Avent dudlík 0-6m SENSITIVE umění 2 ks

Značka Philips AVENT
kód produktu AGS498414akcia
159 Kč s DPH 189 Kč
Poslední 3 kusy
  • Doručení kurýrem nejpozději do: 24.9.2020
  • Doprava: 129 Kč
points Nákupem získáte
5 bodů
Popis produktu

Avent dudlík 0-6m SENSITIVE umění 2 ks

• 0-6 měsíců
• silikonové
• dejte dítěti to nejlepší
• bez BPA


Nové šidítka Sensitive nabízí miminkům ještě větší komfort. Tyto šidítka mají více otvorů v kruhu, které zaručují větší cirkulaci vzduchu a předcházejí tak hromadění slin za kruhem. Dudlíky Sensitive nejen utiší miminko, ale také se starají o jeho citlivou pokožku. V nabídce jsou pro dvě věkové kategorie av baleních po jednom nebo dvou kusech.


Dudlíky miminka uklidňují. Když selžou všechny metody k utišení děťátka, mohou Vám pomoci dudlíky AVENT aby se Vaše děťátko utišilo a klidně odpočívalo. Miminka s dudlíkem klidnější spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučeno i pediatrem.


Používání dudlíku zmenšuje závislost miminka na láhev, snižuje možnost poškození zoubků a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytvářejí nevhodný tlak na dásně a přední zoubky. Všechny dudlíky AVENT jsou silikonová.


Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než kaučukové dudlíky. Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte. Šest otvorů v tvarovaném kotouči a moderní design.

Recenze
0 hodnocení
Zakoupilo 5 + zákazníkov

Hrát se a nakupovat u nás se vyplatí