Formidra - Arkema BIG HAPPY 5 solární sprcha - Blue

Značka Formidra-Arkema
kód produktu BIGHAPPY5_Blue
7 263 Kč s DPH 8 073 Kč
Poslední 2 kusy
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 13.5.2021
Nákladní přeprava Doprava: 599 Kč
points Nákupem získáte
259 bodů
Aktuální nabídka
LEGO® Vidiyo
LEGO® Vidiyo
Popis produktu

Formidra - Arkema BIG HAPPY 5 solární sprcha - Blue

Solární sprchy značky Arkema Vám přinášejí 100% ekologické, ekonomické a stylové řešení pro ohřev studené vody a její praktické využití v každém exteriéry. Ať už v zahradě, na terase u bazénu, vířivce, nebo ve dvoře, díky našim sprchám budete mít studenou, ale hlavně teplou vodu k dispozici jednoduše a rychle. Na ohřev využívají ekologicky nezávadnou sluneční energii, která je zcela zdarma a zároveň svým vzhledem působí jako designový a moderní venkovní doplněk. Aby vše fungovalo jak má, stačí jednoduchá instalace na světlém místě, přívod studené vody a solární energie se už postará o zbytek. Používání solární sprchy výrazně usnadňuje udržování hygieny Vašeho bazénu nebo vířivky, snižuje frekvenci jejich čištění a množství potřebných chemických přípravků na ošetřování vody. Určitě ji ocení i majitelé domácích mazlíčků, kteří se milují zašpinit a cestou do vany nebo interiérové sprchy, skotačit.

TEST OHŘEVU VODY

Výsledky, uvedené v tabulce "Přehled měření teploty vody", byly dosaženy na základě měření v měsíci červenec v čase 11:30. Atmosférické podmínky měření:

- slunečno

- bezvětří

- venkovní teplota 27 ° C

- teplota vstupující vody 12 ° C

- orientace sprchy na jih

Poznámka:

Výsledky měření se mohou při odlišné vlhkosti vzduchu, síly větru, oblačnosti, intenzity slunečního záření a srážek lišit a to i při stejné externí teplotě. Tyto údaje jsou proto pouze orientační a informativní.

Hmotnost 9 kg

Kapacita 24 L

Výška 210 cm

Rozměry základny 22 x 24 cm

materiál Polyethylen

Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 1 + zákazník
Aktuální nabídka
LEGO® Vidiyo
LEGO® Vidiyo

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí