Avent dudlík Klasik na kaši od 6 m 2 ks

Značka Philips AVENT
kód produktu AGS574491
185 Kč s DPH
Expedování do 3 - 5 dnů
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 4.6.2020
  • Doprava: 129 Kč
points Nákupem získáte
6 bodů
S RajHracky.cz doma nebude nuda
Super hračky s dopravou zdarma + dárek
Popis produktu

Avent dudlík Klasik na kaši od 6 m 2 ks

Dudlík na láhev AVENT na kaši - Y průsek.

• na kaši
• pro děti od 6 měsíců
• materiál: silikon


Měkký silikonový dudlík. Široký tvar měkkého dudlíku nutí vaše dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.


Klinické pokusy * provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.


Silikonový dudlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez spolknutí vzduchu.


Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch proudí do lahvičky a ne do žaludku vašeho dítěte. Právě spolknut vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním. Kojenecké láhve AVENT Klasik musí být používány s čirým dudlíkem AVENT Klasik, který má na základně těsnící manžetu.

Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 1 + zákazník

Hrát se a nakupovat u nás se vyplatí