CHICCO Láhev kojenecká Perfect 5 silikon, 300 ml chlapec

Značka Chicco
kód produktu AGS20235.20
239 Kč s DPH
3 - 7 dnů
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 5.10.2023
  • Doprava: 99 Kč
points Nákupem získáte
8 bodů
Podívej se na LEGO®
LEGO®
LEGO®
Popis produktu

CHICCO Láhev kojenecká Perfect 5 silikon, 300 ml chlapec

Chicco Perfect 5 je bio-funkční kojenecká láhev, která se přizpůsobuje potřebám vašeho dítěte díky intuitivnímu systému tečení: inovativní systém byl navržen tak, aby podporoval a uměl se přizpůsobit fyziologickému sání každého dítěte, aby se během a po krmení cítilo spokojené a uvolněné.

Na dně láhve je umístěna exkluzivní membrána Equilibrium, která reguluje průchod vzduchu a okamžitě se přizpůsobuje intenzitě a rytmu sání každého dítěte, a tak mu poskytuje maximální komfort.

Prokázaný antikolíkových efekt Systém membrány na spodní části láhve a fyziologický dudlík zabraňují polykání vzduchu, čímž snižují podrážděnost, zvracení a koliku. Klinicky testováno v Itálii.

Fyziologický sací rytmus Kojenecká láhev Perfect 5 následuje přirozený rytmus sání dítěte a umožňuje neustále a plynulé krmení bez přerušení nebo omezení. Perfektní přizpůsobení Dudlík se dokonale přizpůsobuje ústům dítěte a respektuje přirozený způsob sání.

Silikonový dudlík Soft Sense Měkký a elastický dudlík s povrchovou úpravou Soft Sense dodává dítěti příjemný a přirozený pocit.

Maximální hygiena a snadné čištění Díky odmontovatelné spodní části je mytí láhve a všech jejích částí snadné a rychlé.

specifikace:

  • neobsahuje BPA
  • ergonomický tvar
  • Materiál dudlíku: silikon
  • Objem láhve: 300 ml
  • Doporučený věk: 4+ mes
Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 8 + zákazníkov
Podívej se na LEGO®
LEGO®
LEGO®

Hrát si a nakupovat u nás se vyplatí