléce. - Prebiotická vláknina (GOS) *. Prebiotická vláknina podporuje při pravidelné konzumaci zdravou střevní mikroflóru.
  • všechny důležité živiny - Přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko obsahuje množství probiotických kultur, jejichž složení může být u každé matky individuálně rozdílné.
  • Polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem Omega 3 & 6 (LCP), které jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je v tomto věku ještě neumějí sami v dostatečném množství vytvořit.
  • HIPP Comfort snižuje díky obsahu štípené bílkoviny riziko vzniku alergie, a proto je vhodná i pro děti ohrožené alergií. * Galaktooligosacharidy získané z laktózy1 v případech 3 měsíční koliky způsobené laktózou

Složení: rostlinné oleje s beta-palmitát * (palmový olej, palmový olej, řepkový olej, slunečnicový olej), maltodextrin, laktóza, hydrolyzovaný syrovátkový protein z mléka, škrobu, galaktooligosacharidů z laktóza, fosforečnan vápenatý, emulgátor - mono a diglyceridů mastných kyselin citronová chlorid kyseliny, potasum směs olejů ** LC PUFA (rybí tuk, rostlinný olej z Mortierella alpina), hydroxid draselný, chlorid hořečnatý, cholin, hydroxid sodný, L-fenylalanin, L-tyrosin, vitamin C, L-tryptofan, taurin, inositol , uhličitan vápenatý, vitamín E, síran železnatý, L-karnitin, přírodní bakterie mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum ***), niacin, kyselina pantotenová, oxid zinečnatý, vitamin A, síran měďnatý, vitamín B2, vitamín B1, vitamín B6, jodičnan draselný, síran manganatý, kyselina listová, vitamin k, vitamin D, seleničitan sodný, biotin, vitamin B12 * tuky se speciálním složením založené na mateřském mléce ** LC PUFA = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetěz com Lactobacillus fermentum CECT5716 Výživové hodnoty na 100 ml: Energetická hodnota (kJ) 280 / Energetická hodnota (kcal) 67, Tuky (g) 3.5 z toho nasyceny (g) 1.6, Sacharidy (g) 7.1 z toho cukry (g) 3.0, bílkoviny (g) 1.6, Sůl (g) <0.05, sodík (g) <0.02 důležité upozornění: kojení je pro vaše dítě to nejlepší.

HIPP Comfort podávejte pouze po poradě s lékařem. HIPP Comfort je potravina určená pro zvláštní lékařské účely.

Je vhodná pro dietní léčbě při nadýmání, kolike1 a zácpě v kojeneckém věku a lze podávat od narození jako výlučná výživa. "

Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 1 + zákazník
Velká LEGO ® nabídka
LEGO ®
LEGO ®

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí