LEGO Batman 76160 Mobilní základna Batmana

Značka LEGO
kód produktu 76160
2 118 Kč s DPH 2 255 Kč
Poslední 3 kusy
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 23.4.2021
  • Doprava: 129 Kč
points Nákupem získáte
75 bodů
Popis produktu

LEGO Batman 76160 Mobilní základna Batmana

LEGO Batman 76160 Mobilní základna Batmana, výrobce LEGO.


Mr. Freeze ™, Man-Bat ™ a Bronze Tiger ™ opět řádí! Je na čase, aby mobilní základnu Batmana opustilo pár vychytaných vozidel se zbraněmi! Prohánějte se nejprve po souši na motorce - a pak po vodě na vodním skútru. Vzhůru do vzduchu v Batjetu - a až přistanete, nasedněte na připravenou čtyřkolku BatQuad. Spojte síly s Nightwingem a dostaňte padouchy do cely na palubě pojízdné základny. A dejte si pozor, až se budou chtít prostřílet ven!

  • Stavebnice Mobilní základna Batmana (76160) od LEGO® DC je plná kultovních vozidel, úžasných vychytávek a parádních zbraní. Díky nim mohou děti pomoci Batmanovi a Batgirl dostihnout 4 notoricky známých superpadouchem. Tato "Batjeskyna na kolech" obsahuje tryskáč Batjet, čtyřkolku BatQuad, motorku, vodní skútr, dodávku a 6 minifigurek z filmů s Batmanem: Batmana, Batgirl ™, Nightwingom, Mr. Freeze ™, Man-Bat a Bronze Tigera.
  • Otevírací střecha a postranní část poskytují snadný přístup k doplňkům v Batmanových Batjaskyni. Šest minifigurek z filmů s Batmanem a možnost neustále něco objevovat zaručují nekonečné možnosti nezávislého a kreativního hraní.
  • Tento model mobilní Batjeskyne udělá jako narozeninový dárek radost nejen fanouškům filmů s Batmanem. Jedná se o skvělý model pro děti ve věku od 6 let, které si chtějí postavit vlastní náklaďák a hrát se s ním podle vlastní fantazie.
  • Mobilní základna Batmana měří přes 38 cm na délku. Má tak ideální velikost na to, aby se s ní dalo dobře hrát, a zároveň je dostatečně velká, aby obsáhla vše, co děti potřebují pro epická dobrodružství superhrdinů. Tato sada s Batmanem nepotřebuje baterie - pohání ji výhradně dětská představivost! A díky celé řadě doplňků a zábavných funkcí se mladí hrdinové mohou těšit na nekonečné možnosti kreativního hraní. Nechybí ani jednoduché pokyny, aby se děti mohly pustit do stavění a hraní ihned a využili naplno všech úžasných funkcí a parádních vozidel. Stavebnice řady LEGO® DC Batman ™ přenesou děti do akčního světa filmů se superhrdiny. Postavy, vozidla, vychytávky a zbraně z filmových trháků fanouškům umožní přehrát si oblíbené scény a snít o vlastních dobrodružstvích. Už od roku 1958 splňují LEGO® stavebnice pro děti ty nejvyšší standardy, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání. LEGO® kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutí, zahříváme a analyzujeme, takže můžete mít jistotu, že tato dětská stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality na světě.

Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 12 + zákazníků

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí