Dětství je krásné období života díky neustálým hrám. Děti se stejně jako s hračkou zabaví i předmětem, kterým by dospělý zábavnou funkci třeba ani nepřisuzoval. O to je dětství krásnější. A každá maminka je nejšťastnější, když vidí radost svého dítěte.

 

Takovou radost v očích vykouzlíte svému dítěti například při návštěvě dětského centra Café Koala. V Koale se vaše děti zabaví natolik, že nebudou chtít ani odejít domů. Vy si zatím užijete kávu s kamarádkou, vyřídíte si své pracovní povinnosti u počítače, anebo se v klidu začtete do nějaké knihy či novin. 

 

Koala bar

 

Koala Café disponuje obrovskou prolézačkou s tobogány a skluzavkami a nabízí nepřeberné množství občerstvení, které je speciálně určené i pro ty nejmenší. Takže zatímco vaše dítě dovádí v bazénku s barevnými míčky, vy si můžete dát výborný šálek čerstvě pražené kávy. Navíc zde můžete svému dítěti ohřát přesnídávku či objednat bezlepkovou pizzu. 

 

Toto dětské centrum je opravdu připravené na cokoliv – ty nejmenší si zde mohou postavit bunkr z pěnových kostek a puzzlí a ty větší si zadovádí na motokárách.

 

Koala - ihrisko

 

A pokud si lámete hlavu s tím, jak uspořádat svému dítěti narozeninovou oslavu, aniž by se všichni jeho kamarádi museli tísnit ve vašem malém obýváku, vše vyřešíte v Koale.

 

Zde vám připraví vše, aniž byste si museli dělat starosti. Vyzdobí vám narozeninový stůl, objednají dort, připraví občerstvení a zajistí doprovodný program jako například malování na obličej, dětské tetovačky, bublinkovou show, anebo minidiskotéku s kouzelníkem. 

 

Koala - motokáry

 

V každém období navíc Koala organizuje nějaký speciální program – například návštěvu Mikuláše, vydlabání dýní při Halloweenu anebo různé karnevaly a soutěže. 

 

Pokud tedy nevíte, kam se svými dítky vyrazit při nějakém volném odpoledni, Koala je jasnou volbou.