Mléko kojenecké hypoalergenní HA 1 Combiotik 500g Hipp

Značka HIPP
kód produktu AGS2141-P
359 Kč s DPH
3 - 7 dnů
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 5.8.2021
  • Doprava: 129 Kč
points Nákupem získáte
12 bodů
Aktuální nabídka
LEGO® Vidiyo
LEGO® Vidiyo
Popis produktu

Mléko kojenecké hypoalergenní HA 1 Combiotik 500g Hipp

Mateřské mléko je nejlepší a nejpřirozenější výživou pro dítě v prvních měsících života. Pokud nemůžete kojit, je tu pro Vás HiPP HA1 Combiotic. Obsahuje hydrolyzovanou (= štěpenou) mléčnou bílkovinu a proto je vhodná zejména pro kojence ohrožené alergií (při pozitivní rodinné anamnéze nebo po doporučení pediatra).

Hypolalergenna počáteční mléčná kojenecká výživa HiPP HA1 Combiotic je určena pro miminka od narození a můžete na ni přejít z původní počáteční mléčné kojenecké výživy HiPP HA1 iz jakékoli jiné mléčné kojenecké výživy.

HIPP HA1 Combiotic obsahuje kultury mléčného kvašení, prebiotickou vlákninu (GOS) získanou z laktózy, polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem: omega 3 & 6 (LCP), hypoalergenní bílkovinu, která je štěpena na malé části a proto ji tělo nevnímá jako cizorodé.

Doječenské mléko je přirozeně bezlepkové, neobsahuje sacharózu a je obohacené o vitamíny a minerály, je lehce stravitelná a dobře zasytí.

  • HiPP HA1 Combiotic můžete podávat do ukončeného 6. měsíce, pak nasaďte pokračující mléčnou kojeneckou výživu HiPP HA2 Combiotic.
  • Složení: Odstředěné mléko *, sušená mléčná syrovátka částečně demineralizovaná *, rostlinné oleje (palmový olej ***, řepkový olej *, slunečnicový olej *), laktóza *, vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), mléčná syrovátka, draselné soli kyseliny citronové, chlorid vápenatý, směs olejů s LCP * (rybí olej, rostlinný olej z mortierella alpina), L-fenylalanin, citran sodný, uhličitan vápenatý, síran hořečnatý, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, vitamin C, L-tryptofan, síran železnatý, přírodní kultury mléčného kvašení (lactobacillus fermentum hereditum®1), síran zinečnatý, stabilizátor kyselina mléčná, vitamin A, inositol, kyselina pantotenová, niacin, síran měďnatý, vitamín B1, vitamín B6, jodičnan draselný, vitamín E, síran manganatý, kyselina listová, vitamin K, seleničitan sodný, vitamin D, vitamin B2, biotin, vitamin B12 * z ekologického zemědělství ** polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem *** z certifikovaného udržitelného hospodářství 1Lactobacil lus fermentum CECT5716 Výživové hodnoty na 100 ml: Energetická hodnota (kJ) 277 / Energetická hodnota (kcal) 66, Tuky (g) 3.5 z toho nasyceny (g) 1.2, Sacharidy (g) 7.3 z toho cukry (g) 7.2, Bílkoviny (g) 1.25, Sůl (g) <0.05, sodík (g) <0.02 "

Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 2 + zákazníci
Aktuální nabídka
LEGO® Vidiyo
LEGO® Vidiyo

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí