Grillezők Remunda(16 produktů)

Nejprodávanější produkty
1
222khgh.jpg
Remunda Carus gril L 102/45
3 - 7 dnů
39 724 Kč
2
222khgh.jpg
Remunda Carus gril M 82/35
3 - 7 dnů
29 124 Kč
3
tfzutzu.jpg
Remunda Caesar gril 72/30
3 - 7 dnů
34 424 Kč
Vyfiltorvaných 16 produktů
poiuzt.jpg
16+

Remunda Nero gril S 62/25

Remunda Nero S 62/25 gril Designové kulaté venkovní ohniště s grilovací deskou a plynule regulovatelným přívodem vzduchu. Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německé designové ohniska Remunda spojují všechny tyto aspekty a přivádějí je k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru, táborového ohně a zároveň umožňují připravit několik specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování! Technické údaje: Materiál ocel, nerezová ocel Rozměry (D x Š x V) 62 x 62 x 76 cm Tloušťka grilovací desky 6 mm Grilovací deska O 62 cm Grilovací rošt O 24 cm Hmotnost (netto) cca 33,6 kg Hmotnost brutto) cca 43,6 kg Velikost balení (D x Š x V) 65 x 70 x 53,4 cm OBSAH BALENÍ: Remunda gril Nero S 62/25, ocelová grilovací plotna, podstavec, grilovací rošt z ušlechtilé oceli, kbelík na popel. JEDINEČNÉ A INOVATIVNÍ V designových ohniscích Remunda můžete používat jako klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací desky, která se takto ohřívá až na 300 ° C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací desce rozloženy rovnoměrně, tvoří se takzvané teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty. Designové ohniska Remunda mají jako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí madla, umístěné zvenčí ohniska. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Čištění je velmi jednoduché - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smete popel otvorem ve dně ohniska rovnou do kbelíku na popel. Tento inovativní výrobek je vyroben v Německu a sestává výlučně z kvalitní rafinované oceli (povrchová úprava rzi).

456xcffd.jpg
0+

Remunda Carus gril S 62/25

Remunda Carus S 62/25 Designové kulaté venkovní ohniště s grilovací deskou a plynule regulovatelným přívodem vzduchu. Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německé designové ohniska Remunda spojují všechny tyto aspekty a přivádějí je k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru, táborového ohně a zároveň umožňují připravit několik specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování! Technické údaje: Materiál ocel, nerezová ocel Rozměry (D x Š x V) 62 x 62 x 76 cm Tloušťka grilovací desky 6 mm Grilovací deska O 62 cm Grilovací rošt O 25 cm Hmotnost (netto) cca 33 kg Hmotnost brutto) cca 43 kg Velikost balení (D x Š x V) 65 x 70 x 53,4 cm OBSAH BALENÍ: Remunda Carus 62/25, ocelová grilovací plotna, podstavec, grilovací rošt z ušlechtilé oceli, kbelík na popel. JEDINEČNÉ A INOVATIVNÍ V designových ohniscích Remunda můžete používat jako klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací desky, která se takto ohřívá až na 300 ° C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací desce rozloženy rovnoměrně, tvoří se takzvané teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty. Designové ohniska Remunda mají jako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí madla, umístěné zvenčí ohniska. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Čištění je velmi jednoduché - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smete popel otvorem ve dně ohniska rovnou do kbelíku na popel. Tento inovativní výrobek je vyroben v Německu a sestává výlučně z kvalitní rafinované oceli (povrchová úprava rzi).

222khgh.jpg
16+

Remunda Carus gril M 82/35

Remunda Carus M 82/35 Designové kulaté venkovní ohniště s grilovací deskou a plynule regulovatelným přívodem vzduchu. Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německé designové ohniska Remunda spojují všechny tyto aspekty a přivádějí je k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru, táborového ohně a zároveň umožňují připravit několik specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování! Technické údaje: Materiál ocel, nerezová ocel Rozměry (D x Š x V) 82 x 82 x 78 cm Tloušťka grilovací desky 8 mm Grilovací deska O 82 cm Grilovací rošt O 35 cm Hmotnost (netto) cca 64 kg Hmotnost brutto) cca 79 kg Velikost balení (D x Š x V) 85 x 85 x 61,4 cm OBSAH BALENÍ: Remunda gril Carus M 82/35, ocelová grilovací plotna, podstavec, grilovací rošt z ušlechtilé oceli, kbelík na popel. JEDINEČNÉ A INOVATIVNÍ V designových ohniscích Remunda můžete používat jako klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací desky, která se takto ohřívá až na 300 ° C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací desce rozloženy rovnoměrně, tvoří se takzvané teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty. Designové ohniska Remunda mají jako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí madla, umístěné zvenčí ohniska. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Čištění je velmi jednoduché - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smete popel otvorem ve dně ohniska rovnou do kbelíku na popel. Tento inovativní výrobek je vyroben v Německu a sestává výlučně z kvalitní rafinované oceli (povrchová úprava rzi).

cvhgfcjhgf.jpg
16+

Remunda Nero gril M 82/35

Remunda Nero M 82/35 gril Designové kulaté venkovní ohniště s grilovací deskou a plynule regulovatelným přívodem vzduchu. Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německé designové ohniska Remunda spojují všechny tyto aspekty a přivádějí je k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru, táborového ohně a zároveň umožňují připravit několik specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování! Technické údaje: Materiál ocel, nerezová ocel Rozměry (D x Š x V) 82 x 82 x 78,5 cm Tloušťka grilovací desky 8 mm Grilovací deska O 82 cm Grilovací rošt O 34 cm Hmotnost (netto) cca 60,9 kg Hmotnost brutto) cca 76,2 kg Velikost balení (D x Š x V) 85 x 85 x 61,4 cm OBSAH BALENÍ: Remunda gril Nero M 82/35, ocelová grilovací plotna, podstavec, grilovací rošt z ušlechtilé oceli, kbelík na popel. JEDINEČNÉ A INOVATIVNÍ V designových ohniscích Remunda můžete používat jako klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací desky, která se takto ohřívá až na 300 ° C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací desce rozloženy rovnoměrně, tvoří se takzvané teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty. Designové ohniska Remunda mají jako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí madla, umístěné zvenčí ohniska. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Čištění je velmi jednoduché - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smete popel otvorem ve dně ohniska rovnou do kbelíku na popel. Tento inovativní výrobek je vyroben v Německu a sestává výlučně z kvalitní rafinované oceli (povrchová úprava rzi).

882kuziu.jpg
16+

Remunda Cube gril M 82

Remunda Cube M 82 Designové, hranaté, venkovní ohniště s grilovací deskou a plynule nastavitelným přívodem vzduchu. Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německé designové ohniska Remunda spojují všechny tyto aspekty a přivádějí je k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru, táborového ohně a zároveň umožňují připravit několik specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování! Technické údaje: Materiál ocel, nerezová ocel Rozměry (D x Š x V) 81 x 81 x 82 cm Tloušťka grilovací desky 10 mm Grilovací deska 82 x 82 cm Grilovací rošt 34 x 34 cm Hmotnost (netto) cca 70 kg Hmotnost brutto) cca 86 kg Velikost balení (D x Š x V) 85 x 85 x 61,4 cm OBSAH BALENÍ: Remunda gril Cube M 82, ocelová grilovací plotna, podstavec, grilovací rošt z ušlechtilé oceli, kbelík na popel. JEDINEČNÉ A INOVATIVNÍ V designových ohniscích Remunda můžete používat jako klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací desky, která se takto ohřívá až na 300 ° C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací desce rozloženy rovnoměrně, tvoří se takzvané teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty. Designové ohniska Remunda mají jako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí madla, umístěné zvenčí ohniska. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Čištění je velmi jednoduché - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smete popel otvorem ve dně ohniska rovnou do kbelíku na popel. Tento inovativní výrobek je vyroben v Německu a sestává výlučně z kvalitní rafinované oceli (povrchová úprava rzi).

666kgi.jpg
16+

Remunda Magnus gril 72/30 nerezový

Remunda Magnus 72/30 nerezový Designové, hranaté, venkovní ohniště s grilovací deskou a plynule regulovatelným přívodem vzduchu. Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německé designové ohniska Remunda spojují všechny tyto aspekty a přivádějí je k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru, táborového ohně a zároveň umožňují připravit několik specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování! Technické údaje: Materiál nerezová ocel Rozměry (D x Š x V) 71,5 x 71,5 x 87 cm Tloušťka grilovací desky 8 mm Grilovací deska 68 x 68 cm Grilovací rošt 18 x 48 cm Hmotnost (netto) cca 68 kg Hmotnost brutto) cca 92 kg Velikost balení (D x Š x V) 76 x 78 x 106,4 cm OBSAH BALENÍ: Remunda gril Magnus 72/30, ocelová grilovací plotna, podstavec, grilovací rošt z ušlechtilé oceli, kbelík na popel. JEDINEČNÉ A INOVATIVNÍ V designových ohniscích Remunda můžete používat jako klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací desky, která se takto ohřívá až na 300 ° C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací desce rozloženy rovnoměrně, tvoří se takzvané teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty. Designové ohniska Remunda mají jako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí madla, umístěné zvenčí ohniska. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Čištění je velmi jednoduché - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smete popel otvorem ve dně ohniska rovnou do kbelíku na popel. Tento inovativní výrobek je vyroben v Německu a sestává výlučně z kvalitní rafinované oceli (povrchová úprava rzi).

tfzutzu.jpg
16+

Remunda Caesar gril 72/30

Remunda Caesar 72/30 Designové kulaté venkovní ohniště s grilovací deskou a plynule regulovatelným přívodem vzduchu. Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německé designové ohniska Remunda spojují všechny tyto aspekty a přivádějí je k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru, táborového ohně a zároveň umožňují připravit několik specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování! Technické údaje: Materiál ocel, nerezová ocel Rozměry (D x Š x V) 72 x 72 x 85 cm Tloušťka grilovací desky 8 mm Grilovací deska O 72 cm Grilovací rošt O 30 cm Hmotnost (netto) cca 58 kg Hmotnost brutto) cca 72 kg Velikost balení (D x Š x V) 77 x 77 x 94,4 cm OBSAH BALENÍ: Remunda gril Caesar, ocelová grilovací plotna, podstavec, grilovací rošt z ušlechtilé oceli, kbelík na popel. JEDINEČNÉ A INOVATIVNÍ V designových ohniscích Remunda můžete používat jako klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací desky, která se takto ohřívá až na 300 ° C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací desce rozloženy rovnoměrně, tvoří se takzvané teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty. Designové ohniska Remunda mají jako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí madla, umístěné zvenčí ohniska. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Čištění je velmi jednoduché - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smete popel otvorem ve dně ohniska rovnou do kbelíku na popel. Tento inovativní výrobek je vyroben v Německu a sestává výlučně z kvalitní rafinované oceli (povrchová úprava rzi).

888jnklkjl.jpg
16+

Remunda Magnus gril 72/30

Remunda Magnus 72/30 Designové, hranaté, venkovní ohniště s grilovací deskou a plynule regulovatelným přívodem vzduchu. Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německé designové ohniska Remunda spojují všechny tyto aspekty a přivádějí je k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru, táborového ohně a zároveň umožňují připravit několik specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování! Technické údaje: Materiál ocel, nerezová ocel Rozměry (D x Š x V) 71,5 x 71,5 x 87 cm Tloušťka grilovací desky 8 mm Grilovací deska 68 x 68 cm Grilovací rošt O 29 cm Hmotnost (netto) cca 78 kg Hmotnost brutto) cca 92 kg Velikost balení (D x Š x V) 77 x 77 x 94,4 cm OBSAH BALENÍ: Remunda gril Magnus 72/30, ocelová grilovací plotna, podstavec, grilovací rošt z ušlechtilé oceli, kbelík na popel. JEDINEČNÉ A INOVATIVNÍ V designových ohniscích Remunda můžete používat jako klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací desky, která se takto ohřívá až na 300 ° C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací desce rozloženy rovnoměrně, tvoří se takzvané teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty. Designové ohniska Remunda mají jako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí madla, umístěné zvenčí ohniska. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Čištění je velmi jednoduché - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smete popel otvorem ve dně ohniska rovnou do kbelíku na popel. Tento inovativní výrobek je vyroben v Německu a sestává výlučně z kvalitní rafinované oceli (povrchová úprava rzi).

222khgh.jpg
16+

Remunda Carus gril L 102/45

Remunda Carus L 102/45 Designové kulaté venkovní ohniště s grilovací deskou a plynule regulovatelným přívodem vzduchu. Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německé designové ohniska Remunda spojují všechny tyto aspekty a přivádějí je k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru, táborového ohně a zároveň umožňují připravit několik specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování! Technické údaje: Materiál ocel, nerezová ocel Rozměry (D x Š x V) 102 x 102 x 87 cm Tloušťka grilovací desky 10 mm Grilovací deska O 102 cm Grilovací rošt O 45 cm Hmotnost (netto) cca 107 kg Hmotnost brutto) cca 130 kg Velikost balení (D x Š x V) 104 x 104 x 70,4 cm OBSAH BALENÍ: Remunda gril Carus L 102/45, ocelová grilovací plotna, podstavec, grilovací rošt z ušlechtilé oceli, kbelík na popel. JEDINEČNÉ A INOVATIVNÍ V designových ohniscích Remunda můžete používat jako klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací desky, která se takto ohřívá až na 300 ° C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací desce rozloženy rovnoměrně, tvoří se takzvané teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty. Designové ohniska Remunda mají jako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí madla, umístěné zvenčí ohniska. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Čištění je velmi jednoduché - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smete popel otvorem ve dně ohniska rovnou do kbelíku na popel. Tento inovativní výrobek je vyroben v Německu a sestává výlučně z kvalitní rafinované oceli (povrchová úprava rzi).

qwert.jpg
16+

Remunda Nero gril L 68 102/45

Remunda Nero L 68 102/45 Designové kulaté venkovní ohniště s grilovací deskou a plynule regulovatelným přívodem vzduchu. Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německé designové ohniska Remunda spojují všechny tyto aspekty a přivádějí je k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru, táborového ohně a zároveň umožňují připravit několik specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování! Technické údaje: Materiál ocel, nerezová ocel Rozměry (D x Š x V) 102 x 102 x 68 cm Tloušťka grilovací desky 10 mm Grilovací deska O 102 cm Grilovací rošt O 44 cm Hmotnost (netto) cca 96,2 kg Hmotnost brutto) cca 118,7 kg Velikost balení (D x Š x V) 104 x 104 x 70,4 cm OBSAH BALENÍ: Remunda gril Nero L 68 102/45, ocelová grilovací plotna, podstavec, grilovací rošt z ušlechtilé oceli, kbelík na popel. JEDINEČNÉ A INOVATIVNÍ V designových ohniscích Remunda můžete používat jako klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací desky, která se takto ohřívá až na 300 ° C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací desce rozloženy rovnoměrně, tvoří se takzvané teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty. Designové ohniska Remunda mají jako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí madla, umístěné zvenčí ohniska. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Čištění je velmi jednoduché - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smete popel otvorem ve dně ohniska rovnou do kbelíku na popel. Tento inovativní výrobek je vyroben v Německu a sestává výlučně z kvalitní rafinované oceli (povrchová úprava rzi).

yxcvb.jpg
16+

Remunda Nero gril L 84 102/45

Remunda Nero L 84 102/45 Designové kulaté venkovní ohniště s grilovací deskou a plynule regulovatelným přívodem vzduchu. Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německé designové ohniska Remunda spojují všechny tyto aspekty a přivádějí je k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru, táborového ohně a zároveň umožňují připravit několik specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování! Technické údaje: Materiál ocel, nerezová ocel Rozměry (D x Š x V) 102 x 102 x 84 cm Tloušťka grilovací desky 10 mm Grilovací deska O 102 cm Grilovací rošt O 44 cm Hmotnost (netto) cca 101,2 kg Hmotnost brutto) cca 123,7 kg Velikost balení (D x Š x V) 104 x 104 x 70,4 cm OBSAH BALENÍ: Remunda gril Nero L 102/45, ocelová grilovací plotna, podstavec, grilovací rošt z ušlechtilé oceli, kbelík na popel JEDINEČNÉ A INOVATIVNÍ V designových ohniscích Remunda můžete používat jako klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací desky, která se takto ohřívá až na 300 ° C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací desce rozloženy rovnoměrně, tvoří se takzvané teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty. Designové ohniska Remunda mají jako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí madla, umístěné zvenčí ohniska. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Čištění je velmi jednoduché - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smete popel otvorem ve dně ohniska rovnou do kbelíku na popel. Tento inovativní výrobek je vyroben v Německu a sestává výlučně z kvalitní rafinované oceli (povrchová úprava rzi).

159ftztrfz.jpg
16+

Remunda Nero gril L 105 102/45

Remunda Nero L 105 102/45 Designové kulaté venkovní ohniště s grilovací deskou a plynule regulovatelným přívodem vzduchu. Klasický design, robustní materiály a vysoce kvalitní zpracování. Německé designové ohniska Remunda spojují všechny tyto aspekty a přivádějí je k dokonalosti. Poskytují harmonickou atmosféru, táborového ohně a zároveň umožňují připravit několik specialit a lahůdek. Společenský způsob venkovního grilování! Technické údaje: Materiál ocel, nerezová ocel Rozměry (D x Š x V) 102 x 102 x 105 cm Tloušťka grilovací desky 10 mm Grilovací deska O 102 cm Grilovací rošt O 45 cm Hmotnost (netto) cca 108,2 kg Hmotnost brutto) cca 130,7 kg Velikost balení (D x Š x V) 104 x 104 x 70,4 cm OBSAH BALENÍ: Remunda gril Nero L 102/45, ocelová grilovací plotna, podstavec, grilovací rošt z ušlechtilé oceli, kbelík na popel. JEDINEČNÉ A INOVATIVNÍ V designových ohniscích Remunda můžete používat jako klasické dřevo, tak i dřevěné uhlí. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací desky, která se takto ohřívá až na 300 ° C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací desce rozloženy rovnoměrně, tvoří se takzvané teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, vyžadujících různé grilovací teploty. Designové ohniska Remunda mají jako jediné na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí madla, umístěné zvenčí ohniska. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Čištění je velmi jednoduché - po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a smete popel otvorem ve dně ohniska rovnou do kbelíku na popel. Tento inovativní výrobek je vyroben v Německu a sestává výlučně z kvalitní rafinované oceli (povrchová úprava rzi).

Hrát se a nakupovat u nás se vyplatí

V průměru vám umíme doručit zboží do 48 hodin
V průměru vám umíme doručit zboží do 48 hodin
Máme pro vás 8 500 produktů ihned, skladem přes 20 000
Máme pro vás 8 500 produktů ihned, skladem přes 20 000
Věrnostní systém, který vás odmění při každém nákupu
Věrnostní systém, který vás odmění při každém nákupu