1 694 Kč s DPH 1 887 Kč
Skladem> 5 ks
 • Doručení kurýrem nejpozději do: 20.9.2021
 • Doprava: 129 Kč
points Nákupem získáte
60 bodů
Popis produktu

LEGO® Star Wars 75278 DO ™

Oživte vzpomínky na vzrušující scény z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera s touto cool stavebnicí droida LEGO® Star Wars ™ DO (75278). Autentické detaily této postavy z filmů Star Wars jsou nádherně převedeny do modelu z LEGO kostek a fanoušci budou potěšeni naklápěcí hlavou DO, která se také otáčí o 360 stupňů, jakož i nastavitelnými anténami.

Vytvořená na vystavení Tato LEGO stavebnice obsahuje zabudovaný stojan pro stavební model, jakož i informační štítek s milou minifigurku droida DO. To vše zaručí, že si ji vystavenou doma či na pracovišti všimne každý. Nezapomeňte si také podívat další sběratelské stavebnicové modely série LEGO Star Wars na vystavení určené pro dospělé včetně Helmy stormtroopera (75276) a Přilby Bobu Fetta (75277).

Vítejte ve světě série LEGO Star Wars Společnost LEGO Group přetváří legendární vesmírné lodě, vozidla, místa a postavy ze světa legendárních filmů Star Wars již od roku 1999. LEGO Star Wars je její nejúspěšnější edice obsahující skvělé nápady na dárky pro každou věkovou kategorii. Přidejte se i vy!

 • Fanoušci mohou postavit svůj vlastní sběratelský model roztomilého droida DO (75278) z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera, který reprodukuje autentické detaily v LEGO® stylu. Výsledkem je fantastický kousek na stavění a vystavení.
 • Model má nastavitelné antény a jeho hlava se naklání a otáčí o 360 stupňů, přesně jako v případě postavy z filmu Star Wars ™. Jeho součástí je zabudovaný stojan a informační štítek, jakož i minifigurka DO. To vše potěší sběratele.
 • Tento droid DO je součástí fantastického řady novinek na březen 2020. Mezi tyto stavebnicové modely série LEGO® Star Wars ™ na vystavení patří Přilba stormtroopera (75276) a Přilba Bobu Fetta (75277).
 • Tato skvělá, 519-dílná stavebnice droida ze série LEGO® Star Wars ™ přináší skvělou zábavu pro tvůrčích fanoušky ságy Star Wars ve věku od deseti let a poslouží jako ideální dárek na narozeniny, Vánoce nebo jinou příležitost.
 • Sestavitelný droid DO měří více než 27 cm na výšku, 10 cm na šířku a 16 cm do hloubky. Díky tomu nezabere mnoho místa, na přátele však udělá obrovský dojem při vystavení doma nebo v kanceláři.
 • Tato cool stavebnice bez baterií přináší zážitek ze stavění na odbourání stresu. Takže si dopřejte volno a vychutnejte si stavbu fantastického stavebnicového modelu postavy ze ságy Star Wars ™ na vystavení, ať už samostatně nebo v kruhu rodiny či přátel.
 • Uvažujete o koupi tohoto modelu droida DO pro fanouška filmů Star Wars ™, který zatím ještě nezkusil LEGO® stavebnice? Bez obav. Dodává se s jasným, podrobným návodem, takže se obdarovaná osoba bude moci pustit do této stavitelské výzvy se sebevědomím Jediho.
 • Stavebnice série LEGO® Star Wars ™ jsou skvělou volbou pro fanoušky v každém věku na stavění, vystavení a tvorbu velkolepých scén ze ságy Star Wars, jakož i na tvorbu vlastních vzrušujících příběhů. Série obsahuje něco pro každého!
 • Už od roku 1958 LEGO® kostky splňují ty nejpřísnější normy v odvětví, díky čemuž se dokonale pevně spojují a ľahkorozpájajú. Není třeba použít na ně Sílu!
 • LEGO® kostky a dílky testujeme téměř všemi možnými způsoby. Chceme se tak ujistit, že tato stavebnice droida DO ze série Star Wars splňuje ty nejpřísnější normy bezpečnosti na planetě Zemi (a také v každé galaxii, do které se vydáte!).

Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 6 + zákazníkov

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí